Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Big Bud XXL - Džízisova zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Obecné Big Bud XXL - Džízisova zahrádka Příspěvek č. 1

Zdar!

Po vánocích jsem si řekl, že už mě nebaví platit za hulení a tak jsem se rozhodl, že si něco vypěstuju. Jako svůj první model jsem si zvolil Big Bud XXL, objednal semínka, no a je to tu.
//EDIT: Seed banka je Ministry of Cannabis, 5ks semen, feminizované.


7. 4. jsem začal předpěst, klíčil jsem rovnou do substrátu, substrát je umístěn v takovém tom malém, jako by kartonovém květináčku do pařeniště a ten je, překvapivě, v pařeništi. Jako substrát používám ARGO Pro výsev a množení, ten bude i po přesazení do většího, venku půjdou čtyři kytky do hlíny (resp. do substrátu v díře v zemi) a jedna do fóliáku. Semínka byly před zasazením 4 hodiny v Lignohumátu, vyklíčila 9. 4. - klíčivost 5/5, dneska už se tři derou na svět, jedna kyti už kouká na sluníčko. Zálivka rozprašovačem zatím každé ráno, jen aby substrát nevyschl, opět Ligno, asi 2 ml, prostě kapka na 1,5 l odstáté vody.

Tak se zatím mějte a smějte, přikládám foto.
//EDIT2: Napsal jsem blbost, po vytáhnutí z pařeniště a přesazení do většího budu používat AGRO 65%/Perlit 35%.

Naposledy upravil blackfatjesus 11-04-2015 v 11:46 AM

Old Post 10-04-2015 v 17:27 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 2





Foto - 4. den růstu:




- Už kouká kam vyrůst.







- Další dva teprve lezou.














- Celkový pohled na miminka. :P







- A na závěr pokus o umění, v pozadí budoucí domovy holek.

Old Post 10-04-2015 v 17:29 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 3

Groweři, prosím, potřebuji se zeptat.
Máme na zahradě kompost, pravidelně se tam přihazuje posekaná tráva, popadané jablka, no však víte. Ale problém je, že nikdy nebyl obracen a vespod už to bude docela velké peklo. Když ho nechám odležet, můžu ho použít do substrátu do jámy, nebo by kyti nebyly moc nadšené?

30% kompostu
30% keramzitu
30% substrátu pro kaktusy a sukulenty
10% perlitu

Old Post 11-04-2015 v 11:53 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 4

Ahoj,
pokud pujdou do skleníku, tak mi přijde že si začal celkem brzo......

Old Post 18-04-2015 v 00:10 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenymuz
Stálý Člen

Karma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% PěstitelskáKarma uživatele zelenymuz - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od blackfatjesus
Groweři, prosím, potřebuji se zeptat.
Máme na zahradě kompost, pravidelně se tam přihazuje posekaná tráva, popadané jablka, no však víte. Ale problém je, že nikdy nebyl obracen a vespod už to bude docela velké peklo. Když ho nechám odležet, můžu ho použít do substrátu do jámy, nebo by kyti nebyly moc nadšené?

30% kompostu
30% keramzitu
30% substrátu pro kaktusy a sukulenty
10% perlitu


To je těžké radit, každý máme jiný kompost, ale obecně to nevadí. Když dáš více perlitu, nic tím nezkazíš, naopak podpoříš provzdušnění. Třeba keramzit si nemyslím, že patří na zahradu, nerozkládá se, což perlit taky ne, ale zmizí do spodních vrstev půdy. To už bych ti víc doporučil kokos, dá se koupit za pár kaček a drží vodu hlavně ale nepřidusí kořínky. Hnojiva zatím neřeš. Na květ je dobrý alga bloom a v růstu stříknout cropmaxemem, plus samosebou nějeké vápno do té jámy.

Old Post 18-04-2015 v 20:56 PM
zelenymuz je offline   Profil uživatele zelenymuz   Find more posts by zelenymuz   Foto galerie člena zelenymuz   Click here to Send zelenymuz a Private Message   Add zelenymuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 6



Tak, 36. den růstu, menší up po dlouhé době.
Kytí se nádherně rozjely, přes den už si hoví ve fóliáku, na noc ještě doma. Po třech zmrzlých půjdou definitivně přesadit. Zatím žádné větší problémy, některé cípy listů jsou nahoru/dolu, ale kytkám to očividně neva, takže to nebudu řešit. Jednu mi bohužel ohl vítr, tak dostala berličku, aby z ní nebyl úplný mrzáček, ale nalomená není, takže by se z toho dostat měla.
Dostal jsem ještě od kámoše semínko, prý je to fem. Vdova, dneska ho dávám naklíčit a nechám se překvapit. :P

2 Whiskey: No, do skleníku půjdou jen dvě slečny. Ale máš pravdu, měl jsem chvíli počkat. Však já si to zapamatuju až si budu hrát na pralesního průzkumníka.

2 Zelenymuz: Díky za rady. Furt uvažuju, ale ten kokos bude asi lepší volba, nejspíše s hnojem, bo kompostem. O Alga hnojkách vím že jsou super, na květ budu nasazovat, na růst nejspíše guáno a Lignohumát, ať z toho nemám úplnou chemičku.

Naposledy upravil blackfatjesus 05-05-2015 v 11:21 AM

Old Post 05-05-2015 v 11:07 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Fotoreport Příspěvek č. 7




40. den růstu
Tak, konečně jsem si našel čas na alespoň nějaký fotoreport, kytí jedou pořád pěkně, jen se mi zdá, že jsou nějaké moc vytáhlé.. Co myslíte?

Old Post 09-05-2015 v 14:13 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 8


Ach, jaký já jsem to debil, že jsem zapomněl na naší zahradu přemnoženou slimáky a nechal holky přes noc venku bez ochrany. Ty svině mi ožrali dvě kytky.
Ale válka už byla vyhlášena, takže jsem přešel do ofenzívy a nasadil trojkombinaci pivo - granulát - pepř.
Jinak, jak už jste mohli odtušit, za týden jdou kytí ven, takže už je nechávám přes noc venku, aby si zvykly.

Old Post 10-05-2015 v 13:53 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 9

hoj chlape, aby to náhodou nebyli místo slimáků housenky mě letos práwě ožíraj kytky jenom housenky , jelikož po slimácích většinou zůstane stopa slizu na hlíně..z ty tvoji fotky to nejde poznat , jeslti to bilý na listech je zaschlej sliz nebo nějakej defekt, ale na hlíně žádnej sliz nevidim.

Old Post 10-05-2015 v 14:01 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 10

Na stopro slimáci, máme šikmou zahradu a je celý rok pěkně vlhká, těm sviním se tady daří jako zloději v Parlamentu. :P Na listech byl sliz, stejně tak na hlíně. Máma se taky rozčilovala, páč už jí stihli sežrat půlku rajčat.

Old Post 10-05-2015 v 14:28 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 11

Průběžné info, objednal jsem 3x Auto Cheese od Dinafemu, takže celkem bude devět slečen, možná něco ještě přibude. Snad přijdou do týdne...

Old Post 11-05-2015 v 07:58 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 12




48. den růstu
Vzhledem k tomu, že ještě v úterý bylo hlášeno, že má být st-ne hnusně, tak jsem si řekl, že kytky přesadím příští týden. No, st-ne bylo krásně, takže jsem se dneska nasral a alespoň už přesadil dvě holky do foliáku. Bohužel když jsem kupoval substrát, tak moje přehulená palice přehlédla že je s hnojivem, a ještě k tomu s tím nejhnusnějším - AGRO Zahradnický substrát s Kristalonem na šest týdnů. No co, snad to holky přežijou.
Do cca 20. litrových děr šla směs 50 % substrátu, 30 % hlíny, 15% Perlitu, a 5 % rohoviny.
Zítra budu aplikovat Trichodermu, v úterý půjdou do země všechny slečny.

Old Post 17-05-2015 v 16:43 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackson
Stálý Člen

Karma uživatele jackson - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 13

buď v kľude... z vlastnej skúsenosti viem, že v tom substráte to rastie krásne ten kristalon na rast fakt nevadí... na kvet je to samozrejme humus

Old Post 17-05-2015 v 16:55 PM
jackson je offline   Profil uživatele jackson   Find more posts by jackson   Foto galerie člena jackson   Click here to Send jackson a Private Message   Add jackson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 14

zdravíčko, nie sú na svoj vek až priliš malé ?


Old Post 17-05-2015 v 18:43 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 15

Uf, díky za uklidnění.
Tomu Kristalonu se mi sice furt věřit nechce, nicméně alespoň se mi bude lépe spát.

//Edit - 2Liverone: Malé jsou hodně, zasadil jsem je brzo a nechal dlouho v malých květináčích - chyba prvogrowerova. Ale celé léto před náma, tak to snad holky doženou, za ty dvě ve fólii jsem i celkem rád že jsou menší, alespoň tam nebude totální džungle.

Old Post 17-05-2015 v 18:43 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 16

Hoi, Big Bud je pecka. Pokud se ti zadaří, tak výnos bude dost slušný. Já jel Big Bud před 3 lety a zatím asi největší sklizeň. Téměř žádná plíseň, pěkné, objemné bushy plants Pokud možno, tak zastřihávej a ohýbej. Tak ať to roste!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 18-05-2015 v 10:16 AM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2012 - Big Bud xxl - jedináček v kýbli - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1238560 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív