Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600W 18x Shark Shock
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 33





Shark 26/12

Old Post 12-01-2016 v 08:52 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 34

Rad bych napsal recenzi na zazracny ATA Clean : po mesici pouzivani Cleanu se mi dnes na levem systemu ucpalo cerpadlo, nastesti jsem to zjistil jeste vcas, ale jednu kytku jsem milostive sejmul, nastestu hned u ofuku, tam jsou tradicne nejmensi. Ta penovka, nebo co to je, u cerpadla plna nejakeho hnoje, sakrys pisou ze to rozpousti a prd (
Docela jsem si zafunel, manipulace s rozvody a cerpadlem "uzasna", ale vse vycisteno a pro sichr i novy roztok. Kytky jakz takz stoji, i kdyz 2 uz mi i s celymi kosicky propadly do Amazonu, ted uz propadavaji furt, tak jsem je natvrdo (kosicky) na trech stranach zajistil vruty )) stalo se mi to poprve, ale cumel jsem dost
Nevim co napsat dal, doufam ze za tech poslednich +- 30 dnu me uz nic nevyjebe

Naposledy upravil kcb 13-01-2016 v 18:18 PM

Old Post 13-01-2016 v 17:50 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 35

Ahoj, s tým ATA Clean zatial nemam podobnú skúsenosť, mne to celkom zlepšilo prostredie, minimálne mi neostáva tolko solí po bokoch po odparení vody. Ale popravde na čerpadlo moc nevidím tak sa len modlím, že to vydrží do konca tohto kolá kým to všetko prečistím.

Old Post 13-01-2016 v 21:26 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 36





28/12 EDNIK

Roztahuju od vybojky co to da, uprostred to proste stejne vystrelilo nahoru, tak to bude jak u holice, na pesinku uprostred, na prdel )

Old Post 14-01-2016 v 18:00 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
turolop
Stálý Člen

Karma uživatele turolop - 34% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 37

Zdar kolego. Koukám, že nějak neřešíš spodky... Kdy je plánuješ otrhat ba jestli se tak vůbec stane...?

Old Post 14-01-2016 v 18:57 PM
turolop je offline   Profil uživatele turolop   Find more posts by turolop   Foto galerie člena turolop   Click here to Send turolop a Private Message   Add turolop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 38

Zdar, kdyby ses mrknul na me pesty, tak bys tuhle otazku asi nepolozil )
Spodky neresim.

Old Post 14-01-2016 v 19:11 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rookie
Stálý Člen

Karma uživatele Rookie - 81% PěstitelskáKarma uživatele Rookie - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 39

Chlape máš to krásný. Občas koukni ke mě a když tak prosím poraď. Pořád tak nějak tápu v tom EC... Jinak start se snad vydařil...Teď jsem nebyl 2 dny u mrňousů tak mám strach co zítra uvidím :-D
Každopádně K+ :-)

We Are gods,
and the world is our concept. SO MAKE IT GREEN!!!
DWC Hydroponics Super Silver Haze - Grow #1
Aeroponics - Girl Scout Cookies - Grow #2

Old Post 14-01-2016 v 22:57 PM
Rookie je offline   Profil uživatele Rookie   Find more posts by Rookie   Foto galerie člena Rookie   Click here to Send Rookie a Private Message   Add Rookie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 40

Domluvil jsem se s clenem MocnyOkurek na zitrejsi inspekci u mne. Hehe, doufam ze mu neznechutim sobotni obed )

Old Post 15-01-2016 v 09:48 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 41

Hh myslim ze se neni treba bat uz se moc tesim az tohle uvidim na zivo .

Kvalita predevsim!

Old Post 15-01-2016 v 10:14 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 42





29/12 Shark

Hehe, po opetovnem zkalibrovani EC metru jsem zjistil, ze aktualni EC se dostalo na 2,8 a to jsem si celou dobu myslel za jim davam 2,2. Doufam ze me kolega Longermax nebude chtit vykostit )) snizeno na mnou ted chtenych 2,4.
EC metr jsem nekalibroval tak rok )))
Proto ten brcal jak jsem psal o par prispevku zpatky, ale furt se nic nepali coz je dost zajimave )
U Eda to bude obdobne, jen mi pripadne kupodivu krapet svetlejsi.

Na prvni fotce jde videt volne misto po te jedne chudince, co to nerozdychala, stejne se jenom vezla, padavka )

Old Post 15-01-2016 v 11:58 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 43

[účet odstraněn]

Old Post 15-01-2016 v 17:19 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 44

mix- http://en.seedfinder.eu/strain-info..._Nice_Seedbank/
http://www.taoseeds.cz/re/514-shark-shock.html

pisou ze jsou 4 phena, 2 jsou indica dominant a 2 sativa dominant

Old Post 15-01-2016 v 17:27 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 45

[účet odstraněn]

Old Post 15-01-2016 v 17:31 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 46

Pic, se mi taky stava i u ph metru pak cumim co sem tam mel. Hele je to divny ale funguje to co? ty si jim panem a ani to proste daji hh. Mas to luxusni veri ze pres dva a vic mnohem v teto fazi daji zacina ti to nabopnavat hlavne kdyz mas idealni podminky sezere te to i s botama. Tech jednana osum je do Metru vrust u tebe to je jina ale setri si s hmojema hh. Ja ted jel 1,6 1,8 1,9 podle zmeny v nadrzi ale metr kytky musis nakrmit a trosku se pam deficit projevil ale bemuzu rict presne zda kvuli tomu. Ja sem nemerǐ ani teploty roztoku a ten vic nez pres 20 nevyl nekdy i patnact spis min takze se priklanim ze tady mastal ten problem...

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 15-01-2016 v 22:36 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 47

Kamo, jo je to fajn, ale nemyslim ze zrovna ted Shark muze udelat tak robustni palice jako treba Chronik. Proste jina stavba palic, ale zase vysledne sutry jsou vylozene vhodne do praku. Musim priznat ze ja teplotu roztoku v zime nemerim, ta me zajima az v lete, ale mohl bych to ted zkusit, ale nemyslim ze bych se dostal pres 20, kdyz mam ve tme 19-20.

Old Post 16-01-2016 v 07:04 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 48

Ja koupil po dlouhe dobe ph metr s teplomerem takze si to ted pohlidam a pri jistotu si dam i tepenicko do vody na 20. Ona je to nachylnejsi cim vic to kyne ale jestli mas tech 20 okolni tak to tam budes mit 18 a to si myslim ze je hrane.

Ano ja mam radsi sutry nez bopnaty ty sutry po seschnuti drzi tvar s nesmmrsknou se tak a shark bude pekny kamen takze kdyz jim udrzus takovou kondici co maji vysledek bud zajimavy

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 16-01-2016 v 07:18 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-02-2019 - Vero 29 380/470w, 10x Shark shock - 9 odpovědí
19-02-2018 - 1600W 21x Shark Shock - 125 odpovědí
08-12-2015 - 600w 18ks SSH - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4022310 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív