Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » [Travní OUTDooR 2016]
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

teď ne travičku ale papričku Příspěvek č. 17


- kroupy byly tak silné že jsem tohle našel na zemi, tak snad to trochu zčervená ještě. Dost listů to odneslo a rajský co mám hned vedle tak pár listů taky upadalo ale co se dá dělat

Prostě démon

Old Post 23-05-2016 v 20:01 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Samci Příspěvek č. 18



3 samci tří odrůd
Blue sat. , Sh#Ea G#L.R.2 , Eup#Orange bud

nechám si je na pyl jsou jinak ve vedlejší místnosti

Prostě démon

Old Post 23-05-2016 v 20:18 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 19

Tak, teďka mám dotaz.. u všech tří kytek jsem našel jak kdyby to někdo buď prošlápl nohou a bylo to jakoby trochu podhrabaný, předtím dost pršelo sice ale že by to udělalo takovej sesuv půdy? neměl jsem sebou mobil tak jsem to nevyfotil.. ale prostě vedle kytky byla prostě vyritá díra.. ale dostává mě že to bylo u všech a to na dvou políček.. je možný že to bylo prase? to by mi ani tak nevadilo.. ale kdyby to byl člověk tak by jen čekal na to až to bude mít něco hulitelnýho
předtím jsem slyšel nějaký děcka jak si někde hrajou v lese ale že by věděli co to je? je jim max 10-13.
Mohlo to být prase/člověk/slimák/déšť? už jsem si hledal další místo raději a trochu to tam udělal aby se tam dalo chodit ale nesvítí tam tolik slunko jako na tom místě, je to tam teda dost zarostlý.

Prostě démon

Old Post 25-05-2016 v 19:29 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 20

pokud byly u tebe ty přívaláky, co brouzdaly teď českem, tak je to s nejvyšší pravděpodobností od vody. Loni jsem to taky měl u kytek venku po větších deštích.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 25-05-2016 v 20:19 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 21

To jsi mě trochu uklidnil uvidím, zahrabal jsem to zas.. pokud tam uvidím zas něco podobnýho tak to přesadím jen abych příště nešel a nic tam nebylo ale o tom nesmím přemýšlet jinak mi to nedá spát.
Díky

Prostě démon

Old Post 25-05-2016 v 20:46 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvi
Stálý Člen

Karma uživatele charvi - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 22

Ahoj Demoneq...tak sem si našel tvoje příspěvky a rád budu obohacovat dizkuzi:-)Máš to pěkné jak tak koukám:-)Budu sledovat jak se ti daří...

Old Post 28-05-2016 v 07:00 AM
charvi je offline   Profil uživatele charvi   Find more posts by charvi   Foto galerie člena charvi   Click here to Send charvi a Private Message   Add charvi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 23

Ahoj, díky moc nápodobně

Prostě démon

Old Post 28-05-2016 v 08:46 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 24






update - zaoknovky 5.6.2016


ty tři bílé květináče mají jen 4l, měl bych je přesadit do většího? mám možnost použít 15l kýbl ale bojím se aby mi to na tom okně nepřerostlo
jde mi o to, aby se ty kytky nedusili.
ty dvě největší mají něco okolo 40 cm
co myslíte?


3 obrázek - mimochodem, u blue sattelite mám takovej dojem že to byly všechno samci.. už jsem 1 vyhazoval pač už jednoho samce mam na okně.. a tady ty preflowers se mi taky nějak nezdaj.. přitom kytka voní, větví se jak prase.. a vypadá celkově jak samice.. ale to všechny vypadaly tak snad nebudu mít smůlu, pač na tenhle model jsem se dost těšil.. ale spoustu modelů ještě zbývá tak mi to tolik nevadí ale stejně

Prostě démon

Old Post 05-06-2016 v 10:58 AM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

1. Políčko Příspěvek č. 25




No name kytka, ta nejvyšší asi na porovnání tam mám flašku 2L
další fotka - > kytka vedle ní

Prostě démon

Old Post 09-06-2016 v 13:00 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

další kvítka Příspěvek č. 26





1. obrázek - > 2. políčko, tady je jen jedna kytka, preflowers na každym výhonku, vypadá jako kdyby začínala kvést zachvíli
2 obrázek - > 3. políčko tady je kytka v asi 20l květináči, dost rozvětvená, vedle ní další kytka

Prostě démon

Old Post 09-06-2016 v 13:03 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 27

-

Prostě démon

Naposledy upravil demoneq 10-06-2016 v 10:31 AM

Old Post 09-06-2016 v 13:14 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 28

tak, toť vše zatím, další fotky tak nakonci června ať tam je vidět nějaký ten rozdíl i když každym dnem jsou větší a větší, a vždy když za nimi jdu tak se jich až leknu
smějte se

Prostě démon

Old Post 09-06-2016 v 13:18 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanyy
Stálý Člen

Karma uživatele sanyy - 90% PěstitelskáKarma uživatele sanyy - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 29

No ale i když nemáš balkón máš velmi hezké zaoknovky ať se daří

Sanyy

Old Post 14-06-2016 v 17:09 PM
sanyy je offline   Profil uživatele sanyy   Find more posts by sanyy   Foto galerie člena sanyy   Click here to Send sanyy a Private Message   Add sanyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od sanyy
No ale i když nemáš balkón máš velmi hezké zaoknovky ať se daří


Děkuji ti tobě taktéž.

Prostě démon

Old Post 14-06-2016 v 18:04 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 31

zdravím, lidi roste to strašně rychle, na okně kytky co mám jsem musel dát domů za okno pač jsou moc vidět, jedna má 71cm a né že by rostla jedna cola.. ona roste zrovna do vánočního stromku (nezastřižená, ale je to řez) ostatní jdou taky hodně do stran... zejtra nebo dneska sem ještě hodim fotky, chci to udělat tak nějak jak to vypadalo před měsícem a jak to vypadá po měsíci, hlavně musím roztřídit kytky(co je co) pač se mi to nejspíš trochu popletlo dohromady jistej jsem si akorat no name kytkama jinak jedna kytka nahazuje hromadu preflowers a vypadá že půjde do květu mohla by dozrát jako první venku, a navíc voní tak 2m na dálku a ještě se pokouším jednu kytku zatmívat, paličky už má a kvete zhruba 14 dní

Prostě démon

Old Post 25-06-2016 v 14:31 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AllSeeingEye
Stálý Člen

Karma uživatele AllSeeingEye - 33% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 32

Opět se blíží nějaká hrůza, kroupy a silný děšť. Tak snad Ti kytí vydrží!

Old Post 25-06-2016 v 15:29 PM
AllSeeingEye je offline   Profil uživatele AllSeeingEye   Find more posts by AllSeeingEye   Foto galerie člena AllSeeingEye   Click here to Send AllSeeingEye a Private Message   Add AllSeeingEye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
04-04-2020 - Kambu Outdoor 2019 - 9 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3562170 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív