Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Indoor, 1,2 x 1,2 x 2,0 PAR+ , GIB 600W+DIGI PŘED, Ionizátor,4x ofuk, 20seed
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 17

Jn klony su lepšie na začiatok ale myslím že tieto si prelial tak to uhnilo.Najčastejšia chyba na začiatku.. skús to nechať preschnúť, nezalievaj aspon 3-4 dni,až sa rozbehnú, tých 10 bude stačit.
inak ten auto systém tiež musíš pár kôl vychytávať. A treba spoznávať ako sa kytiz chovajú, podla toho reagovať. do wilmy kokos asi nepatrí, zasere to čerpadlo, rozvody...keramzit /hydroton je nato určený, pretože nesaje toľko vody.


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 16-02-2016 v 15:46 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 18

mám jich teď 10 a jsou to 4 druhy. Asi dokoupím pár řezů do 16 .
Co se týče přeschnutí, dám na tebe a zkusím to, jen mám strach že zvlhčovačka mi je teď i zalívá
Nevím jestli má smysl je teď přesadit do většího.

Vypnul jsem odtah a lampu mám na 250W.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 16-02-2016 v 16:17 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Nápad Je to takhle správně ? Příspěvek č. 19


Lampu jedu na 250W

Teplota stabilní 25C
Vlhkost 65%

Jsou po přesazení do většího.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 16-02-2016 v 23:19 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 20

ahoj prosimte vsiml sem si v tvem setupu tady tohohle > No mercy CO2 tabs. Ja sem i trosku levej takze predstava staveni lahve a tehle veci me trosku desi. Jsou na to nejaky pozitivni ohlasy? Preci jenom to nestoji zas takovej balik a co2 je pro kytky velkej boost tak pokud to aspon trosku funguje ne treba jako kybel s drozdim tak bych to pristi kolo zkusil taky. dik za info

Kvalita predevsim!

Old Post 17-02-2016 v 17:16 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 21

Tohle to jsou tablety, použití je jednoduché, stačí hodit 1 tabletu do 100L barelu a holky budou mít CO2 co hrdlo ráčí, další je tam No mercy bacterial a to vidíš doslova na vlastní oči jak ty bakterie pracujou. Weting agent funguje taky výborně ve vodě od zvlhčovače.
Hnojky budu měnit na Canna Cocos A,B . Boosty a flores nechám. Díky biosložení nepřehnojíš, tak uvidíme. Koupil jsem vadné semena ted už mám jen 9 kytek ale jedou slušně.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 18-02-2016 v 22:52 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 22

Mám strašně nestabilní PH, z kohoutku teče 7,3 to srazím na 5,6 v nádrži a další den tam mám 7,3 je tohle normální ?

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 08:55 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 23

Jestli jedes rust a pouzivas dusicnou ano das ist normal. Uz tu parkrat nekdo doporucoval ject celou dobu kvetovou. A taky jeste ne kazda ta kyselina je dobra tak jeslti si nekoupil i nejakeho zebraka. Co se tyka infa te tablety my slo spise o realne vysledky aplikaci a praci s tim sem si nacetl. No nic zkusim to a uvidime jestli to jahodnikovi pak v breznu zachutna

Kvalita predevsim!

Old Post 19-02-2016 v 09:38 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 24

Jedu růst, CO2 jet i v květu ? Nejsem si jist, ještě něco musím načíst.
PH jedu tohle: GHE PH MÍNUS- PRÁŠKOVÁ FORMA 1000G

CO2 No mercy - Četl jsem na to doporučení ale vlastní zkušenosti zatím nemám, poznám až na druhým grow. Určitě napíšu jak to dopadlo.
Každopádně já zkouším více vylepšováků najednou. Přítah přez Ionizátor, lampa jede na 400W, mám zaplý pouze přítah a vlhkost větrám rovnou ven. 5timembránový zvlhčovač bude v pondělí tak i snad vlhkost se zlepší teď mám 65% a teplota 27C.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 19-02-2016 v 09:47 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Takhle vypadaj :( Že já se do toho vůbec pouštěl. Příspěvek č. 25


Takhle vypadaj Že já se do toho vůbec pouštěl.

V úterý si zajedu pro řezy a hnojky do kokosu, takhle to nejde.
Níže posílám fotku největší chudinky Snad mi prominou první Grow.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 21-02-2016 v 10:32 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 26

krasne si to spalil ..... covece ani rezy ti nezaruci ze tyhle chyby nebudes opakovat

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 21-02-2016 v 10:42 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 27

Život zlej, učím se pomalu ale jistě ;-) 7 jich je krásných ale dvě vypadají takto nechápu proč.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 21-02-2016 v 10:57 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 28

Dej vejš lampu.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 21-02-2016 v 11:22 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 29

Dám jí vejš, dík za radu

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 21-02-2016 v 13:10 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Obecné Ze by snad nakonec byl nějaký výsledek ? Příspěvek č. 30


Ze by snad nakonec byl nějaký výsledek ?

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 21-02-2016 v 22:04 PM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Už mám 6 krásných kytiček :-) Příspěvek č. 31


PH 5,6
EC 1.0

Teplota 25,2C
Vlhkost 56%

Třetí týden v růstu od semínek

Celkem jich mám 9 z toho 3 vyhodím a u dvou je možné že budou samci.

Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 23-02-2016 v 09:47 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarmilskorepic
Stálý Člen

Karma uživatele jarmilskorepic - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 188  

Obecné :) Příspěvek č. 32





Jarmil Skořepic z Jarpic

Old Post 23-02-2016 v 10:25 AM
jarmilskorepic je offline   Profil uživatele jarmilskorepic   Find more posts by jarmilskorepic   Foto galerie člena jarmilskorepic   Click here to Send jarmilskorepic a Private Message   Add jarmilskorepic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1265990 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív