Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2015 zkouška ;)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Alpinestars
susici sit ? delas chybu, ale proti gustu


Zdravím
Proč myslíš že dělá chybu??Díky
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-10-2015 v 11:01 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 50

No to je nas asi vice ktere zajima ta odpoved pac na susici siti nevidim nic spatnyho ani me nenapada co by tam mohlo bejt zle!

Kvalita predevsim!

Old Post 29-10-2015 v 11:14 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaspik25
Stálý Člen

Karma uživatele kaspik25 - 89% PěstitelskáKarma uživatele kaspik25 - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 50 

Příspěvek č. 51

Já ji mohu jen doporučit!!! Investice pár stovek a ušetřilo mi to neuvěřitelně místa navíc ani nemám prostory kde bych mohl věšet celé kytky vzhůru stonkama).za 14 dni jsem měl nasušeno žádný nepořádek pak jsem jen na zahrádce vyklepala ty zbytky a síť zase zazimoval..takže pro mě jen +++.já tam měl to me kiličko, ale věřím že se tam vejdou i 2))

svetu mír =D

Old Post 29-10-2015 v 12:32 PM
kaspik25 je offline   Profil uživatele kaspik25   Find more posts by kaspik25   Foto galerie člena kaspik25   Click here to Send kaspik25 a Private Message   Add kaspik25 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 52

Susici sit je super vec,kdyz mas prostor,kde ji umistit. Tma,chladno a optimalni vlhkost,opravdu muzu jen doporucit.

alpine

Old Post 29-10-2015 v 15:32 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1913340 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív