Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Benovo 400w 1m2 - poprvé doma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 97

A ty si myslis ze kdyz si koupis hlinu na pokojovky tak je bez hnojiv nebo co?? To by bylo asi k hovnu ne?

No nic koukam ze mas odpoved na vsechno...zbytecny ti neco psat... mej se cus..

Old Post 24-12-2015 v 13:01 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 98

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
no co se tyka ty mutace tak tam nejde o genetiku... to uz by se projevilo mnohem dřív... problém je tady prehnojeni...pak presne zacinaj rust listy s min a min cipama..listy zkrouceny nahoru..a důsledek je takovej ze kytkam odejdou koreny, prestanou prijmat ziviny a nazdar.. stojej a jenom uz dozrajou...
říkám tomu,že je to syndrom placaté větve a měl jsem ho taky,ikdyž jsem vubec nehnojil,není to přehnojením ale feminizací semen.


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 24-12-2015 v 13:03 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 99

U toho Biobizzu bych se přehnojení ani tolik nebál.Pokud se držíš tabulky plus mínus ňákej ten ml. :-D
...proto bych si tou mutací z přehnojení nebyl ani tak úplně jistý :-D

Old Post 24-12-2015 v 13:11 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 100

Tohle není přehnojením. Je to mutace a tu hnojiva nevyvolávají. Pokud teda nehnojíš něčim, kde je olovo, kadmium, uran atd.

Jelikož feminizace je zásah do genetický informace, tak ne vždy se všechno povede. Muže dojít k náhodný mutaci nějakýho genu, kterej se ovšem nemusí projevit hned. Na jeho spuštění je potřeba někaký vnější vliv. V tomto případě je to změna fotoperiody, tedy začátek květu. Tím se tento gen aktivoval a jeho projevem sou tyhle zdeformovaný listy. Neni to moc častý, ale občas se to stane.
Jinak když třeba máte nakvetlou kytku a dáte je zpět na růst, tak tyhle krypl lístky to taky občas má. Opět je to genetická mutace zapříčeněná vnějšim vlivem.

frek.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 24-12-2015 v 13:36 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
A ty si myslis ze kdyz si koupis hlinu na pokojovky tak je bez hnojiv nebo co?? To by bylo asi k hovnu ne?

No nic koukam ze mas odpoved na vsechno...zbytecny ti neco psat... mej se cus..


Presne uz nereaguj.. myslis ze si neumim precist co kupuju? zbytecna diskuse cuz

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-12-2015 v 13:55 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 102

Jojo.Plně souhlasím.Tohle bude asi mnohem logičtější důvod :-D
Ovšem mutace vznikají všude v přírodě celkem často i bez feminizace a nedá se to nijak ovlivnit.My můžeme snad jen kupovat reguléry,kde by měly být mutace mnohem méně časté:-D

Old Post 24-12-2015 v 14:08 PM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 103

Ještě sem nedojel a dlouho už přemejšlim nad dalšim kolem, bohužel řezy co sem dlouho domlouval mi matkař nakonec odřek, prej má ňáký breberky... další runda v nedohlednu, tak přemejšlim že dám zase semena. A protože mě nebaví hulit to samý a mam toho k dispozici víc, tak to bude nejspíš následující indikovej mix

Brainstorm / Dutch Passion
S.A.D. / Sweet Seeds
Critical Kush / Barneys Farm

A možná přibude ještě něco, S.A.D bude od známýho a říkal že tam možná má ještě překvápko k vánocum Ještě něvim přesně kolik čeho je, ale rozdělilo by se to nejspíš mezi 8-12 kusů. Co říkáte na výběr, neni to kravina? Máte zkušenosti jak se táhnou a jak rychle to dozrává?

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2015 v 08:56 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 104

Tak jasne že to kravina je..alebo tiez nieje Záleží čo od toho čakáš, mix odrôd bude vzdy dobrodrozstvo. Je otázka ako sú na tom jednotlivé strainy s hnojením, strečom a dozrievaním , to všetko musíš riešiť naviac... podkladat, lamat, preplachovať, dohnojovať niektoré kusy zvlásť atd
Takže menší výnos, ale viac modelov-kazdopádne bude prdel


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 25-12-2015 v 09:12 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 105

Je to věc názoru, ze semínek nejsou všechny stejný, a jelikož jsou to samý indiky, neviděl bych v tom problém. Osobně jsem ještě nikdy nejel kolo s jedním strainem a klony jsem měl jen vlastní, vše ze semínek.

Old Post 25-12-2015 v 09:25 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AladinWarrior
Stálý Člen

Karma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% PěstitelskáKarma uživatele AladinWarrior - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 577  

Příspěvek č. 106

Taky zkusím další kolo dva různý:
Think Different a OG Kush.
Snažil jsem se vybrat modely s podobnými vlastnostmi a stejnou dobou květu.

Old Post 25-12-2015 v 09:45 AM
AladinWarrior je offline   Profil uživatele AladinWarrior   Find more posts by AladinWarrior   Foto galerie člena AladinWarrior   Click here to Send AladinWarrior a Private Message   Add AladinWarrior to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 107

O vynos mi nejde tak jako o kvalitu, takze v tom problem nevidim. Vyhody a nevyhody obecne znam, slo mi spis o zkusenosti primo s touhle genetikou... prave kvuli tomu hnojeni, stavbe a rychlosti... nejaky drobny rozdily jeste zvladnu korigovat, ale nerad bych mel jedny dvakrat vetsi nez druhy. Ikdyz mi je jasny ze kazdy semeno je trochu jiny. tohle sou vsechno 90-100 indiky tak to snad nebude tak horky, diky za reakce, mam rozhodnuto

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2015 v 09:48 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od AladinWarrior
Taky zkusím další kolo dva různý:
Think Different a OG Kush.
Snažil jsem se vybrat modely s podobnými vlastnostmi a stejnou dobou květu.


OG Kush mi taky leží v hlavě dlouho, sem zvědavej na ten critical kush od barneys farm, loni sem měl skleníkovej od dinafemu a nebyl špatnej, stejný ména jiný geny sem zvědavej na rozdíly... od koho ten OG Kush chceš brát? Už bych ho taky měl doma, ale sem nemoh rozhodnout od jaký banky bych to vzal.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2015 v 10:01 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od Jamés
říkám tomu,že je to syndrom placaté větve a měl jsem ho taky,ikdyž jsem vubec nehnojil,není to přehnojením ale feminizací semen.


jak mi teda vyvsetlis ze me se to stalo uz i u klonu ? u klonu z jedny varky.. kdy nektery jsem prehnojil a jinyny ne...hmm? ze by se posrala genetika klonu ?? dobry no...

koukam ze je to tady samej raketovej vedec a expert na genetiku...ale zaklady vam chybej hosi... az nasbirate par zkusenosti tak si za par let mozna reknete ze ncco na tom co jsem rikal bylo...

citace:
Původní příspěvek od crazyben
O vynos mi nejde tak jako o kvalitu, takze v tom problem nevidim. Vyhody a nevyhody obecne znam, slo mi spis o zkusenosti primo s touhle genetikou... prave kvuli tomu hnojeni, stavbe a rychlosti... nejaky drobny rozdily jeste zvladnu korigovat, ale nerad bych mel jedny dvakrat vetsi nez druhy. Ikdyz mi je jasny ze kazdy semeno je trochu jiny. tohle sou vsechno 90-100 indiky tak to snad nebude tak horky, diky za reakce, mam rozhodnuto


jak se muzes na tohle vůbec ptat ? pokud by si jel z klonu od nekoho tak to beru.. ale ze semen ? nikdy nevis jaka kytka ti ze semínka vyroste... to ze si někdo kopupil pakl a mel samy indiky ktery zraly tolik a tolik a vyrosly o tolik a tolik neznamena ze když si ty koupis pakl tak ze to budou taky samy indiky... navíc stejnejch vlastnosti a pozadavku jako mel on...každý seminko je jedinecny...proto se delaj klony, aby si mel identicky rostliny se stejnym genem...když koupis 10 semen tak kazda kytka muze byt uplne jina....s uplne jinými nároky na hnojeni.. s jinym vynosem, stavbou palic... vyskou...vsim...

citace:
Původní příspěvek od crazyben


Presne uz nereaguj.. myslis ze si neumim precist co kupuju? zbytecna diskuse cuz


evidentne ne kdyz pak pises nesmysli o tom ze to nebyl predhnojenej substrat...ale substrat pro pokojovky...

PS: nevim jak ses schopnej nebo neschopnej, ale když se kouknu do bazaru tak i ted je tam minimalne 5 lidi který nabizej klony...takze to ze kamos je ma zavsiveny nebo ze jeden sliboval ale pak to padlo a dalších milion vymluv je o nicem...když chces klony tak napis do bazaru a nazdar.. někdo ti nabidne nebo si vyber z nabídky co tam ted je... domluvíš termin... místo... zajedes tam... a tradaaa jsou doma...jak jednoduchy... jen nebejt neschopnej...pokud nemas auto tak existuje i věc jako je vlak a autobus.. navíc ti kazdej rozumnej matkar rekne jak se ta genetika chova...

jizda ze semen a v hline ac se to nezda není pro uplny zacatecniky...coz ty evidentne si...

Naposledy upravil FrYnK 25-12-2015 v 10:31 AM

Old Post 25-12-2015 v 10:13 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 110

jo me mozna zaklady chybi, ale kdyz ctu co pise frek pride mi to logicky... nechci vytvaret zadnej flame, jen bych rad zase napsal svy...

muze to mit v genu uz matka, gen co se neprojevil, v tvym pripade byl spoustec prehnojeni v mym zmena fotoperiody. Nebo mohl bejt spioustec vetsi stres matky pri rezani, rizku pri koreneni...

Ja nevim neberte me za blba, nikdy sem nerezal klony a nedrzel matku. Ale prijde mi to logictejsi nez "obycejny" prehnojeni.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2015 v 10:27 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 111

Frynku tak zkus neřezat femky :-D ...ne tož vubec mi nestojí za to abych ti něco vyvracel nebo tě přesvědčoval(ještě když jsou vevéce),ale stojím si za tím,že to přehnojením není a u OB od Dutch Passion už vubec ne,je dojebaný už nějaký ten pátek...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 25-12-2015 v 10:31 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od FrYnK


evidentne ne kdyz pak pises nesmysli o tom ze to nebyl predhnojenej substrat...ale substrat pro pokojovky...


Nesmysli ze substratem tu pises ty! Psal sem nekde ze sem mel prednojenej? Ne! Psal sem ze sem na pokojovky kterej predhnojenej nebyl a ty si o tom mysli co chces.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 25-12-2015 v 10:31 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8786560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív