Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 80x80x180
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20 21 22
Autor
Téma 
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 305

tu na 1. fotce bych už sklidil

Thomas V.

Old Post 07-02-2016 v 20:37 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 306

jj taky se na ni chystam rano (bude lepsi sklidit rano pred svetlem nez po svetle nebo ne?) i kdyz trichomy jeste nejsou uplne mlecny.. coz me udivuje.. a ma aj jeste hodne mlady spodky tak je necham jeste dojet a vypada ze by z nich aj mohlo neco byt jinak uz jsem testoval z jedne kyti rychloususeny v nouzi a funkcni

Naposledy upravil pjestime_osto6 07-02-2016 v 20:55 PM

Old Post 07-02-2016 v 20:41 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 307





druha varka fotek.. posledni dve fotky SLH ktery si to teda moc nedavaj ta pod lampou je uplne dead vsechny listy fialovo uschly tka jsem ji ostrihal dnes.. no a moc ji trapit uz nebudu uz ji necham dojet tak jak je (predposledni foto)

Naposledy upravil pjestime_osto6 07-02-2016 v 22:16 PM

Old Post 07-02-2016 v 22:02 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 308

nevim proc ale i na pohled hoodne zrala kytka ma furt spousty cirejch trichomu.. teda nejsou proste zmlecnely ale cerny hodne furt v te kulicce..

Old Post 07-02-2016 v 23:32 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 309

Cerny???

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 08-02-2016 v 00:00 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 310

no proste pruhledny..

Old Post 08-02-2016 v 07:49 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 311

tak jsem zkosil uz dve kytky.. zkoumam treti a naky trichomy jsou ciry naky mlecny a naky jantarovy.. tak predpokladam ze to bude asi optimalni cas sklidit ?

Old Post 08-02-2016 v 09:14 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 312

No dle listi a vzhledu uz to pusobi ze to je. I to listi chytlo krasnou podzimni barvu viz foto c2.

Kvalita predevsim!

Old Post 08-02-2016 v 09:37 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 313

i ten SLH moc nevypada uplne hotovej ale hodne trichomu ma mlecnych....tak uvazuju ze to sklidim snad vsechno nebo co...

EDIT: tak jsem par kytek jeste zalil a do tejdne kosa vseho... jinak nasel jsem seminko na jedne kytce kterou uz jsem sekl... to je normalni ?

Naposledy upravil pjestime_osto6 08-02-2016 v 14:36 PM

Old Post 08-02-2016 v 10:22 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 314



foto dvou jiz sklizenych kyti..

Old Post 08-02-2016 v 14:40 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 315

dnes jsem testoval jeden spodek dost rychlosus ale chut mi prisla mizerna a neprijatelna a nejsem si uplne jistej ze to bylo jen z toho rychlo suseni.. zbytek kytek jeste zije a par dni jeste snese.. co myslite ma cenu prolit pres kazdou treba 20 litru primo z kohoutku + vyschnuti a kosa ? dik za kazdou radu.

nebo myslite ze to je tim ruchlosusenim aby to bylo uplne fuj? je pravda ze to byl nej spodek aj s listkama a strasne debilne ususeny rozdroleny jeste za vlhka ale aj tak ? z volcana fuj

pritom vune toho vapa je dobra..

Naposledy upravil pjestime_osto6 10-02-2016 v 16:47 PM

Old Post 10-02-2016 v 16:34 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 316

Suseni je samozrejme notna cast supechu. Suseni se za zadnou cenu nevyplaci uspisovat. Bud ti to poschne za 5 dni nebo za 10 zalezi na prostredi. Pak je taky jeste zhruba 30dni doba kdy se vlastne ta chut, ja bych to rekl klidne odvetrava. Neco jako kdyz vypalis chlast a pootevres vrsek at to neni tak ostry. To ej to samy. Ze je to hotovy poznas tak ze luplne vetvicka pri lamani. POkud je gumova muzes nechat jeste schnout pac stejne by ta vlkhost sla do tech suchych mist. Ja osobne si nechavam trosku gumovejsi modely pac jak tam pak porad lezu nabirat at to neni suchy jako trout

Kvalita predevsim!

Old Post 10-02-2016 v 16:58 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 317

ja vim ze suseni je hodne ale neco tak hnusnyho jsem necekal tak esi je to tim nebo ne.. jakej mas nazor na to proliti 20 litrama ?

no a to se odvetrava na vzduchu mesic ? to by bylo preschly ne ?

ta chut byla fakt hrozna uplne mi to zanechalo v puse pachut jako hovno, pritom z vapa tohle neznam tak uplne

tak se snazim najit naky reseni kdyz jsem vetsinu jeste nesklidil,...

taky jsem uz susil jinen model v mikrolnce jen na zhuleni kousek a tam z vapa temer zadna chut.. ani dobra ani spatna. daleko kouritelnejsi nez toto z toho me uplne stipe jazyk.. fuj

je to asi tou kytkou zkousel jsem z mikrovlnky a jeste vetsi hnuj pritom jinej model kost z mikrovlnky velice uchazejici tak jsem z toho celkove mimo )

Naposledy upravil pjestime_osto6 10-02-2016 v 17:45 PM

Old Post 10-02-2016 v 17:02 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 318

No predpokladam ze ti to krivi hubu. To delaji ty ryhclosusky a jeste jeslti to mas hodne nahnojeny tak to tomu taky na chuti nepomuze. Proto je lepsi s tou vodou zaicnat drive nez pozdeji. POkud hnojis dost tak ty kytky to maj stejne v listech a ke konci muzou zrat z nich to neni zadny problem naopak je to super. V mych ocich je idealni stav mit vsecky listy totalne zluty (ale to sem videl jen na jednom growu co sleduju serialy ). Proste kytka je totalne vyzere. Neco jako kdyz poseres PH a oni nezerou z media ale zerou listy. Jestli uz to proplachujes delsi dobu vodou tak neni treba tech 20litru. Ale co muze pomoct ze proste sklizen protahnes za cenu proliti te vody. Holt budes mit trosku gaucaka ale chut se zlepsi. Priste na to mysli a uz to klidne prolivej vodou 14 dni. Sou tu lide co lijou vodu i 20 dni aby to meli co nejcistsi.

S tim dojetim 30dnu je mysleno v nejaky uzavreny nadobe. Jen to sem tam otevres at to trosku vyvetra. Samo kdybys to mel nekde pohozeny tak to by bylo spatny pac to preschne.

Kvalita predevsim!

Old Post 10-02-2016 v 18:06 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 319

no pres kazdou jsem prolil treba pet litru vody uz driv...a pak jsem to uplne moc nejak nezalival protoze jsem se furt pripravoval ze uz to budu sklizet... uvazuju ze to teda proliju spousty litrama vody primo z kohoutu.. nebo nevim mam strach ze to bude vsechno shit.. otazka je jestli te chuti pomuze kdyz to proleju hodne a treba 3-4 dny a kosa...

Old Post 10-02-2016 v 18:27 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 320

...s tou chutí rychlosušek to je fakt,taky jsem zkusil po týdnu flushování šmiknout spodek,usušit a jak jsem hnojil tím fishmixem tak jsem to měl všechno v hubě :-) málem jsem běžel na wc..ale po 14 dnech(2.týden jsem zalíval vodou s ph 4 ) jsem to seknul,14dní sušil a ted po měsíci je to lahoda ;-) ...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 10-02-2016 v 18:57 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20 21 22  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-08-2017 - 250W/60x60x120... - 28 odpovědí
27-05-2014 - 400w 90x90x160 - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3614210 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív