Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 80x80x180
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 129

diky

Old Post 14-12-2015 v 13:09 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 130



dnesni fota.. dnes jsem ohnul par dalsich vrcholku, bohuzel se mi podarilo jednu bocni vetev zlomit.. jinak vetrak na ofuk mam zaplej jen kdyz sviti lampa je to ok?

8 dni po preple periode.. vlhkost 50-60

kazdopadne bych se chtel vyhnout plisnim..

Naposledy upravil pjestime_osto6 15-12-2015 v 20:32 PM

Old Post 15-12-2015 v 20:04 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 131


na jedne vetivce po zastrihu rostou takovy jakysi pahyli doufam ze se z toho nevyklube nakej hermac.. co myslite..

Old Post 16-12-2015 v 10:28 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 132

to vypada na nepovedenej fim... no sem zvedavej co z toho bude kdyz uz to kvete :/

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-12-2015 v 10:49 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 133

no sic je prepla preioda uz ale jeste to nekvete a co s tim myslis mam to nechat nebo ustrihnout rac ?)

Old Post 16-12-2015 v 10:55 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pankytka
Stálý Člen

Karma uživatele pankytka - 80% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 134

Ahoj, ofuk nech frčet 24/7. Zastrihavat v kvetu je nesmysl...když uz tak v rustu, nechat poporust a prepnout.
Zlomena vetev nevadi, pokud jsi ji uz nanestesti nezlikvidoval, staci ji prilepit paskou a ona se spravi. Pasku tam nech,
vyhodíš to pak rovnou po sklizni.

Old Post 16-12-2015 v 11:10 AM
pankytka je offline   Profil uživatele pankytka   Find more posts by pankytka   Foto galerie člena pankytka   Click here to Send pankytka a Private Message   Add pankytka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 135

ale ja jsem nezastrihaval v kvetu.... dyt to este ani nezaclo kvyst... zastrihaval jsem pred prepnutim ale nakej zastrih se nepoved tak jsem ho opakoval o par dni pozdej.. tamta ulomena vetev se ulomila ze byla cela oddelena od kytky a uz vcera jsem ji vyhodil

tak naky rozuzleni co s temi pahyli ? nechat nebo to ustrihnout ?

Old Post 16-12-2015 v 11:14 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 136

nevim... me se nikdy nic takovyho nepovedlo, resp nepovedenej fim uz sem mel, ale zachranil sem to jeste na rustu, takze to kytka jeste zvladla. At poradi nekdo osvicenejsi

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 16-12-2015 v 11:15 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 137


pouzivam thermometr digitalni se sondou, polozena na jednom z vrcholovych listu... + klasickej teplomer s vlhkomerem zavesenej zboku stinidla- viz foto.... na digitalu je 21 stupnu a 67 vlhkost
na klasickym teplomeru je 29 a 45ti procent vlhkost... tak co myslite kterymu mam verit ?

ale prijde mi divny ze digital ukazuje jen tak tech 21 pres den a kdyz je tma tak minimalne 19... tyhle teploty bych rekl mimo skrin v tom pokoji ale ve skrini ? chm )

Naposledy upravil pjestime_osto6 16-12-2015 v 13:37 PM

Old Post 16-12-2015 v 12:28 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 138

Zdar tu ulomenou větev neřeš, kytka si s tím poradí i v květu nejsi první ani poslední komu se to stalo... Takže to je no problém a s tím thermometrem je to tak, když je se sondou což mám i já, tak ho mám pod kvetinacema na spodu boxu a tam mám taky za světla 21 stupňů Celsia... A na sonde mám 28 stupňů... A kolonka temp indoor je teplota co měří přímo ten thermometr tzn. Pod kytkama a temp out na displeji je teplota na sonde, což znamená u vrcholu kytek.... Tak pořádně koukni na displej, popřípadě prostuduj příručku kde se můžeš přepnout na teplotu in a out a bude to v pohodě ať se daří

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 16-12-2015 v 17:29 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 139

aha supr dik, prepl jsem na out a teplota se pohybuje mezi 29-30 no jestli to bude jeste stoupat tak snad posunu lampu vic nahoru nebo co myslite jakou max teplotu u na kvet optimalne ?

Naposledy upravil pjestime_osto6 16-12-2015 v 20:00 PM

Old Post 16-12-2015 v 18:24 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 140

u vrcholku.. tak do tech 32 nebo radsi min ?

Naposledy upravil pjestime_osto6 16-12-2015 v 20:02 PM

Old Post 16-12-2015 v 19:05 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

vhodny substrat pro automaty Příspěvek č. 141

zdravim rad bych se zeptal ktery substrat bude nej pro automaty ktery jedou od seminka po sklizen 10-11 tydnu.. cetl jsem ze se automaty nejak nehnojej vzhledem ke kratke dobe vegetace a ze je lepsi je primo zasadit do nejake vyhnojene pudy...


muzete doporucit ktery substrat bude pro ne nejlepsi ? rad bych zvolil nektery z plagron substratu..

http://www.growway-garden.cz/pesteb...acturer=Plagron

diky za rady

Old Post 16-12-2015 v 20:13 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 142

jinak kdyz pouzivam ten plagron alga bloom, tak ph zalivky mam srovnavat pred pridanim hnojiva nebo az po nem ???? zatim jsem to vzdy delal tak ze jsem nejprve nastavil optimalni PH a pak jsem tam primichal hnojivo a zalil... ale ted tak premyslim jestli nahodou neovlivnuje to hnojivo PH taky... tak co myslite ??? diky za rady.

Old Post 16-12-2015 v 20:22 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 143

teplota ideál je 25-28°C přes 30 je moc

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 16-12-2015 v 20:52 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 144

diky. vi prosim nekdo jak s tim PH ?

Old Post 16-12-2015 v 20:56 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2017 - 250W/60x60x120... - 28 odpovědí
27-05-2014 - 400w 90x90x160 - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0820600 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív