Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 80x80x180
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20 21 »
Autor
Téma 
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 289

No jasne ze ti vsude reknou at koupis FS misto proplachu, ale ja ti nevim... spis si naopak myslim ze kdyz to kvalitne proplachnes tak zadnej Final Solution neni třeba a bude to i tak vyborny Takze za me proplachovat

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2016 v 16:16 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stredocech
Stálý Člen

Karma uživatele stredocech - 71% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 290

Hale neměl by jsi dělat to co ti řekneme ani chtít po nás aby jsme ti řekli co mas dělat. My ti mužem dát naše názory a zkušenosti a ty si dej dohromady stím co si nectes a nástudujes a zvol si sam postup jaký uznat za vhodny. Buď se povede a můžeš se poplacat ze mas dobře úsudky a rozhodování a nebo se poučis z chyb který uděláš. Obě věci jsou správný. Jakmile se budes řídit PŘESNĚ podle toho kdo ti co řekne tak věř ze sto lidi sto názoru ti v tom akorát udělá zmatek.
Jinak za me před kosou prolevat čistou vodou.

Bet, reise, re-reise, all in, call.....

Old Post 04-02-2016 v 16:32 PM
stredocech je offline   Profil uživatele stredocech   Find more posts by stredocech   Foto galerie člena stredocech   Click here to Send stredocech a Private Message   Add stredocech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 291

CRAZYBEN: no ono mi nerekli abych si ho koupil, zeptal jsem se jich jestli po pouzivani FS mam delat proplach vodou a bylo mi receno ze neni nutny...

STREDOCECH: jasne no

btw podle poslednich fotek uz to vypada dost zrale nemyslite ? ale trichomu se mi jeste nezdaj uplne mlecny..

Old Post 04-02-2016 v 17:09 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 292

i po FS je proplach vodou nutnej!!!!

Old Post 04-02-2016 v 17:31 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 293

asi by se s tebou vyrobce hadal... tak nevim proc delaj neco na pruplach a na zlepseni chuti kdyz to pruplach nenahradi a chut je po tom horsi jak tvrdite ?.. a po tom FS mam pruplach udelat jakym mnozstvim vody ?

Old Post 04-02-2016 v 18:33 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 294

No nutnej podlě me taky bude i s tim... proč to dělaj? aby vydělali... z čeho maj chudáci jíst? Nerikam ze to nedela nic, ale poradnej flushing zadnou vodickou co kapnes do zalivky nenahradis.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 04-02-2016 v 18:46 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 295

a co myslite rozstrihnout kvetinac a odstranit ho aby to proschlo rychlej a mohl jsem to prolit jeste holou vodou ? protoze takle mi to seschne az tak za 5 dni.. ale kdyby sel vzduch ze vsech stran bylo by to rychlej suchy.. no a nebo za dva dny udelat proste pruplach zase nekolika litrama vody i kdyz to jeste nevyschlo ? stejne mi moc nejde do hlavy ze by 1 ml FS zpusobil razantni zmenu v chuti nebo tak.. proc teda pisou ze to chut zlepsuje .chjo

Old Post 04-02-2016 v 18:52 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 296

Nemyslim ze je problem FS az dokonce. Sice to jedu tyden FS a pak tyden cista voda, ale sam vyrobce pise ze se to ma pouzit na posledni tyden a dle slozeni "byliny , extrakty z mořských řas a přírodní proteiny" to nevypada ze by tam byly nejaky sracky. Ten tyden ciste vody uz je pro pocit ze clovek udela pro chut maximum.

Jinak zkus se mrknou pro priste na air poty. Lepe prosychaji a pro korenovy bal sou fakt dobre. Me se v nich pestovalo fajne. Taky se dobre vaozu vetvicky pac je to tam sama dira na boku.

Kvalita predevsim!

Old Post 04-02-2016 v 19:41 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 297

supr dik aspon jeden nazor kterej mi hraje do karet :-D

dik za radu ohledne air potu.. urco po nich kouknu

Old Post 04-02-2016 v 19:48 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 298

Nehroť to ;-) jel si defacto bio substrát i bio hnojivo a to ještě jen ob zálivku. Nebál bych se toho, že to bude nekouřitelný, pokud si to několikrát prolil.

Thomas V.

Old Post 04-02-2016 v 21:02 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 299

prolil jsem to minulou zalivku cca 5 litru vody do kazde nez sla temer cira voda.. a dnes uz jen litr.. a presto ze kytky vypadaj na pohled uz dost zrale nejak se mi zda podle mikroskopu ze trichomy furt jeste moc nezmlecnely

Old Post 04-02-2016 v 21:06 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 300


tak trichomy furt ne a ne zmlecnet naky jo ale furt jich je hodne jeste cirych nebo mlecnych jen zkraje.. to by zajimalo kdy to teda dozraje dnes presne dva mesice od prepnuti..

seedbanky uvadeji

NL - 45-50 dni
BW - 50-55
Nebula - 60-65
SLH 70 dni

a na pohled vypada ze jedna kytka uz fakt hodne je... vsechny blizny uz seschli dost je to takovy zraly na pohled ale kdyz kouknu mikroskopem tak furt jeste dost cirych trichomu..

ale zda se mi ze to nejak prestalo dozravat ) nejdriv to hrozne rychle vypadalo ze uz to je hotovy skoro a ted dlouho nic

zda se mi ze po FS opravdu bobtnaj palice behem par dni


furt se mi zda ze jsou ve fazi prvni fajfky

Old Post 07-02-2016 v 09:11 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 301


mam tu jednu fotku... je to ok ? zda se mi to osypany nejak moc.. jestli se tam neklube neco nekaleho ? je to spodni vetyvka na kterou moc nesviti..

kdyz jsem to zkoumal osypanej list pod mikroskopem tak jde videt hromada trichomu a ten podklad se jaksi tak leskne.. ale to mozna od toho svetylka mikroskopovyho.. i kdyz na ostatnich kytkach se to nejak neleskne...

ty dva zadni listky na 12ti hodinach vypadaj jaksi podezrele na tech fotkach ale nic na nich neni takze to je jen nakej odraz svetla..

jinak asi rano nektery uz seknu..

Naposledy upravil pjestime_osto6 07-02-2016 v 22:21 PM

Old Post 07-02-2016 v 18:03 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 302

zdarec, to je uplně normální....nemusí na ně svítit přímo, kytka pomocí listů dělá fotosyntézu a energii rozkládá do všech paliček na sobě, ne jen do těch co jsou na světle...ale prostě rovnoměrně po celé kytce....osypané spodky to jsou celkem pěkné...

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 07-02-2016 v 19:24 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 303

no me nejde o to ze by nemela byt orosena ale jestli neni nejak moc osypana.. esi to neni neeco zlyho

dnes jsem ostrihal kyti od vsech nehezkych listu...

Old Post 07-02-2016 v 20:03 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 304






dnesni foto toho nej uz aby to bylo jsem extremne nedockavej uz v tomto ohledu.

prvni foto rekl bych ze blue widow.. vypada na pohled uz dost hotove ale trichomy furt napul ciry.. ale rikal jsem si ze uz ji sklidim zitra... no ale uvidim

taky se mi zda ze jsem to prelil tim prolivanim od hnojek tak jsem dnes odstranil spouustu skaredych listu..

Naposledy upravil pjestime_osto6 07-02-2016 v 20:23 PM

Old Post 07-02-2016 v 20:08 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20 21 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2017 - 250W/60x60x120... - 28 odpovědí
27-05-2014 - 400w 90x90x160 - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2449910 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív