Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2016 Original Amnesia&Critical kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

2016 Original Amnesia&Critical kush Příspěvek č. 1





Cau lidi, sezona 2016 pred nami a ja uz jsem konecne zacal moji 3 sezonu klicit stylem jiffi ktere jsem dostal jako darek k 250L BB LM Trosku pozde bo jsem mel doma mensi trauma z mati ktera chtela zlikvidovat seminka za 2K ale uz dobry a zatim klici na okne snad vydrzi do 15.5. Hodne stesti do nove sezony a preji co nejmin corek.

- Orig. Amnesia 5x + Critical kush 5x
- Atami A+B Soil, jeste dokoupim bloombastica
- postrik klasika Atami zamek a klic (minuly rok parada, nato ze jsem to ojebal)
- 250L BB LM
- flek stejny, 25L na kytku
- kukatko jsem koupil na jedne strance za cca 130 kc+- funguje skvele trichomy dou krasne videt, doporucuji vse, svetlo klasicke + jeste modre
- ps. lidi s odporem hmyzu opatre, jednou jsem chtel zahulit (nebylo co) a aj nasel palici v garazi, samozrejme den po koupenym kukatku, a co nevidim na palici krom krasny trichomu? nejakeho parazita malem me trefil slak a to jsem jedno sklo vykouril, ten aprazi vypada no neajke telo ve tvaru nwm asi tecka a 4 nohy co na me mavaly, humus takze pozor at nemate trama z huleni (kdo by mel zajem staci napsat na google growshop kapesni mini mikroskop 60x, svetlo normal + led)


EDIT
-18.5.2016
-3x Northern light, RQS
-3x Sensi star, Paradise

Naposledy upravil Alpinestars 19-05-2016 v 21:43 PM

Old Post 22-04-2016 v 15:47 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2

vpici nejake zasrane jiffy, 3 vylezlo 1 lezla vzemi 2 nepraska a 2 jen klicky 2 by za zachvili mohly byt v tom zkurvenem jiffy, co z toho vyplyva ? 4 jsem presadil a 1 mi diky tomu se zlomil, nalada pekne nahovno, dal jsem to to light mixu a pokropil snad to zbylych 9 prezije, doporucuju vysrat se na skurvene jiffy dat seminko do hliny, sto krat lepsi, jiffy wtf nasakla picovina vodou akorat to splesnivi a propadne vic dozeme, nasrat! pokud to nevyjde kupuju dalsi, achjo, musel jsem se vypovidat dik cau.

Old Post 26-04-2016 v 09:29 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 3

S jiffy se to musí umět! Sajou jak harpyje. Nejlepší naklíčit v toaleťáku a pak mrsknout do kelímků s hlínou.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 26-04-2016 v 09:34 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 4

Sakra, to je smola. Jiffy vie byť <> a väčšinou sa predávajú nekvalitné kyselé čajny. Sám som 1x kedysi dávno skúsil jiffy a výsledok bol podobný ako u Teba. Suhlasím s Hvezdárom, musí sa to s nimi vedieť, jeden známy to s nimi skúša každý rok a lezie mu z toho stále rovnaká <>. Asi chce prísť ako na to... . Ja ich nepoužívam.

Old Post 26-04-2016 v 10:01 AM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
anon383596
Stálý Člen

Karma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% PěstitelskáKarma uživatele anon383596 - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 642  

Příspěvek č. 5

Musim vam oponovat kluci ,používám je řadu let a nemam s nima problém. Neklicim zásadně , pouze namacim semena na 12-24h a úspěšnost téměř 100% jak semena tak řízky.
Jifiny namocim do vody kterou disponuji 6,5/0,6 a zalevam dle potřeby cca co 5dní a mam lepší výsledky než v rw kostkach, toť moje zkušenost.
Nic mi nehnije, kazdej den vetram. Je fakt že to nervu do sadebniku i když letos jsem to zkusil kvůli manipulaci a vylezlo mi cca 95% paprik oproti 50 v rw kostkach stejná semena.

Old Post 27-04-2016 v 09:10 AM
anon383596 je offline   Profil uživatele anon383596   Find more posts by anon383596   Foto galerie člena anon383596   Click here to Send anon383596 a Private Message   Add anon383596 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6

souhlas se vsema, no jak jsem to tet prehodnotil nakonec 3 amnesie v jiffy vylezy vcelku dobre akorat o den pozdeji nez v mych predchozich 2 letech v hline, 2 critical kushove vylezly taky pozde asi 4/5 den a 1 jsem presadil do hliny tet je venku a docela dobre, mozna by vysel v jiffy ale to uz je fuk, dalo by se rict ze to mozna byl problem seminek, mozna spatna skladnost, vsechny jiffy bylo zachazeno stejne, nasakle vodou, prikryte suchou hlinou(dulek seminka) kterou jsem opatrne pokropil, pak druhy den pokropil a tak dale nic neprehanel, mozna jsem chytl spatne ale toje fuk,3 od kazdeho druhu hlavne to neni pomichane a kdyby to tak sklizne jsou od sebe docela dlouho, asi budu muset neco dokoupit a naklicit cca 20-25.5, nevadi stejne ma byt napicu pocasi a co ja vim tak to zas taky rozdil neni, pestu zdar!

ps. ty zbyle 3 jsou v hline zatim nic cekam uvidim.

Old Post 27-04-2016 v 10:54 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

Cauky, nakonec mam jen 3 amnesie a 2 kushe pokud jsem to nepomichal coz se stalo ale nak jsem to dal dokupy, uvidime, celkem 5 z 10 coz je bida nato zemi vzdy vse vylezlo, vzhledem k okolnostem jsem se protorozhodl objednat dalsich 6 semen, 3 northernlight od rqs bo mi od nich prijde lepsi nez od ss, nevim proc mam z nich dobry pocit, a 3 sensi star od paradise (neasi), celkem 11 kytek pokud 6 novych vylezou, tentokrat v hline zasazeno coz se vcera taky stalo, proto jsem objednal dalsi pakl LM kterej nyni kempi v garazi, o vikendu jdu na pole hodit kytky do zeme, jednou jsem je lehke pohnojil a dle me vypadaj super, uvidite az se mi to bude chtit fotit , zatim zdar

Old Post 19-05-2016 v 21:34 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 8

s potesenim muzu rict ze sensi a nl klicivost 100procent, klasika v zemi, kam se cpe kdejake jiffy

Old Post 22-05-2016 v 11:05 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 9

vpici lidi nechal jsem to venku na okne 2 co jsou v kulatym ty nl dve uschly a jedna normalni, asi chcipaci psycho jedna se spamatovala snad a druha ? uple tenka sucha psycho no comment, ss vklidu, vpici, vidim to na 5 automatu

Old Post 23-05-2016 v 14:32 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 10

cauky,5 kytek uz jsou v poli, udelal jsou to ve stredu nebo ve ctvrtek, jusem zvedav zda prezili to krupolijaky ss vklidu roste a nl mam jen 2, 3 nejak uschla horkem ( zajimave) druha to prezila a zda se ze to dozene, nechapu, zrovna ty co jsem nemel v kelimku od kavy ale v sirsim kratssim kulatym, skoda ze jste nevideli amnesie a criticaly jak jsem je mel na okne docela paradne se rozrustaly, krasa polhledet, no nic zatim cau

Old Post 28-05-2016 v 08:59 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11






zdravim, dnes po druhe na poli, taktez podruhe pohnojeno a postrikano (prevence), kytky vypadaj, jedna lehke okousana, ale lehce bo jsem nechal pytle od hliny na stromech jako strasaky proti srncum kdyz jsem je tam nesl poprve (kytky), bohuzel je tam musim nechat, chtel jsem je odnest ale dozvedel jsem se ze tam je kopa mravencu (meli ste me videt DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD {musime dat hodne D jako decka}), zatim zdar a hlavne PREVENCE !!! za blbost se plati. PLISNI.

Old Post 03-06-2016 v 13:09 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 12


neco amnesie neco kush, poznam podle sklizni, mozna casem, zatim cau, dalsich 5 na okne, fotky pozdejc.

ps. pro zvedavce : listy lehce ohle dolu bo jsem je postrikal

Old Post 03-06-2016 v 13:12 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 13

no lidi, uplne vpici, vidite nad timto prispevkem posledni 3 kytky ? tak dve sezrane aji se stonkem az do zeme ke korenu a u jedne mi zbylo to bocni patro co vidite vlevo vpravo, proste uprostred ukousle a drzi na vlasku az to upadlok, vpici no, takze zase o dve kytky chudsi, dnes sem misto nich tam mrkdul 2x sensi star + 4 tycky dreva s flaskami takovy ten mlyn, babka to pouziva na zahradce pry se to toci a bojií se toho, tka uvidime, zajimave ze u prvnich dvou fotkach se ani nehly, taky tam mam u nichty prazdne pytle hliny co sou naplnene mravencama na strome no snad to bude uz bez ztrat nebo me trefi slak, az se naseru tak objednam 10 outu bezautomazu a mrdnu to tam i kdyby mel byt listopad, kazdopadne 7 automatu AFGAN KUSH RYDER je jistych, pristi tyden objedavam a do zeme, a zbyle 2 nl s jednim ss mam zatim na okne, o vikendu vykopu driy a sup to tam, mozna jeste udelam nejakeho toto strasaka, slimak semi zda zeby to nesezral, nebo jo ? tak malej a celu kytky i se stonkem ? wtf,jako bych nasypal do diry hliny tak jsem videl dve kytky, no tak pro zbyle 3 bude hold 40L jama, hlavne ze to bude stat zato pestu zdar

asi cg slimakum za ten straveny stoken, jak by srnak prekousla napul kytku aby drzela na vlasku, by to ukousla, hm , zitra pasti na slimaly

Naposledy upravil Alpinestars 09-06-2016 v 17:45 PM

Old Post 09-06-2016 v 17:16 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 14

ohledně toho klíčení.. já sem se po zkoušení všeho možného i nemožného vratil k tomu že do květináče dám hlínu s perlitem "zaleju" to postřikovačem na rošení když se to nacucá tak položím semínko doprostřed překryju centimetrovou vrstvou hlíny a obět rosím postřikovačem ten postřikovač proto abych semínko nevyplavil na povrch od té doby to to takhle dělám voala klíčivost 100% od jakékoliv seed banky jakýkoli cokoli vždycky vyklíčí nebojte se přelejt hlavní je aby to nevyschlo ani na vteřinu blbnutí z jiffy s vatičkama a toaleťákem je uplně na vyliž řiť podle mě se semínkem jakmile se namočí nesmí hýbat prostě ať je ve svém přirozeném prostředí vlhku a teple přesně jako v přírodě. A hlavně od samého počátku roste v hlíně ve které bude až do konce takže žádné šoky z přesazovaní sazenici donesu na místo vykopu díru nasypu do ní ten samý substrát který sem si připravil na sazenice do 3/4 díry .. položim tam kořenáček opatrně dosypu zaleju a paráda kytka se ani na vteřinu nezastaví a jede dál.

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 09-06-2016 v 17:53 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 15

tak tak, tak jsem to delal predloni a po jiffach letos, prisel sem nato (thc genius ) ze kdyz tam das seminko a zalejes tak se to propadne vic do zeme nejlip zalit predtim a prikryt, tim rozprasovac jsem to taky delaval ale nejak semi semeno tim tlakem jak to strikas propadlo do hloubky hlavne u jiffy to byl problem, v hline vzdy 100 pro uspesnost, ta predem proleta hlina bude best no, rozprasovac taky ale spis bych pouzil az vyleti lytky na povrch.

Old Post 09-06-2016 v 17:58 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 16

...

Naposledy upravil Alpinestars 18-06-2016 v 19:02 PM

Old Post 16-06-2016 v 08:44 AM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4294610 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív