Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Jaké odrůdy vybrat, kde je koupit, jak je rozmístit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Marek4455
Stálý Člen

Karma uživatele Marek4455 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 48  

Jaké odrůdy vybrat, kde je koupit, jak je rozmístit? Příspěvek č. 1

Zdravím,

mám letos v plánu ukotvit do země asi 12 kýtí. Nicméně bych se vás rád zeptal se kterými odrůdami máte nejlepší zkušenosti, kytky budou na 3 místech. 1. je zahrádka na kterou svítí od 1 hodiny až do západu slunce tam budou první 4 kusy. Potom skleník do kterého svítí od 11 do západu tam přidjdou další 4 a poslední je též skleník do kterého svítí celý den. Žádám vás prosím od tipy kde semínka koupit, kde mají největší množstevní slevy a dobrý servis jelikož budeme objednávat se známýma okolo 7mi tisíc. Chci alespoň tři odrůdy s velkým výnosem. Loni jsem měl ve skleníku 2 automaty a měl jsem na nich 220g velice kvalitního pála a už nevím co to bylo.. Děkuji vám za veškeré tipy na odrůdy. Dík

Old Post 28-02-2016 v 10:22 AM
Marek4455 je offline   Profil uživatele Marek4455   Find more posts by Marek4455   Foto galerie člena Marek4455   Click here to Send Marek4455 a Private Message   Add Marek4455 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 2

Tady máš který banký sou dobrý a který ne. Zde se můžeš podívat, kde v česku se daj koupit semínka. A tady se můžeš podvíat, kdo, co, kde a jak pěstoval.
Jinak bych doporučil prohlídnout si Fotografie pod Sluncem celkově. Je tam toho mraky.

Za mě doporučuju Cream Caramel FV od Sweet Seeds
La Blanca od Kannabia
Frisian Dew od Dutch Passion

frek

PS. Hledat, hledat, hledat


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 28-02-2016 v 10:28 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marek4455
Stálý Člen

Karma uživatele Marek4455 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 3

Diky moc pomohlo mi to
Jeste mam dotaz jestli vysadit do skleniku uz koncem brezna a sklizet cerven/cervenec a dalsi davku zari/rijen? Jak bude vypadat struktura kyticek oproti tomu kdyz udelam pouze jednu davku a vysadim na zacatku cervna a sklidim na konci srpna?tj nejvic slunicka.. Bude velky rozdil v kvalite susiny i mnozstvi, co doporucujete?

Old Post 04-03-2016 v 11:52 AM
Marek4455 je offline   Profil uživatele Marek4455   Find more posts by Marek4455   Foto galerie člena Marek4455   Click here to Send Marek4455 a Private Message   Add Marek4455 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

Koukám, že máš zásadní botanický neznalosti ohledně konopí. Je to FOTOPERIODICKÁ rostlina, takže kvete podle délky světla. když má 12/12, kvete, když má 18/6, roste. Takže když vysadiš teď, tak Ti to začne v dubnu/květnu kvést, ale jak je víc světla vrátí se z5 na růst, takže stejně sklidíš září/řijen. + jako bonus ti to muže zhermit, vlivem stresu. Pokud bys chtěl 2 sklizně, zkus buď samonakvétačky, nebo mužes zatemňovat.

Každopádně doporučuju si přečíst nějaký základy o pěstování konopí.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-03-2016 v 12:27 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marek4455
Stálý Člen

Karma uživatele Marek4455 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 5

Asi si špatně rozumíme asi jsem nezdůraznil, že se bavím o automatech a ty mají periodu pořád stejnou Pořád se bavím pouze o automatech a jde mi o to jestli když udělám ze samonakvétaček 2 sklizně, tak o kolik bude nižší kvalita jako když je zasadím až v červnu a stihnu jen jednu sklizeň.. Jestli v tom bude rozdíl?

Old Post 04-03-2016 v 15:17 PM
Marek4455 je offline   Profil uživatele Marek4455   Find more posts by Marek4455   Foto galerie člena Marek4455   Click here to Send Marek4455 a Private Message   Add Marek4455 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 6

Jo táák, tak to se omlouvám. Špatně jsem to pobral.

Teroreticky (nikdy jsem af ve skleníku nepěstoval 2x za rok) by měly být lepší ty, co dozrají v létě. Mají lepší podmínky v květu. Nadruhou stranu ty roslinky moho být menší, pokud bude špatné jaro. A u druhý sklizně se dá očekávat větší množství, protože kytičky budou mít lepší podmínky na růst, ale pokud se nepovede září, tak by to mohlo stát za prd kvuli plísni

Ale určitě si projeď nějaký fóra. Banka sice napíše 60 dní do sklizně, ale většinou je to minimálně 75-80 dní. Klidně i 100. Takže to chce pečlivě vybrat něco s krátkou dobou květu, co už někdo zkoušel. Bankám se nedá věřit.

Ale určitě to zkus a dej vědět. Máš moji plnou podporu.

frek


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-03-2016 v 17:47 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7016070 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív