Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Fanatikova galerie___600w & 400w Metrop + Coco
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné Fanatikova galerie___600w & 400w Metrop + Coco Příspěvek č. 1


Vítejte pěstitelé a přátelé v mém malém koutku zde na Groweru

Budu zde vypisovat všechny moje zkušenosti s pěstováním mého milovaného konopí ( i outdoor začátky )

Články budou postupně upravovány, nechci v tom mít nesrozumitelný mišmaš

Fotek mám dost, tak prosím nepiště o update ´

Naposledy upravil Fanatik 30-04-2016 v 13:59 PM

Old Post 28-03-2016 v 03:19 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Kouzelné začátky :D Příspěvek č. 2



!! Ilustrační foto Googlu !!


Mé začátky s pěstem jsou samozřejmě outdoorové z noname semínek.

Nakonec z toho byl jeden samec, jedna naprcaná a asi cca 30g z jediné neopylované kytky, která vůní i stavbou květu připomínala Northern Lights.
Výška rostlin byla cca 90cm (bohužel při jedné vichřici byla ta nejhezčí přelomena vedví, ale kočka to přežila

Po přestěhování do nového bytu jsem zkusil jet na balkoně Deimos z Legalizace. Bylo to totalně na drzovku, přímo na hlavní ulici (znovu balkon). Nakonec nebyl problém a nasušil jsem cca 30g znovu Northern Lights

Poslední Outdoor byl čistě venek, ale hladovci a somráci jsou všude a kytky už jsem nikdy neviděl.

V tu chvíli jsem se totálně vykašlal na out a investoval jsem do indooru.

Tím začala má amatérská vášen pro pěstování pod umělým světlem!

Naposledy upravil Fanatik 28-03-2016 v 22:24 PM

Old Post 28-03-2016 v 04:04 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Box 600W.....info Příspěvek č. 3



Když už jsem se teda hecnul do indooru, nečekal jsem kolik to může přes origo shop stát

Takže jsem pořídil Dark Street II 120x120x185cm za cca 5000 -.-
Je pěkně prostorný, ale na výšku by mohl mít těch 20cm navíc.

Nadupaný Předřadník Lumatek 600w se čtyř polohovou regulaci (250w-400w-600w-660w) se mi pohodlně stará o světlo. (všem doporučuji!)

O světlo se stará Výbojka GIB Lighting Growth Spectre MH 600W (růst, většinou nastaveno na 400W)
Na květ mám klasiku Osram 600w osram-nav-t-super 600w

Světlo mi odráží Adjust wing large (neorigo), které je zbytečně velké, medium by stačilo bohatě.

Nemám žádný přítah, spoléhám pouze na svůj odtah : Ventilátor TT 467-552m³/m 160mm a o vítr se stará pouze jeden 40cm velký ventilátor a věřte, že to stačí.

<------ A samozřejmě nesmí chybět pacháč Can-lite 425m³ 160mm

Naposledy upravil Fanatik 28-03-2016 v 04:47 AM

Old Post 28-03-2016 v 04:20 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Box 400w.....info Příspěvek č. 4



Druhý box jsem pořídil doslova z nutnosti. (ten nalevo )
Jeden box mi nestačil na pokouření, vaření a bezstarostné pálení s partou.

Proto jsem se riskantně rozhodl rozšířit můj projek o dalších 400w.

Tento box je kupen z Growshopu, je to komplet za cca 10 000kč
Nevím proč, ale už nemůžu najít odkaz.....

Je to Homebox Growlab 1mx1mx2m.
Zde mám základní předřadník na 400w, pro jistou jsem ho dal na pořádnou podložu, jinak by se propálil k sousedům

Světlo na růst jsem použil z šestistovkového boxu (Výbojka GIB Lighting Growth Spectre MH 400W)

Květ má zase nastarosti dual spectrum flower (potom doplním přesný název)
Stínidlo je tentokrát medium adjust wing


<---------- O vzduch se stará regulovatelný odtah, který dokáže v boxu udržet teplotu pod 27 stupňů. Vítr obstarávají tři malé větráky 18cm (bohatě stačí

Naposledy upravil Fanatik 28-03-2016 v 22:18 PM

Old Post 28-03-2016 v 04:43 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Hnojiva Příspěvek č. 5



Za tu dobu mi prošlo pár hnojiv pod rukama, ale s ničím jsem nebyl tak spokojený jako s Metropem.

První byl plagron, nijak hezky nevoněl a vodu vždy zbarvil na světle hnědou

Další byla sada Biobizz. Tahle značka mi byla sympatická do chvíle, než jsem zjistil, kolik toho budu muset v litrech koupit. Spotřeba a cena mi vůbec nevyhovovala -.-

Cannu zase kupovat v 5l balení, jinak je to hned pryč

Nástupce Biobizzu byl náš tuzemský Jungle in da Box. Tři láhve za tisíc korun, ale problém byl v dávkování. Když jsem potřeboval zvednout Ec musel jsem po troškách přidávat každou látku. Po čase to bylo docela frustrující -.-

Nakonec jsem se nasral a investoval velký peníz do sady Metropu. Tuhle značku ještě víc proberu v dalším příspěvku, snad

Old Post 28-03-2016 v 05:17 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

SVětelný ciklus Příspěvek č. 6


Je jasné, že 600W box jede přes noc kvůli teplotě. Jede od 22:00 do 10:00. Hned potom se sepne 400W box, ale když jsou oba boxy na růstu tak žere naráz 800w-1kw -.- Nvm jak ušetřit v tomto směru peníze, protože prý ( ) pod mh se dělají silnější kytky...



<----- 600w na květ a velká mrška Mh na růst >D

Naposledy upravil Fanatik 28-03-2016 v 06:02 AM

Old Post 28-03-2016 v 05:20 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Metrop Příspěvek č. 7


Kvůli ceně této značky jsem se jí dlouho vyhýbal a určitě nebudu jediný.

Jejich přísné dávkování mě velmi lákalo, a lidé si na tuhle značku nestěžovali. Takže jsem se hecl a nakoupil komplet za 4500kč (pět litrových lahví).

Okamžitě jsem začal hnojit podle tabulky a zdálo se že kytkám nic nechybí. Pokračoval jsem v dávkování růstové složky, až do třetího týdne květu a stále si kytky nestěžovaly + už dávno nakvétaly i bez květové složky.

Koncem hnojení květovou složkou jsem už musel dávat 10ml/10l, ale výsledek byl jasný, krásne kytky s obrovskými palicemi!

U tohoto hnojiva rozhodně nečekat moc dlouho s flushem v půdních substrátech (i z kokosu to leze pomalu)

Takže za mě 10/10. Voda je i při maximálním dávkováním průzračná čistá. Litrové lahve mi zatím stačily na pět kol, z čehož mi padá pořád huba na zem

Old Post 28-03-2016 v 05:54 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

První kolo - Northern Lights Příspěvek č. 8




První kolo bylo parádní, i když chyb bylo jako máku

Klony jsem dostal od známého growera a dokonce mi je předjel v kelímkách, takže kytky jsem mohl hned přesadit.
Klony jsem hodil do LIght mixu od BioB a už tehdy jsem si všiml kolik marasu hlína může obsahovat (bál jsem se o snadné zakořenění )

Zálivku jsem míchal po třech týdnech z 250ml malých lahviček Biobizzu, ale zaléval jsem max půl litrem vody. V tu chvíli začalo silné zasolování hlíny a ani pořádný flush to už do konce nezpravil. Po dojetí lahviček BioB jsem přešel na Jungle in da Box..

Nakonec se ale NL ukázal jako odolný silák a vytvořil mi 500g tvrdého, smradlavého materiálů. Jenom to byla listnatější odrůda, takže stříhání bylo velmi namáhavé.






Kompletní thread.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75034

Naposledy upravil Fanatik 29-03-2016 v 20:09 PM

Old Post 29-03-2016 v 19:55 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Druhé kolo - Ghost Train Haze Příspěvek č. 9





Druhé kolo vypadalo slibně, ale nakonec to bylo dost špatné..


Klony jsem dovezl až z Prahy, od dalšího známého growera.
V tomto kole jsem měl konečně k dispozici digitální měřiče na Ph a Ec.
Zálivku tvořila sada Jungle in da Box a substrát byl ze 70% hlína, 20% nenapufrovaný kokos a perlit.

Kokos jsem pořídil v lisované kostce a vůbec jsem nevěděl o pufrování, takže Ph byla kolem 7,5. Kytky si ze začátku na tak vysoké ph nijak nestěžovaly, takže jsem to příliš nehrotil ( Chyba! )

Po deseti dnech jsem přepnul na květ při výšce 33cm ( Další chyba! )
Takže na konci růstu už měli 130cm a v té době jsem měl pouze první box. Musel jsem je nechat 25 cm od světla + v té době bylo velmi teplé léto ( tři týdny v kuse bylo v noci 30 stupňů )

I když jsem toho hodně zanedbal, výsledek byl nadprůměrný, málem 700g i se spodky. Sativa potřebovala víc, špatné ph, pozdní přepnutí a teplota se odrazila na kvalitě květu. Byl to nuzák, který ale dobře zkouřil a velmi hezky voněl











Kompletní thread.
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Naposledy upravil Fanatik 29-04-2016 v 18:00 PM

Old Post 28-04-2016 v 20:40 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Chybka Příspěvek č. 10

Zde rozvedu mé další kola, bohužel takřka bez fotek.

Old Post 29-04-2016 v 21:02 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Obecné poslední kolo Příspěvek č. 11



Táákže, jsem tady znovu po opravdu dlouhé době abych tohle nedomyšlené téma nějak uzavřel.
https://www.youtube.com/watch?v=rWlXU2DeYkQ
Bylo hodně problémům, kterým jsem musel pohlédnout do očí: Špatné hnojení, nezalívání, hermafroditi, přerůstání, nejhorší škůdci ,vysoká teplota, špatné klony a mnohem víc.
Ale nejvíce jsem dojel na to, že jsem holky bral jako samozřejmé a nerespektoval jsem celý proces. A proto mi to i nenáročné odrůdy dali sežrat.

Po všem utrpení a osobních omezení, jsem se rozhodl tuto sestavu rozprodat, hodit světlo 600w do menšího boxu 100x100 a vykašlat se na dva separované boxy. Příští kolo mám tedy v plánu jeden box 240x120 s 2x600w nebo později 2x400 led.( zatím nemám nastudované)

Jako poslední osazenstvo tady mám, pro grower už asi známou odrůdu, Grape Puff #2 od zdejšího mistra Gue Foto je ze dne 20, a o den později už jsem nasadil květovku od Metropu. Detaily o pěstu a aktuální fotky nahodím co nejdřív

Naposledy upravil Fanatik 12-05-2018 v 01:05 AM

Old Post 11-05-2018 v 20:03 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

26 den 12/12 Příspěvek č. 12




Takže něco podrobného k tomuto pěstu.
https://www.youtube.com/watch?v=X8cqGSFbhtY
Jedu v boxu 100x100x200 pod 600w s použitím metropu ( pouze láhve Mr1, Mr2 a calgreen. Root, bloom a enzyme jsem nakonec odložil stranou)

Ph mojí vody je jemně nad 6.0 a právě Grepu hodnota 6 zřejmě vyhovuje( nevím jaké ph opravdu grep chce, jedu to podle člena Krobak a zatím si neztěžuji. Thx Krobe)

U metropu dodržuji dávkování a nikdy jsem s touhle značkou neměl problémy a to ani u ručního zalévání a ředění složek v 10l nádobě. Stačí trpělivost.

Díky přenosu světelné energie do menšího boxu došlo okamžitě k zahřání na 31 stupnů. Prostříhal jsem listy, poupravil proudění vzduchu přes byt a ejhle 29 po 30min. Pořád to není ono ale kroucení listů už jsem nikde navíc nepozoroval. Stejně bych musel změnit odtah na další kolo, ale ted spíš stávající odtah vyčistím a použiju ho jako přítah do Macka Vlhkost držím kolem 35-40%

Kytkám se daří a každý den trochu přiberou ( od 28 dne se začínají kymácet)

Naposledy upravil Fanatik 12-05-2018 v 02:08 AM

Old Post 11-05-2018 v 20:58 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

Zlatíčko Příspěvek č. 13


zhul-gin pauza mezi příspěvky + palička, která nemá nikdy dost

( tak to asi neotočím a ani nesmažu! )

Naposledy upravil Fanatik 12-05-2018 v 01:03 AM

Old Post 11-05-2018 v 21:27 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

34 den 12/12 Příspěvek č. 14



Holky jsem zastřihnul cca 7dní po rozjetí (cca 10dnů po zasazení)
Jeden klon byl úplně tuhej(24h byl polomrtvý) poprvé jsem byl svědkem fenixe Dnes už jasného mrzáčka by nikdo nepoznal od zbytku. Znovu díky Gue kvalitě!
Výšku dojeli po 150% expanzi růstu.

Po dlouhé době opravdu zajímavý pěst Opravdu se těším na konec

Naposledy upravil Fanatik 12-05-2018 v 00:00 AM

Old Post 11-05-2018 v 22:35 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

59. den 12/12 Příspěvek č. 15


Malá ochutnávka

Naposledy upravil Fanatik 06-06-2018 v 01:46 AM

Old Post 06-06-2018 v 01:34 AM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fanatik
Stálý Člen

Karma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% PěstitelskáKarma uživatele Fanatik - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 126  

64. den 12/12 Příspěvek č. 16



Jenom menší detail při vytáhnutí z boxu. Pod přirozeným světlem jsou opravdu krásné.

Old Post 10-06-2018 v 16:55 PM
Fanatik je offline   Profil uživatele Fanatik   Find more posts by Fanatik   Foto galerie člena Fanatik   Click here to Send Fanatik a Private Message   Add Fanatik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8277330 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív