Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 80x80x180
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 97

zjistil jsem pri ohybani ze hlina uz je proschla a jedna kytka aj byla takova zvadla... ale nemam poradne odstatou vodu zatim jen 7 hodin.... tak co myslite pockat na tmu a zalejt to 12 hodin odstatou vodou a nebo pockat az do zitra ? dik za radu.

Old Post 11-12-2015 v 16:50 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 98

Víš jak to je stím myšlením? .) Záleží na tobě jak to cítíš, každopádně hnojky jedině před rozsvícením.

edit: slovo jedině, platí pro mě...

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Naposledy upravil Jointza 11-12-2015 v 18:48 PM

Old Post 11-12-2015 v 17:47 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 99

coze hnojky pred rozsvicenim ? o tom jsem nikdy neslysel.... pouzivam plagron alga bloom co se micha do zalivky a zatim jsem zalival jen jednou a ted se chystam po druhe... poprve jsem zalival jak zacla noc.... mam to delat rano pred rozsvicenim jo ?

Old Post 11-12-2015 v 18:12 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
coze hnojky pred rozsvicenim ? o tom jsem nikdy neslysel.... pouzivam plagron alga bloom co se micha do zalivky a zatim jsem zalival jen jednou a ted se chystam po druhe... poprve jsem zalival jak zacla noc.... mam to delat rano pred rozsvicenim jo ?


Nevtipkujte laskavě! Hnojky zůstanou v půdě dlouho a tak je úplně jedno zda zálivka se živinami je ráno nebo večer.

Old Post 11-12-2015 v 18:38 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 101

já hnojím normálně za svitu, neměl bych ani čas na to čekat až se zhasne nebo rozsvítí...jak píše Mard je to úplně jedno....jo a já zalévám někdy aji vodou přímo z kohoutku...zapomenu dát odstát, ale to záleží na PH vody...nikdy jsem neměřil, jen vím, že jim to neškodí a jsou pořád v poho jinak to na té fotce vypadá celkem ok...zase trochu porostou, tak přihni atd...dokud se nezastaví růst, nebo nebudou pořádně kvést
ať se daří!!!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 11-12-2015 v 18:43 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 102

psal mi ten jointza toto

Kyti během noci nejsou schopny přijímat živiny protože neprobíhá fotosyntéza během které vyrábí cukry následně využité v noci k růstu. Je to celkem logické hm? .) Asi jsi tu toho moc nepočetl co? .) at se daří.

Old Post 11-12-2015 v 18:44 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 103

TECHEM: dik moc za rady

Old Post 11-12-2015 v 18:46 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
psal mi ten jointza toto

Kyti během noci nejsou schopny přijímat živiny protože neprobíhá fotosyntéza během které vyrábí cukry následně využité v noci k růstu. Je to celkem logické hm? .) Asi jsi tu toho moc nepočetl co? .) at se daří.


btw: psal jsi mi ty a já ti takhle odpověděl. ještě jsi tu opoměl zkopírovat druhé PM o tom že je výhodnější zalít před rozsvícením než na noc kvůli vlhkosti.. hau.

a nejsem ten jointza ale Jointza ...

edit: pro natvrdlé puntičkáře.. je jedno jestli to je před rozsvícením či během svícení ale rozhodně je to výhodnější než zalévat na noc.. nic víc jsem tím říct nechtěl. Koukám že týpek ani neví jak má kytku zalít natož chtít ještě něco extra. Ve finále to pochopí stejně až si na to příjde sám takže to je jako hrách na stěnu házet.

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Naposledy upravil Jointza 12-12-2015 v 10:05 AM

Old Post 11-12-2015 v 19:07 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 105

no jasny detaily jsem neresil jen jsem se chtel s nima podelit o tvuj nazor pardon

Old Post 11-12-2015 v 19:29 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 106

po mesici chodu zaclo ufo delat sileny praskaci zvuky takovy chrceni... nevite cim to ? jedna se o kram TT 125.. nevim co s tim do haje asi snad koupim novy co nejdriv to se neda vydrzet...

Naposledy upravil pjestime_osto6 12-12-2015 v 06:50 AM

Old Post 12-12-2015 v 06:33 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 107

To je problem tech levenejsich odtahu. Oni casem takhle zacnou chrcet. Navic tt se samotny motor dava do takovyho plastu a neni to tam uplne na 100% co se tyka tesneni. Ja osobne ti mohu doporucit bud boxovanycho torina ten byl fajn nebo treba VK 125 220/360m3. Ty si ji samo pustis na 220. Myslim ze zvukovym projevem pak budes spokojen Cena sice vyssi ale to je tim ze je ten motor proste kvalitnejsi a konstrukce z kvalitniho materialu.

Kvalita predevsim!

Old Post 12-12-2015 v 07:41 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 108

diky za radu... popremyslim, no ja to rozdelal a zahejbal tou vrtuli jakoby dopredu dozadu je tam jakasi vule ) a slozil zpet a prestalo to... no kdyz to zas zacne vyhodim to do kose ...

mel bych jeste dotaz prave jsem prolival kyti kazdou stejnym mnozstvim vody asi litr vody na kazdou a asi 3 z 9ti to prolilo okamzite a jak kdyby vecina vody hned vytekla spodkem.... do vsech jsem nalil cca litr vody s hnojivem a z tech nekolika to hned vyteklo az pretekl podtacek. to je asi nakej nerovnomerne promichanej substrat predpokladam ? tak co ted ? mam to nejak resit ? z tech ostatnich vyteklo jen tak par procent

Old Post 12-12-2015 v 08:27 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 109

Ventilátory TT mám tři a víc než rok bez problémů, mají nízkou spotřebu.
Při zalévání nějaká voda proteče mezi květináčem a hlínou, za pár minut to kytka obvykle vysaje.

Old Post 12-12-2015 v 08:57 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 110

no ta jedna to bylo jak kdyby tam nebyla ani hlina jen jsem to tam prdl a hned to pretikalo zespod....

Old Post 12-12-2015 v 09:02 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 111

Záleží na způsobu zalévání, proschlé půdě chvíli trvá, než nasákne. Když tam chrstneš najednou litr, může to protéct okolo.

Old Post 12-12-2015 v 09:13 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 112

mas pravdu asi to proteklo okolo, TT zas zaclo chrastit vyndal zkusil zahejbat vrtuli jak minule a neslo to vule zmizela.. slozil a zas chrastit prestalo...... jak se zda tt 125 zkousi moji trpelivost

Naposledy upravil pjestime_osto6 12-12-2015 v 10:40 AM

Old Post 12-12-2015 v 10:06 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2017 - 250W/60x60x120... - 28 odpovědí
27-05-2014 - 400w 90x90x160 - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1976280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív