Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 2016 Original Amnesia&Critical kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 17

Cusky busky, zatim zbylych 8 kytek zije kulickovy s ostny takovy uschly kvet urco znate, jste trbea hazeli na nekoho se to lepilo nebo unohavic z vysoke travy atd, super proti sneku zatim nci nesezralo, automatky 7 AKR doma, na poli dalsich 7 dur vykopanych, zitra rozhazu substrat, rozdelim hovna zamicham proleju zasadim a prykryju petkou, jak vyklici nasbiram kuliicky proti snekum a pak jen voda a za 55 dnu sklidim ultra skero zatim cau

Naposledy upravil Alpinestars 18-06-2016 v 19:02 PM

Old Post 18-06-2016 v 18:51 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 18

Tak panove a damy, drzte mi pesti (palce prinaseji kopance), ANO, dnes jsem prdnul 7 AKR do zeme a prikryl petkvou jsem zvedavej jak to dopadne, jedine z co mi dela starost aby to nechciplo ale to bude vpoho kazdopadne podkud to vyklici bude to bomba a pokud 7 tak jeste vetsi jsem zvedavy.

Old Post 22-06-2016 v 17:47 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 19

Zdravim napadlo me kdyz uz se mi nechce davat fotka (mozna prez vikend) udelame

TIPOVACKU
Kolik myslite ze mi vyklici v zemi automatu? Mam jich 7 vsechny bez kliceni do zeme kde je slunce sviti od rana do vecera, ideal pro auto.

Staly 1500 jojo at to stoji zato, prvni clovek se spravnym tipem dostane karmu, aspon tim vynahradim tipovacku minule sezony kterou jsem nedelal Jsem zvedavy jestli nekdo odepise

Old Post 24-06-2016 v 20:07 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Basteleeeero
Stálý Člen

Karma uživatele Basteleeeero - 76% PěstitelskáKarma uživatele Basteleeeero - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 20

Moj tip je, teraz si sadni, 0. Preco? Pises, ze si ich dal na miesto, kde cely den svieti slnko. Ak by sa im aj podarilo vyklicit, tak ich IMHO slnko pri aktulnych teplotach usmazi za ziva + tie PETky, to je hotova smrt.. Zda sa mi to, alebo si editol prispevok v ktorom si pisal ako si uz tento rok zabudol kytky na parapete a bohuzial to nedali? Teraz si rovnakym sposobom vystavil este bezbrannejsie nevyklicene semena. Dalej pises, ze ked vyklicia tak nazbieras "kulicky" proti slimakom. Ak ich nenazbieras predtym ako mozno vyklicia tak zase len riskujes, ze ich stihnu zozrat (aj ked tym kulickam aj tak moc neverim..). Semena stali 1500, ale nebolo by lepsie kupit nejake lacnejsie, a zvysne peniaze investovat do nejakeho pripravku proti slimakom a pripadne aj pletiva (kedze ine kytky ti uz nieco stihlo zozrat)? Urcite nemozes seed banke verit, ze to bude za 55 dni zrele na kosu, to ti tu potvrdi XY clenov.

Mam pocit, ako keby si sa do vsetkeho pustal prilis zbrklo bez toho, aby si to nejakym premyslel. Bohuzial som sa naucil premyslat nad takymito vecami tou najtazsou moznou cestou, sam som ugrilloval semena za 3 litre, nechal som si zozrat a podupat zahradku, musel sem kytky predcasne kosit a riesit dalsich milion neprijemnych veci. Nebud hlupy ako ja a skus si z tohoto, co ti pisem zobrat nejake ponaucenie :-).

Old Post 25-06-2016 v 00:29 AM
Basteleeeero je offline   Profil uživatele Basteleeeero   Find more posts by Basteleeeero   Foto galerie člena Basteleeeero   Click here to Send Basteleeeero a Private Message   Add Basteleeeero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 21

Tipuju šest z nich vyleze ale to slunce je opravdu silné na tak malé holky.. aby to přežili na tom slunku...

Sanyy

Old Post 25-06-2016 v 10:34 AM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 22

Tak se mi to libi damy a panove NEGATIVNI VZRUSO tomu rikam, protiklady to je moje, rad premyslim a vymyslam ruzne pribehy co zazivam ve sve mysli .

NENECHTE SI UJIT TUTO NAPINAVOU TIPOVACKU, vysledek bude hodne zamivy ze zaskocil i me, rychle si podte pro karmu, ale ne vazne, zitra/pozitri zdelim vysledek.

ps. mozna ze po teto zkusenosti budu davat rovnou na fleka i celorocky, UZ JSTE POCHOPILY ?, zatim, tesim se na vas, zatim to neni jeste.

1. petky jsem pouzil pro udrzeni vlkosti a muj mozek pro me potreby rika ze i kdyz je teplota vysoka tak s dostatecnou vodou to je OK!

2. od te doby co pouzivam kulicky uz mi nidky nic nesezralo/nechciplo

3. mas 2 dny na to aby sis vzal ponauceni nez to napisu s vysledek :P

Old Post 26-06-2016 v 14:00 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 23


zdravim, takze abych to nejak zhrnul, klicivost v zemi 100 procent s tim ze jedno seminko vy\klicilo a zaseklo takze dead, a dalsi vyrostl ale neco mu sezralo koren takze dead, zbylych 5 roste krasne spolecne, myslim ze to ma za sebou. ostatni kytky vpoho a ty 2 co muze byt jedne kritikal kush a druah amnesia tak amnesia snad 150 cm a kush 120-130 cm, docela pyscho zachvili me to doroste (187 cm) a to se m ozna pletu s cm kytkama, jen odhad, no jak jsem pak prechazel z fleku do lesa tak primo pred ocima neco zpadlo z vetve, celkem jsem se lekl, ale jakmilej sem zjistil co spadlo tak jsem byl mile prekvapen, vyfotil jsem to doma zatim cau ano na VETVI 2m+ vysoke, primo pred ocima to spadlo

Old Post 30-06-2016 v 17:49 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
neco amnesie neco kush, poznam podle sklizni, mozna casem, zatim cau, dalsich 5 na okne, fotky pozdejc.

ps. pro zvedavce : listy lehce ohle dolu bo jsem je postrikal


Jestli sis neoznacil a nemuzes poznat, tak me CK delal obrovsky a siroky vejirovy listy... mistama jakoby "zaobleny"... zkratka indika jak lusk, takze od Amnesie by to melo bejt rozeznatelny. To by mohlo bejt takovy poznavaci znameni... a jestli ne tak po sklizni poznas urco. Je to uzemnovak jako prase (musel sem to hulit jen vecer doma, pres den neco lehciho), ale hlavne ma dost specifickou chut a vuni... je treba nechat dobre uschnout, me to zaclo poradne chutnat az mesic po kose (dva lidi mi dokonce rekly ze takovou dobrotu jeste nehulili, ale nevim jestli chtely abych jim radosti neco soupnul nebo to myslely vazne). Jinak nevim jestli sem magor, ale chilkama mi to vuni vzdalene pripominalo cerstve namletou kavu.

Jinak hosi ja zas nedam dopustit na obycejny ubrousky kdyz jde o kliceni... ono jde asi o to co komu vic vyhovuje. Mam rad, kdyz si aspon myslim, ze to mam pod kontrolou Sleduju dal, skoda ty haveti co to zere...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 30-06-2016 v 22:49 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 25

zdravim jojo nejspis mi ten jeden kush vysel akorat ty listy jsou totozne s amnesie bo amneska je indikovitej rust jako vzhledove akorat kush je lehce tmavsi a sedivejsi a amneska zelenejsi listy skor totozne ale je tam rozdil, uz se je naco divat, co nejdriv dam fotky a muzem posoudita ale dle me ze z tech 3 nejsilnejsich co zustali si myslim ze je jeden ksuh a 2 amensky bo jsou podobne, uvidime zatim cau. Hlavne bacha na corky a kdyz uz jednu potkate tak zabit zakopat, pristi rok aspon nemusite hnojit :P

ps. blazniva historka
jak jsem dnes byl zalet 5 AKR zaroven jsem sundal petky natrvalo a ohradil kulickami proti pripadnym slimakum, me vyhanela normalne nejaka mucha nebo co neco litajiciho bzuciho a proste aspon 100 metru fort dokola kolem me lital a takove to priblizeni k uchu jak vsichni zname, proste psycho, nojo ponadaval jsem si dobra obrana, a pri ceste k fleku zase napadaji musko klistata jiste vscihni znima jak to je otravne, vetisna ani nehodi ven

Old Post 02-07-2016 v 16:38 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 26






cau lidi, konecne se muzu taky s necim pochlubit, az na nejakeho hlodavce ktery si rozhodl pochutznat na akr to jede docela pekne, dve jevyssy kush 160 a amnesie 170 cm

1. myslim ze by to mohl byt kush 160cm
2. amnesie 170cm
3. pohromade
5. otocil jsem se a vyfotil toto
4. ukousla amnesie u zeme s prvni patrem ale docela rozjetej, vlevo jede od zeme vetev

ps, az na ukouslej fim hlodavcem, bez jedineho zastrihu.

Naposledy upravil Alpinestars 10-07-2016 v 18:35 PM

Old Post 10-07-2016 v 18:24 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 27




tady mame sensi star

Old Post 10-07-2016 v 18:28 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 28



polarni zare od royal queen seeds

Old Post 10-07-2016 v 18:30 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 29






A tady automatky, co nevidet pojedou bomby az na ukousleho jedince(prnvi fotka) celkem ok.

Old Post 10-07-2016 v 18:32 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 30





Zdravicko vespolek, vic jak dva tydny jsemtu nebyl na poli taky kytky se maj skvele porad jich je osum akorat zver dokoncila praci na AKR, nejspis jsem se s tema dirama v zemi trosku sekl bud v zemi nebo v kyblu ale urcite ne v zem v lese na mytine kde vam to sezerou, jojo co na torict, vynahradily mi to ale bedly hold trosku stesti mi muselo jit naproti kdyz me videlo smutnym zatim, dve nejvyssi kytky jsem nemeril prez 2 emty mi budou a amnesia jeste vic btw mi ju metr od spoda neco oholilo tak aspon nebudou spodky, pestu zdar!

Old Post 26-07-2016 v 13:43 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 31





...

Old Post 26-07-2016 v 13:45 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0947220 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív