Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2x600W 18x Shark Shock
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 17

Je to jako kdysi na vesnici, clovek co si nedokazal vypestovat dost brambor na zimu a kvuli toho mu pozdechala polovina rodiny hladem, stejne na jare chodil po vesnici a kecal, jak se maji sadit brambory, jakou odrudu, kterym klickem nahoru aby to bylo nejlepsi a hlavne jak hluboko )) Doufam ze nebudu dostavat vyhruzne PM od lidi, kteri se nahodou poznali )

Ukazuju tady lidem, jak s timhle systemem udelat jednoduse aspon g/w, ovsem pokud pojedou podle mych not, pokud chce nekdo hrat jiny song, muze zkusit jine vlakno.

Nejedu poprve, mrkni na fotky z minulych kol, ofuk je tam stale na stejnem miste a neni nikde videt ze by to melo takovy vliv na rust.

Co se tyce stinitka, je to jako s Turinskym platnem, zatim tam ten ksicht obtiskla osoba,ktera zatim nebyla tak zadana, toz cekam jak se to vyvine, abych to pak mohl vyhodne zpenezit coby suvenyr
Slibuji ze do dalsiho kola to utru, snad )

Naposledy upravil kcb 30-12-2015 v 07:52 AM

Old Post 30-12-2015 v 07:18 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 18





EDNIK 13/12

Old Post 30-12-2015 v 09:26 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 19





14/12 Shark
Jeste stale to roste, je opet dobre srovnat prvni fotku s druhou, ktera je jen o 6 dni starsi, je krasne videt rychlost rustu.
Roste to jako kuratka krmena masokostni mouckou, tam je to taky za 50 dnu od startu do 1.5 kg jatecniho brojlera, vivat KFC )

Vrchy na prave strane se zacinaji prosvetlovat, lampu jsem tudiz dal vyse.

Naposledy upravil kcb 31-12-2015 v 10:22 AM

Old Post 31-12-2015 v 08:37 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 20



Ednik 15/12

Netahne se moc do vysky, ale krute se vetvi.

Na pozadani PH 6 - 6,1 EC 1.7 , kazdy den ted vypijou +- 10 l roztoku, dolevam denne, nepouzivam zadne boostery, ci aditiva. Jak uz jsem psal u Chroniku, jedu pouze MR1, MR2 podle faze a k tomu Calgreen.
Jenom minule kolo jsem u dvou systemu zkusil pridavat od 2 tydne BUD CANDY, ale nepripadalo mi to nijak zazracne a pripdalo mi, ze to kytku zbrzdilo v rustu, ale palice byly opravdu jako sutr a opravdu to bylo vice osypane, ale starsne mi to zasiralo system a trysky, o jeden system jsem diky tomu prisel, zadrelo se mi cerpadlo. Vzhledem k faktu, ze to byla jedina zmena, tak to prisuzuju BUD Candy, tudiz uz to nechci ani videt, mozna to nejak reagovalo s Metropem, nic jineho me nenapada.
Ted jedu bez nej a vypada to uplne v klidu, takze za me nepouzivat.

Naposledy upravil kcb 01-01-2016 v 19:48 PM

Old Post 01-01-2016 v 17:54 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 21

Nadhera sledovat jak ti to roste, kazdej den zmena jako blazen. Vazne klobouk dolu...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-01-2016 v 18:04 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 22

Nádhera, tradične u Teba ako vždy. Sledujem a huba sa mi samovoľne otvára . Len poprosím základné info o výzive (ec a pH) v príspevkoch. Prípadne ak im ešte niečo dávaš navyše (prevencia proti škodcom a pod.), dík. Veľká krása, "kdo umí, ten umí..." .

Old Post 01-01-2016 v 19:16 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 23



Shark 16/12
Pridan ofuk, at se mi nespalujou vrchy, nechci davat lampu vyse, at se to co nejmene taha. Klasicky nejvyssi mrdky primo pod vybojkou, proto pokusy o odtazeni dal od epicentra )

Old Post 02-01-2016 v 08:27 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 24





Shark 17/12 lepsi fotky nez vcera. Vyskove jsme na metru, ale jeste furt se to taha

Koreny jsou bile jako snih, jen ten zaply sodik je zbarvil do zluta )

Old Post 03-01-2016 v 15:16 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 25



EDNIK 17/12

Malem jsem na nej zapomel, zacina se mi libit vic a vic, vetvi se paradne, aktualni vyska je cca 70 cisel, ale bude tam prepalicovano, preplnena plocha 120*120
Jo, zase bych neco zasklil ) Ednik jede pod dual spectre lamp, Shark pod klasikou oboji Sunmaster
Na nejakou dobu nebudu pridavat fotky, ted to stejne bude prechazet do faze, kdy se "nic nedeje" )))
Uvidim jak se mi bude chtit, ale spise bych to videl na tydenni updaty.

Old Post 03-01-2016 v 18:12 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 26




Shark 20/12

Jak jsem psal - nic to nedela ))

Old Post 06-01-2016 v 12:45 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 27




EDNIK 21/12
Uz to taky zacina )

Old Post 07-01-2016 v 14:01 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 28





Shark 23/12

Rysuje se to pekne

Hodnoty se mi porad psat nechcou, osobne si myslim ze nejake desetinky rozdilu moc roli nehraji, PH drzim porad 5.9 - 6.1 jak se mi to podari namichat, kazdy den dolevam neco mezi 10-15 l proste vetsi pulka 20 l kyble kazdy system. Ednik chlasta o neco mene.
S EC jsem se dostal na 2.0, nevypada ze by jim to vadilo, nic se nepali, jen barva je na muj vkus extra brcal, ale tmave to bylo i minule kolo, takze asi opet sere pes )
Ednik dostava stejnou sadu a je o neco svetlejsi.

Teploty 26 den a 19 noc.



Naposledy upravil kcb 09-01-2016 v 16:06 PM

Old Post 09-01-2016 v 15:37 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krobak
Stálý Člen

Karma uživatele krobak - 99% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 607  

Příspěvek č. 29

Radosť sledovať...imho základné info (ec,pH a pod...) v aktuálnej fáze pestu sú predmetom nejakej tajnej receptúry?

citace:
Původní příspěvek od kcb
Shark 23/12

Rysuje se to pekne

Hodnoty se mi porad psat nechcou...



Ďakujem, mal som na mysli občas. Presne ako píšeš. Ešte raz dík.

Naposledy upravil krobak 09-01-2016 v 18:14 PM

Old Post 09-01-2016 v 15:51 PM
krobak je offline   Profil uživatele krobak   Find more posts by krobak   Foto galerie člena krobak   Click here to Send krobak a Private Message   Add krobak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 30




EDNIK 24/12

Old Post 10-01-2016 v 18:09 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 31

Kamo co na priste nejakou sit aspon ta roztahovaci za sto pado aby to aspon podrzelo kvetny sem tam.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 10-01-2016 v 19:53 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 32

Jo, u Eda urcite )

Old Post 10-01-2016 v 20:14 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-02-2019 - Vero 29 380/470w, 10x Shark shock - 9 odpovědí
19-02-2018 - 1600W 21x Shark Shock - 125 odpovědí
08-12-2015 - 600w 18ks SSH - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1969930 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív