Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2015 zkouška ;)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 17

.

svetu mír =D

Old Post 12-09-2015 v 20:58 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 18




.......

svetu mír =D

Old Post 12-09-2015 v 21:25 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 19






Malinkej Up....fialový pheno vypadá fakt krásné ani na fotkách to není zdaleka tak videt a je take o dost napřed před zeleným phenem.dneska jsem to trošku vyvázal protože se nějaký paldy lepily na sklo skleníku a větve do sebe byly hrozné hustě zamotane a už začínají tezknout a ohýbat se.... Jinak vše zatím OK...na kdy b jste viděly zhruba sklizeň +-autobus

svetu mír =D

Old Post 17-09-2015 v 22:57 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 20

Krása

Outdoor vol.2 2015
První grow 2014

Old Post 18-09-2015 v 12:05 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 21

Zdaaarek Grower mám tu malý nevýznamný Up.!!!dnes jsem byl mrknou na holky měl jsem takové divné brnění v noze,že nebude vše podle mých představ)!a měl jsem pravdu můj největší nepřítel je VIIITR.holky leželi asi 15cm nad zemí a to jsem je v pátek připevňoval a vyvazoval ale asi spatne).jelikož je mám v kalfasech a nemůžou si asi pustit kořeny moc hluboko tak se neudrží a ohnou se až těsně nad zem jinak nevímten ffrissian s fialovým phenem je dost napřed. Ale všechno jsem vyresil holky přestěhoval jelikož už je skleník prázdnej bylo mi to umožněno)) tak dam pár fotek jak si teď holky bydlí v novém

svetu mír =D

Naposledy upravil kaspik25 22-09-2015 v 18:59 PM

Old Post 22-09-2015 v 18:35 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 22






...

svetu mír =D

Old Post 22-09-2015 v 18:36 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 23


A tady je ještě moje balkonovka kterou jsem stihl hodit asi týden před návštěvou cigosu na balkón....ale je přerostla na balkón svítí jen dopoledne tak je dost řídká a nemá nějaký veliký paldy...

svetu mír =D

Old Post 22-09-2015 v 18:56 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 24

Všechny kytky jsou frissian dew fem. od dutchpassion. Hnojky terra bloom od plagronu!

svetu mír =D

Old Post 22-09-2015 v 21:25 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 25






Ahoj Growers tak jsem se byl podívat na místečku a kytky jsou stále na svém místě!!! Příští víkend bych chtěl asi seknou jednoho z frissianů tu fialku má už krásný palice je mrte obsypanej pryskyřicí a pestíky už začínají hnednout. Nebo to vidíte ještě na 14 dni mám strach aby to nezačalo plesnivet ve skleníku vetram nezaviram ani dveře.a toho kamaráda vedle bych chtěl nechat ještě tak 14 dni no uvidíme ale budu rad za radu !!!!

svetu mír =D

Old Post 28-09-2015 v 15:13 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 26



..

svetu mír =D

Old Post 28-09-2015 v 15:26 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 27






Malinkej Up 5 .10 jsem seknul jednoho z frissianů fialový pheno.bylo už dozrale možná trošku prezrale asi na 5 palickach jsem objevil plisen ale tu jsem odstrihnul a pohoda cca 5gzítra se chystam na tu druhou krasavici o proti prvnímu frissu je tam mraky menších palicek tak uvidime co z toho nakonec bude.

svetu mír =D

Old Post 07-10-2015 v 22:38 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 28




Borci dneska jsem seknul 2kyti jak jsem Tikal bylo tam mraky malich paličrk takže jsem se s tím trapil snad 3hodiny....ještě se vás chci zeptat našel jsem tam pár semínek znamená to že mi to něco oprcalo?protože na kytce co byla vedle není ani jedno tady bylo cca 10ks nebo si je kytka vytvořila sama fakt nevím co si myslet))vysvětlené mi to pls a bylo tam asi 5 housenek

svetu mír =D

Old Post 08-10-2015 v 22:02 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 29

10 seminek je v pohode,stim se u outdooru pocita,nijak to neovlivnis,ale mozna ti to trochu zhermilo,kazdopadne vypadaj krasne k+


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 09-10-2015 v 01:48 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od kaspik25
Borci dneska jsem seknul 2kyti jak jsem Tikal bylo tam mraky malich paličrk takže jsem se s tím trapil snad 3hodiny....ještě se vás chci zeptat našel jsem tam pár semínek znamená to že mi to něco oprcalo?protože na kytce co byla vedle není ani jedno tady bylo cca 10ks nebo si je kytka vytvořila sama fakt nevím co si myslet))vysvětlené mi to pls a bylo tam asi 5 housenek


Pokud ta semínka byla nashromážděna povětšinou na jedné paldě (větvi), je vysoce pravděpodobné, že při pořádné prohlídce najdeš na té paldě (nebo někde uvnitř ní) nějakej banán, kterej to oprc. Pak jde o zhermení. Jestli jsou semínka rovnoměrně na celý kytce, tak to nejspíš oprclo něco jiného,ale to bys zase měl semínka nejspíš na všech kytkách. Žádná trága to není :-) Ať chutná.

Náhoda je příjemný polštář k odpočinku pro všechny,kteří by chtěli vše to božské,naplněné smyslem a ukazující cíl,z kosmu vyloučit,a to ve prospěch jalové myšlenky,že vesmír postrádá účelné uspořádání a že vznikl sám ze sebe. H.FRITSCHE

Old Post 09-10-2015 v 05:59 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 31

Ne ty semínka byly vždycky v nějaké paličce ale u fialky jsem nenašel ani jedno ale na téhle bylo cca těch 10 kousků ani v okolí nevím o nějaké jiné kytce takže asi máte pravdu a malinko to zhermilo.každopádně už susim ještě musím sklidit jednu balkonovku tak nahodim nějaké foto zatím dikec peace

svetu mír =D

Old Post 09-10-2015 v 12:56 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 32


Tak jen takový malý poznatek dnes jsem byl na chalupě na houbách (nic jsem nenašel) tak jsem se zašel podivat na kytky které jsem vysadil k lesů a vůbec se jim tam nedařilo pár jich něco sezralo atd.kytky cca 5 Pamír Goldu měří asi 90cm nějaké menší paličky na nich jsou ani sem neměl chuť to fotit,ale to zásadní je že ty kytky také zhermily na 2 jsem našel semínka i ty praskle bananky a to jsi SRM téměř jistý že v okolí 3km žádné konopí není. Jsem docela zklamanej jelikož jsem Dutchpassion vždy chválil a mám ji jako jednu z nejlepších bank ale tohle mě teda sere!!!!
....a ještě vám sem hodin 1 kamaradovu kytku prvni vypestovanou)..dostal seminko zasadil ke kompostu a takhle to dopadlo takovou nádhera pro oči no posudte sami ani to prý nijak nehnojil?!!!

svetu mír =D

Old Post 11-10-2015 v 11:54 AM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0179980 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív