Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Stavy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
A.C.A.B.161
Nový Člen

Karma uživatele A.C.A.B.161 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 17

Mias: Už permanentní zhulenost je stereotypem. Čím dál tím víc zjišťuju, že čím víc hulim, tím míň mě to baví...Nejhorší na tom je, že stejně když ke mě nějakej ten joint připluje, stejně ho vezmu a nasaju...Asi si musim dát pauzu....až do úrody

Old Post 11-08-2003 v 12:44 PM
A.C.A.B.161 je offline   Profil uživatele A.C.A.B.161   Find more posts by A.C.A.B.161   Foto galerie člena A.C.A.B.161   Click here to Send A.C.A.B.161 a Private Message   Add A.C.A.B.161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thc_george
Stálý Člen

Karma uživatele thc_george - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 18

Jo to je fakt, mě taky napadaj dycky skvělý nápady nebo když je něco neřešitelný -> po špeku se vyřeší všechno

Old Post 19-08-2003 v 08:39 AM
thc_george je offline   Profil uživatele thc_george   Find more posts by thc_george   Foto galerie člena thc_george   Click here to Send thc_george a Private Message   Add thc_george to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 19

Tak nejak se u me vyskytuje vsehochut,co se tu jiz zminovalo...Ovsem v posledni dobe,kdy jsem se tak nejak psychicky trapila,tak mi to obvzlaste sedlo,jelikoz pak se mi ty vsechny problemy tak nejak krasne rozplyvaly a bylo mi uz jen krasne...proste pohodicka.
A vite,co je velice zajimave?Nekolikrat se v tech ruznych stavech nahrat,nejlepe teda kamerou.Samozrejme jeste lepsi,kdyz tu kameru zapne nekdo jiny a vy o nicem nevite...Ja jsem ted skoukla par kazet a bavila jsem se jak nikdy!!!Fuck supeeeeer!

Old Post 22-08-2003 v 11:20 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 20

No,my jsme s pritelem diky tomu videu napr.prisli na to,ze jsme se "spolu nebavili".Kazdej totiz silenou rychlosti valil vlastne svuj monolog(puvodne ovsem to mel byt dialog).Vetsinou to bylo ukonceno:"Co?No.Jo.".A pak jsme si zase naraz vysvetlovali,co jsme puvodne mluvili,jenze vzdy si taky nevzpomenete,ze...No a taky jsem se napr.dozvedela skrz to video,ze fuckticky vuuuubec neumim zpivat,ale za to moje tanecni kreace nejsou vuuuubec k zahozeni!

Old Post 22-08-2003 v 12:34 PM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 21

Nahrávat se na kazeťák nebo na kameru? Sakra že mě to nenapadlo dříf, to musí bejt sakra mazec, úplně si to dovedu představit. Při nejbližší příležitosti du do toho, by mě zajímalo co vytvoříme za debiloviny. Fakt dobrej nápad, díky.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 22-08-2003 v 17:07 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MALCON
Nový Člen

Karma uživatele MALCON - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 22

no můžem udělat takovou přehlídku kazet,jenom pár lidí,to by mohla být sranda kdyby každý donesl to svoje "video"

Old Post 23-08-2003 v 10:11 AM
MALCON je offline   Profil uživatele MALCON   Find more posts by MALCON   Foto galerie člena MALCON   Click here to Send MALCON a Private Message   Add MALCON to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lora
Stálý Člen

Karma uživatele Lora - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lora - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 107  

Příspěvek č. 23

Ikdyz zde vlastne nikoho neznam,tak by mi asi bylo fest trapne(sama jsem se na sebe divala jen jednim okem....)!!!Ale uz jsem jednou takovou akcicku zazila a bylo to teda super!Takze pokud takova akcicka probehne,tak musite popsat....

Old Post 23-08-2003 v 10:44 AM
Lora je offline   Profil uživatele Lora   Find more posts by Lora   Foto galerie člena Lora   Click here to Send Lora a Private Message   Add Lora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 24

Jo jasně Realist díky, kdyby to věděli asi už by to nebylo takový, každej by se snažil bejt co nejvíc normální. Takhle potají to bude dobrej mazec.

No z toho kazeťáku to de docela dobře stáhnout na komp přes kablík do formátu wav a pak předělat třeba na mp3 a už by sme tu s tim mohli šmelit. Ale nevim teda jestli by bylo čim se chlubit, to by fakt muselo bejt jen pro zvaný.

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 23-08-2003 v 14:34 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 25

heh, to bych se klidně přidal - pár instruktážních filmečků, už jsme taky pořídili

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 24-08-2003 v 17:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Špičnik
Stálý Člen

Karma uživatele Špičnik - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 26

jo stavy sou různy...záleží na tobě v jaký si pohodě...kdyz si chci neco
sam se sebou vyresit nebo proste popremejslet o tomhle svete
tak si ubalim brcko, seberu se a jdu do lesa treba na půl dne....vycházim z nej uplne jinej...vyrovnanej,čistej, uvedomelej...no dyt to znáte...
a samozrejme hulit s lidma je vo tý srande...děláte kraviny, smejete se kravinám....

proste obojí má neco do sebe...

cus a smějte se na svět...možná se bude smát i on na vás

Old Post 10-11-2004 v 08:53 AM
Špičnik je offline   Profil uživatele Špičnik   Find more posts by Špičnik   Foto galerie člena Špičnik   Click here to Send Špičnik a Private Message   Add Špičnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Když kouřim sám, tak řešim naprosto šílený věci, posledně jsem řešil, proč se říkalo pan otec (proč se to říkalo, co to znamenalo, atd..). Jinak mám radši kouření s přáteli, nejlepší je 2-3 lidi. Větši skupinka už nemá cenu, většinou se rozdělí na menší skupiny. To se paxmějeme úplně všemu. Když kouřim sám, tak přemejšlim a ani se moc nesměju.

Old Post 10-11-2004 v 09:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 28

no teda já takovýhle věci jako vůbec neřešim,prostě sem skouřenej non stop(kromě práce-tam nehulím nikdy!)a tak mi to vyhovuje.
čus.M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 10-11-2004 v 09:08 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 29

Hulím nejradši ve společnosti, ale prdíku sám se sebou se nevyhýbám, má to své kouzlo. Při delší procházce venku nebo dlouhá cesta vlakem busem (to se ale přemýšlí jen ta chuť na cígo je děs), do kina, na nákup a prostě kdykoliv mám náladu. Někdy když jdu třeba po městě nahulenej a nad něčím přemýšlím nebo si vzpomenu na něco srandovního, přistihnu se že se asi docela tlemím, protože lidi co mě míjejí se na mě taky usmívají. Tak mě napadá, vždycky když někdo mluví nebo píše o cestování (např i v reflexu v Na vandru) stěžuje si že se u nás lidi neumí usmívat jeden na druhého, jde to těm lidem nasadit úsměv, oni vlastně reagujou na podněty okolí a když se mračí fšichni je to jako bouřkovej mrak.
Když hulím sám dost přemýšlím a vymýšlím a kutím, ale nemoct si zahulit v partě lidí a smát se až mě břicho bolí bych mi strašně chybělo

"Jeden dotek přírody nás sbližuje s celým světem"
Hulím, tedy jsem.
Přes palubu tě hodí jen ten, kdo je s tebou na stejné lodi. -Jean Claude Van Paranoia-
Přišel jsem, viděl jsem ......... zapoměl jsem.
Jedna prohra tě naučí víc než 100 výher.

Old Post 10-11-2004 v 11:45 AM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-03-2019 - stavy - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5724320 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív