Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Big Bud XXL - Džízisova zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 33

Zdar Frutexxi,

Vermitech zatím nakonec nebude (jako bude, ale né teď), protože mi v Hornbachu vrazili do ruky Biool s tím, že jim Vermáč došel. No, tak jsem nasraně s Bioolem kráčel domů. Nahodím ho na holky večer a na druhý den večer spláchnu mýdlovkou, snad nedostanou na prdel jako tvoje slečny - naštěstí teď po prosluněném týdnu má být u nás na Ostravsku poměrně zataženo, teploty kolem dvacítky max. Budu se snažit často měnit přípravky, ty svině jsou přizpůsobivější, než Židi.

K fotce č. 20, mám stejný názor, kytky byly v malých květináčích dlouho, navíc v nehnojeném substrátu a dostávaly jen Lignohumát, po pár dnech v substrátu, kde jsem nakonec přidal rohovinu, jsou zelenější jak Zeman u klenotů. x)
Nejvíce mě teď trápí ty sviluše, bojím se boje s větrnými mlýny, ale snad jak píšeš, na růst i hubení zbývá času ještě dost. Jinak co jsem slyšel, tak sviluše si hovní v teple, takže krásné počasí je sic výhoda, ale...

Growu zdar!

Old Post 09-06-2015 v 10:19 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 34

Biool na to v žádném případě nelejte, odrovnáte tím listy!!! Nejde o to, že by se ufritovaly, ale ucpou se a kytka nimi nemůže dýchat.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 09-06-2015 v 11:51 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 35

No, tak štěstí že jsem líný člověk a ještě jsem to tam nenarval...
Díky za záchranu.

Old Post 09-06-2015 v 20:02 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 36

jak pise medved biool NEBRAT uz v zivote :/ byla to chyba... me se nejenze ty listy samozrejme ucpaly a nemohly dychat ale cele se spalily a uschly a rozdrobily se na prach plus to odneslo i nekolik nakvetlecjh vetvi jak jsem uz psal...

Old Post 10-06-2015 v 09:10 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 37

viz poznámka v návodu: Nepoužívejte BIOOL za plného slunce, ale vždy navečer, za soumraku, či oblačného počasí. Při častějším používání, zejména ve sklenících je doporučené omýt listy (zejména spodní stranu) postřikem s jarovou vodou (cca 10kapek/1l vody) a to PO KAŽDÉ DRUHÉ aplikaci BIOOLU.

Old Post 10-06-2015 v 09:26 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 38

Hele když budeš stříkat čímkoliv listy za slunečného dne tak se spálí, voda bude fungovat jako lupa.
Biool bych použil, ale bojím se toho co píše Medvěd - že se kytka neudusí, ale spálí.
Už mi přišlo i PMko s doporučením na Rock Effect, tak ho zkusím dneska splašit a použít, jak to ty kurvy nezabije, tak už fakt nevím...

Naposledy upravil blackfatjesus 11-06-2015 v 16:07 PM

Old Post 11-06-2015 v 08:00 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 39


Big Bud #1, zatím favoritka. :P +/- 40 cm, roste jak sviňa.

Old Post 11-06-2015 v 17:42 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 40





Tak průběžný update, Big Budy všechny rosou jak z vody, ve foliovníku už ohývám jak se dá, dneska dostanou druhý FIM.
Jen Magnumy zlobí, nevím proč, vypadá to jako přehnojené, ale ničím jsem je nehnojil... Tak snad se z toho dostanou.

Naposledy upravil blackfatjesus 16-06-2015 v 10:40 AM

Old Post 16-06-2015 v 09:07 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 41

A nezaléváš náhodou ty Magnumy moc často? Přijde mi to spíš jako přelití než přehnojení. Navíc sám píšeš, že jsi hnojivo nedával..

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-06-2015 v 09:58 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 42

Zalévám když proschne substrát, zjišťuji to velmi důmyslnou metodou - strčím do něj prst.
Ano, tak jsem to myslel, že mi to přišlo jako přehnojené, což je ale blbost, protože jsem to nehnojil a kdyby to bylo hnojivem ze substrátu, začalo by to už dříve.

Old Post 16-06-2015 v 10:38 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 43

Potom mě napadá ještě vysoká teplota, pokud jsou ve foliovníku.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 16-06-2015 v 12:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 44

Jako, ta teplota zní i reálně... Sice nebyly ve folii, ale stojí na jižní straně baráku a celý den na ně pere slunko.

Old Post 16-06-2015 v 15:27 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soma
Stálý Člen

Karma uživatele Soma - 87% PěstitelskáKarma uživatele Soma - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 45

Hoi, tak jak válčíš s těma hajzlema? Kdyžtak zkus mighty neem Držím palce!

As I watch the dirty politicians rant
I cultivate my clean Green plant
While they push weapons of mass destruction
I grow these plants and give instructions
On how to do it and keep it green
All the oil guys do is keep it mean
I fight these forces with seeds and leaves
I don't believe in rolling up sleeves
It's the future I work for planting these seeds
Green is something this planet sure needs
And the children, the babies, the little green shoots
They need a safe Planet as well as warm boots
I work for them, those who come after me,
so get your hands off of those buttons, you crooks
Get back to the Earth and see how she looks
All of the places that could do with some healing
I only want to manifest vibes with that feeling
As a gardener, herbalist, genetic engineer of a farm
I would Love to protect this ball of mud from harm

Keep it GREEN in Love and Light
Peace Soma

Old Post 20-06-2015 v 10:55 AM
Soma je offline   Profil uživatele Soma   Find more posts by Soma   Foto galerie člena Soma   Click here to Send Soma a Private Message   Add Soma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodník
Stálý Člen

Karma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% PěstitelskáKarma uživatele Vodník - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 46

Hola, tak co, jak to "kvete" ??? nahoď nějaké foto...

Old Post 22-07-2015 v 14:23 PM
Vodník je offline   Profil uživatele Vodník   Find more posts by Vodník   Foto galerie člena Vodník   Click here to Send Vodník a Private Message   Add Vodník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 47

Zdarec, sorry, nebyl jsem tady poslední dobou, zítra nahodím fotky.
Kvést teprv začínají (krom automatek), ale jsou nádherné. :3

Old Post 26-07-2015 v 21:41 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 48




Já vím, já vím, jsem spolehlivý jak čínská motorka, ale dneska už mám konečně fotky, byť nekvalitní, protože pořád nemám moc času (na kytky samozřejmě ano). Včera jsem znova stříkal Rockeffecetem, který se mi velmi osvědčil, protože na Big Budovi #5 se zase objevily Sviluše, tak jsem vzal preventivně všechny. Byly hnojené kopřivovým kvasem, zítra je jdu prostříhat a přihnojím je slepičincema. Magnumy mi bohužel moc neporostly, jelikož jsem je přelil a zasekly se v růstu, takže doufám alespoň ve 20 g, z obou...
Navíc jsem ocas a jeden jsem prostříhal a až pak mi došlo, že by se to asi nemělo, nicméně kvete krásně, stejně jako druhý. Big Budy #1 a #2 mi ve skleníku za tu dlouhou dobu co jsem byl pryč přerostly tak, že už jsou vyšší než já (měřím 187 cm). Ostatní byly sazeny později, takže mají něco přes metr.
Rostou bez větších problémů, jsou to krásné a silné slečny.
Dvě no-name rostlinky se ukázaly býti samci, takže likvidace...

Foto:
1. - Big Bud #1
2. - Big Bud #2
3. - Big Bud #3

Old Post 01-08-2015 v 18:46 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2012 - Big Bud xxl - jedináček v kýbli - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2073610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív