Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Policejní kontroly před obdobím sklizně. (Děkuji za všechny reakce)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Policejní kontroly před obdobím sklizně. (Děkuji za všechny reakce) Příspěvek č. 1

Bydlím ještě s rodiči s tím, že ví o mém pozitivním vztahu ke konopí a mám skoro za sebou první pěstování tady ve skleníku (7 rostlin které dosahují slušné výšky), který je na naší zahradě. Nikdy jsem s tím neměl problém, ale zrovna když poprvé pěstuju na pozemku rodičů a jsem rád že to schválili, tak jsem zjistil, že dnes dopoledne stálo před naším domem policejní auto a nakukovali tam do naší zahrady :/
Jenže hlavním faktem je to, že policejní auto stálo tak, že nemohli vidět skleník a i kdyby se dívali na ten skleník, tak díky bohu za nízkou teplotu, kvůli které byl zrovna zavřený a přes zakalené sklo ze kterého je skleník by sotva šlo něco poznat...
Je veliká šance že jen chtěli nakouknout na naši zahradu, protože je velká a celá schovaná za živým plotem a tak jen chtěli zkontrolovat zahradu, protože z takové zahrady by mohlo být krásné pole
Moje hlavní otázka je: Myslíte, že pokud mě někdo nahlásil tak můžou vejít na náš pozemek bez svolení a jít se podívat do skleníku i když od teď už nebude šance, aby bez vstupu do skleníku mohli mít nějaké důkazy, že tam mám rostliny? (budu rád za úplně každý názor)

Old Post 09-09-2015 v 20:23 PM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2

Čus!Jak si zjistil že tam nakukovali..?Jen jestli tě někdo nelakoval..
Jináč tě asi někdo musel nahlásit,bo se mi nechce věřit,že by naši ochránci očumovali zahrady,určitě maj důležitější věci na práci..
To jestli příjdou tě teda už ani nemusí trápit..

Myslim,že když tě budou chtít navštívit tak zazvoněj,běhat po zahradě kvůli pár kytkám nebudou..Něco jinýho asi by bylo,kdyby tam byla pořádná plantáž a byla vydět.

Old Post 10-09-2015 v 07:31 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 3

Zrovna byl jeden rodinný příslušník doma když nakukovali na zahradu, ale jen prej nakukovali Policejní příslušníci právě ale mají povýšení za úspěšné zadržovaní pachatelů různých trestným činností podle mě není až takový nesmysl, že když vidí zahradu která má 2 metry živého plotu a navíc podél zahrady teče potok ze kterého jdou tak 4 - 5 metrové vrby a teď před obdobím sklizně by na tak zakryté zahradě mohli najít velké pole za které by mohli dostat minimálně peněžitou odměnu v práci nebo zvýšení základního tarifu ale nevím jestli to takhle mají i měšťáci a tohle měšťáci určitě byli protože co by státní policie dělala v malé vesnici a na zahradě bez podezdření nebo jakýkoliv záznamů? a hlavně jsem si opravdu dával pozor a nevěděl o tom opravdu skoro nikdo pochybuju že by mě nahlásila například babička, která má ode mě slíbenou mast

Old Post 10-09-2015 v 16:00 PM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
A co by asi tak měli z toho že zbytečným nakukováním upozorní sami sebe,že chystají monstr zátahovou akci kvůli tvým 7 kytkám.A to jenom proto že tvůj monster pěst jim vynese frčky minimálně na policejního prezidenta.
Dobrou noc.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 10-09-2015 v 18:34 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

No právě ono to bylo dopoledne a počítali asi že nikdo nebude v pracovní den dopoledne doma ale už jsem trochu klidnější, protože kdyby mě někdo nahlásil, tak pochybuju že by policie nejdřív přijela nakukovat na zahradu z místa kde nemají šanci vidět místo kde jsou rostliny ale i tak pro jistotu do blízké sklizně nebudu hulit a všechno související s hulením jsem schoval na jiný pozemek kdyby náhodou fakt zavonili tak by to byly rostliny ze semínek, které mám už dlouho a už nevím z kama jsou, ale jsem si jistý že to měly být technické semínka a nakonec jsem z toho chtěl udělat mast pro celou rodinu a hlavně babičku a mamku které trpí zrovna tím na co ta mast hezky pomáhá a hlavně ty masti fakt vyrábět budu tak jako tak.. KAŽDOPÁDNĚ POKUD DOKÁŽETE ŽE TO JE TAKTO TAK TO MŮŽE MINIMÁLNĚ ZMENŠIT TREST! Právo trošku umím a konkrétně tohle mám dost nastudované pokud v zákonu najdu další polehčující okolnosti nebo něco užitečného tak to sem napíšu

Old Post 11-09-2015 v 05:35 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 6

Vidím tady dvě možnosti.
Á-jsi polda provokatér.
Bé-žádní poldové tě do zahrady nenakukovali,ten kdo ti to nakukal,tě chtěl kapánek vystrašit a povedlo se mu to hodně.A to co píšeš v posledním příspěvku jsou blbiny,co by tě nespolkl ani tak hloupý polda jako jsi ty sám:-).Nic ve zlém,ale působí to na mě komicky,co tady píšeš:-)

Old Post 11-09-2015 v 23:43 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 7

Viz. Tread... Panička úzkost, stihomam atd.. Možná by jsi se mel dat na atletiku, na toto se vykašli, když te jen stresuje..

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 12-09-2015 v 07:38 AM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Witko69
by jsi se mel dat na atletiku, na toto se vykašli, když te jen stresuje..


+1

Old Post 12-09-2015 v 09:41 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

Já už jsem v klidu, protože mi jiná osoba řekla jak to OPRAVDU bylo já se jen lekl, protože do teď netuším co tam dělali navíc v autě byl jen jeden policista a to mě mate sice ještě víc, ale zase jsem si jistý že osoba která mi říkala jak nakukovali na zahradu byla asi jen trochu víc paranoidní

Old Post 13-09-2015 v 07:55 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

A já běhám, pravidelně chodím do fitka a posiluju i s vlastní vahou + do toho dělám trochu i gymnastiku ale nic z toho neuklidní tak jako dobře obalený joint navíc mám bipolární afektivní poruchu a některé ty deprese se fakt nedají vydržet a i kdyby po mě nějací policajti šli kvůli blbým 7 kytkám tak mi to za to asi stojí pravděpodobně jsem asi trochu psychicky závislý, ale víc jak jednou denně nehulím

Old Post 13-09-2015 v 07:59 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgiano
Stálý Člen

Karma uživatele Jurgiano - 42% PěstitelskáKarma uživatele Jurgiano - 42% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 11

Však v čechách máte legálne dovolené pestovať rastliny pre vlastnu spotrebu alebo nie ?

Old Post 13-09-2015 v 08:50 AM
Jurgiano je offline   Profil uživatele Jurgiano   Find more posts by Jurgiano   Foto galerie člena Jurgiano   Click here to Send Jurgiano a Private Message   Add Jurgiano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jurgiano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 12

Kdepak. V cesku muzes legalne pestovat jen technicke konopi. Tj. s obsahem ucinnych latek THC do 0,3% myslim.

Old Post 14-09-2015 v 07:44 AM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 13

Ale když si zasadíš třeba jen 2 rostliny tak ti nikdo nic neudělá, když budou na místě které není na očích do 3 rostlin by to měl být jen přestupek - tzn. že za to ale pořád můžeš dostat pokutu, ale nejde o nic velkého

Old Post 16-09-2015 v 05:44 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 14

Kamoš tady od nás měl nějaký rodiný problémy porval se s otcem ten na něho zavolal policajty naprášil že suší na půdě dvě rostlinky a má popotahovanice jako blázen z toho !

Old Post 16-09-2015 v 05:59 AM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od K-Roc
Kamoš tady od nás měl nějaký rodiný problémy porval se s otcem ten na něho zavolal policajty naprášil že suší na půdě dvě rostlinky a má popotahovanice jako blázen z toho !

Tak pozor... Pěstování rostlin ok. Ale sušení už je výroba a jiné nakládání s psychotropními a omamnými látkami a to je VŽDY trestný čin.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 16-09-2015 v 07:34 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od frek

Tak pozor... Pěstování rostlin ok. Ale sušení už je výroba a jiné nakládání s psychotropními a omamnými látkami a to je VŽDY trestný čin.


Jo, ale musí dokázat že jde o VĚDOMÝ čin, tudíž že jsi to nesušil jen proto že ti to voní nebo proto že to používáš proti molům. Ale jestli naleznou při prohlídce i třeba bong, tak už je to horší. Několik nepřímých důkazů už soudce přesvědčí :-(

Old Post 16-09-2015 v 07:45 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0813930 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív