Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aladinův Mazar pod čtyrkulí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 113




...a ostatní ňamky

Old Post 13-05-2016 v 11:11 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 114





Zdravíčko Grouváci
Mám tu pro vás zase pár fotek jak mi to kvete.
Musel jsem upravit dávkování protože listy byli již dostatečně zelené. Snížil jsem tedy dávku growu a Alg A Micu na 4ml/l a přidal trochu Bloomu.Druhý den se objevil deficit draslíku+dusíku,viz. foto.
Nasral jsem se tedy a zase jsem to nakotlil a vysadil Alg A Mic.
...uvidíme co to udělá.
Hlavně trojka... není jí možný dokrmit.Tu ani holit nemusím,to zvládla sama... to snížení growu na dva dny jí dalo zabrat.
Dávám jí teď extrémní dávky.Heaven je už skoro v prdeli-1L na tenhle pěst možná ani nebude stačit.Hlavní je že na ní něco nakonec bude.

Old Post 16-05-2016 v 08:39 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 115





Také jsem včera aplikoval druhou dávku UMPH Power.Jsem zvědavej jestli to k něčemu je,jak po tom budou tvrdý pálky.

P.S. Ty vrcholky na trojce ...to je prdel co?

Old Post 16-05-2016 v 08:50 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 116






No abych si to tu trochu vyzdobil a taky se samozřejmě pochlubil se svým koníčkem (kterej ale zatím visí na hřebíčku kvůli hudbě) tak sem šoupnu pár svýjch starších obrázků které jsem před chvílí vyhrabal-kvůli zdejšímu kolegovi se stejným koníčkem.

Old Post 16-05-2016 v 23:11 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 117

moc pěkný já si vždycky kreslil akorát ve škole místo učení. Na konci roku sešity plný obrázků. Pár kousků sem si taky schoval tak to sem hodim jestli najdu

Ty první dva obrázky, co je to za barvy? olejový? Mě to s barvou nikdy nešlo jen obyč tužka nebo propiska

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-05-2016 v 05:52 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od crazyben
moc pěkný


Díky.Jó,přesně. Ve škole jsem si při hodině taky místo učení čmáral do sešitu.

To jsou taky pastelky,ale už nevím jestli od Coresu nebo od Koh-i-Nooru.

Old Post 17-05-2016 v 06:16 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 119

Na ty trojce budou pekny salamy, respekt a ty obrazky? Nadhera!

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 17-05-2016 v 15:23 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od LeFly
Na ty trojce budou pekny salamy, respekt a ty obrazky? Nadhera!


Moc dík.Je taková všelijaká ale doufám že tam nějakej ten salámek bude .

Old Post 17-05-2016 v 21:40 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 121






Hezký večer zahradníci.
Mám tu zase pár fotek jak holky nádherně kvetou.
Dle očekávání jsem je krapet přehnojil ale to je už cajk.Ten nedostatek byl spůsobenej samozřejmě přebytkem jiné složky.
Trochu jsem je prolil a dva dny dával jen vodu.Teď jim dávám maximální - 4ml/l všeho.
U BlueBerry jsem dával málo,teď zase moc,příště už to bude dobrý.
Jinak to vidím tak,že asi od prvního začnu dvojku proplachovat.Týden po ní půjde v závěsu čtyrka s jedničkou.Trojka ta bude asi na dlouho.
Smrádek je luxusní a lepí to jako prase,stačí s tím trochu pohnout.

Old Post 22-05-2016 v 20:41 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 122





jsou takové macaté...kvete to pomalu.Počítám že devět tejdnů minimum ale nechci to přezrálé v žádném případě.To by bylv případě téhle indiky uspávák jako prase.

Old Post 22-05-2016 v 20:53 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 123

Hola, mas to pekny. No ja to pisu vsude at lidi proplachuji. Jakmile je nakej problem s zivinama je to vzdy to stejne, zasoleni/ intoxice, nemoznost prijmat/vylucovat latky. A ne, ze by byl nake latky nedostatek, u tebe slo asi o intoxikaci manganem,ta byva dost casta.

Cislo 3 je spatny pheno... nestabilni gen, nekvalitni femina
Celkove sem si rikal, proc si kupoval seminka neceho,co ma kazdy druhy matkar zkus priste nakou lux exotiku

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 22-05-2016 v 21:17 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 124

Díky.
Vždy stejné to právě není.Blueberry jsem se bál pořádně nakrmit a objevili se mi tyhle samé skvrnky-krupička na listech.Myslel jsem si že jsem je přehnojil a o to méně jsem jim dával.Bohužel se to stalo v květu... Přišel jsem na to až ke konci když jsem se nasral-pořádně jsem je přihnojil a jak se začali krásně zelenat.
Nepíšu to tu poprvé kámo,sám se popravdě taky divím proč se tolik lidí diví že někdo nemá matkáře? Přece si to nedávají na zvonek nebo na dveře. Na inzeráty jsem samo koukal a v mém nejbližším okolí žádnej není a já nemám káru ani možnosti ...bohužel.Vše mám z netu.
S trojkou máš pravdu,myslel jsem že je to nabušený feno jak roste ale je jen ňáká pomatená. Ale něco mi dá.

Old Post 23-05-2016 v 08:39 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvakos
Stálý Člen

Karma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kvakos - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 242 

Příspěvek č. 125



Jj prave proto pisu, proplachnout a pak pekne hnojit ( me vlakno )
No k udivu to uplne neni,ale kdybych ted jel seminka,tak uz asi neco jineho nez 10-20 let starej model ale porad je to klasika, minule kolo sem ho taky jel.

Pred par lety sem mel vlastni selekci na matku z 12 regularu...uzasny pheno, lidi si ho neskutecne chvalili.Krasny maly klony, clovek si z nich vykouzlil presne co chtel. Na fotce sou uz ususeny...joooo zlaty casy kdyz byly jeste startky

Driv sem taky auto nemel, no stejne ty listky na bus vysly levnejc

Jak na poradnej indoor
Jak na fenixovy slzy a jine extrakty
Kvakosuv MagicBox 600w COCO RAPED BUSH
Analyza canabinoidu- THC ,CBD atd

Jeden myslel a vymyslel hovno,druhej nemyslel a slapl do toho.
blabla

Old Post 23-05-2016 v 13:37 PM
Kvakos je offline   Profil uživatele Kvakos   Find more posts by Kvakos   Foto galerie člena Kvakos   Click here to Send Kvakos a Private Message   Add Kvakos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 126

Jasně to chápu,už sem na to přišel jen to chce ňějakou praxi rozumíš.
Tak když jsi ho minulí kolo taky jel tak asi chápeš proč ho teď jedu já.Jak píšeš,klasika.Na exotiku taky jednou dojde.
Štangle se ti povedli. To musela bejt dobrůtka...

Old Post 23-05-2016 v 21:59 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Pohodička Příspěvek č. 127






Zdar chlapy ...a samo taky ženský.
Tak mi to pěkně zraje,trojka pořád na vodě-zejtra dostane napapat,jednička s čtverkou už papaj dva dny no a dvojka je ode dneška na FS-ku.
Já vím,dalo by se z ní vytáhnout daleko víc ale není co do brka a už je opravdu k nakousnutí-viz. foto.
Zbylé tři to co se týká výnosu určitě doženou.Také je ale nenechám dozrát až na doraz.Mám to hlavně pro sebe a sedativní účinky rozhodně nepreferuji.
trojka dorůstá do monstrózních rozměrů.Zítra musím uvázat větve.Dvojka je taky macek a čtyrka bude prcek ale pěkně vypasenej.Příště vše nafotím.

Old Post 28-05-2016 v 16:00 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelená zahrada
Stálý Člen

Karma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zelená zahrada - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 252  

Příspěvek č. 128

Zdravím tě mistře. Nechystáš opět nějaký up? sleduji tvé vlákno od začátku a tak jsem nedočkavý tvé konečné fáze a výsledku

Ti kteří se bojí o svou identitu nechť spustí a zapnou v prohlížeči doplněk AnonymoX


1) 400w HPS 5x OG Kush (Hotovo 307,2g)
2) 250w CFL 3x OG Kush (Dokončeno 78,3g)
3) 2x 400w HPS 8x The Ultimate (Hotovo 613,4)
4) 2x 400w HPS 10x Power plant (Probíhá Tipovací Soutěž!!!)

Old Post 12-06-2016 v 19:26 PM
Zelená zahrada je offline   Profil uživatele Zelená zahrada   Find more posts by Zelená zahrada   Foto galerie člena Zelená zahrada   Click here to Send Zelená zahrada a Private Message   Add Zelená zahrada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-12-2016 - Aladinův Power Plant s OG Kushem pod čtyřkulí. - 523 odpovědí
20-03-2016 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 292 odpovědí
13-12-2015 - Aladinova Blueberry pod čtyrkulí - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8626320 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív