Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Vůně při sušení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Vůně při sušení Příspěvek č. 1

Nazdáre!

Hledal jsem hledal, ale nenašel nic co by mne uspokojilo... Thready staré atd... Mám otázku: Jak eliminovat vůni kvítí při sušení? Bydlím v paneláku, doma suším dvě malé kytky outdooru, a i tak jsou cítit až u výtahu... Má někdo nějaký tip jak eliminovat vůni při sušení?

Old Post 09-10-2015 v 15:40 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 2

Co takle v boxu přes pacháč?

Old Post 09-10-2015 v 16:33 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hosmel
Nový Člen

Karma uživatele hosmel - 17% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 3

Pokud máš možnost, tak bych to sušil někde jinde a né doma. Nebo ten pacháč

Old Post 09-10-2015 v 16:35 PM
hosmel je offline   Profil uživatele hosmel   Find more posts by hosmel   Foto galerie člena hosmel   Click here to Send hosmel a Private Message   Add hosmel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

Karamba... Já box nemám, jak jsem psal, jsem zastánce outdoor kuřiva :-) Děkuji za příspěvky, třeba se ještě ozve někdo kdo na to má nějaký grif... Známej mi říkal že si vždycky pujčí od kočky ze dva truhlíky nějakých smradlavých kytek...

Old Post 09-10-2015 v 17:01 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 5

zdarec...nakup ty brease vonítka co jsou na pohyb nebo je nastavíš aby stříkly jednou za 15 min...ta vůně tech vonítek je tak silná že to převalí a já mám ještě v zásuvce dva kousky brease voněk...moje přítelkyně je blázen do vůní a tím mi pomáhá eliminovat vůni kytiček....tak ať to vyjde ty v té zásuvce voní taky brutálně

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 09-10-2015 v 21:04 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Re: Vůně při sušení Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Tellur
Nazdáre!

Hledal jsem hledal, ale nenašel nic co by mne uspokojilo... Thready staré atd... Mám otázku: Jak eliminovat vůni kvítí při sušení? Bydlím v paneláku, doma suším dvě malé kytky outdooru, a i tak jsou cítit až u výtahu... Má někdo nějaký tip jak eliminovat vůni při sušení?


Vem si papírovou krabici z papundeklu, co jde uzavřít a kytky suš uvnitř. Vlhkost projde, smrad zůstane uvnitř.

Old Post 10-10-2015 v 09:08 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Čus,

při troše hledání jsem narazil na celkem zajímavou alternativu, jak neutralizovat zápach, ať už při sušení, nebo pěstování.
Jedná se o Kanadské osvěžovače vzduchu a neutralizátory zápachu na bázi rostlinných terpenů - mrkni na to.

Jinak jsou tady další témata, kde se toto řešilo:

Zápach při pěstování ... ?
SMRAD

Držím ti palce

Old Post 10-10-2015 v 09:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7548350 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív