Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Big Bud XXL - Džízisova zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 17

2Soma: Zdar, dík za podporu! No vzhledem k tomu že je to můj první grow, tak určitě něco poseru a výnos nebude nijak astronomický. Když se dostanu na 500g ze všech kytek, budu nejvysmátější člověk na světě.

Jinak, přibude 2x Magnum od Buddhy (už jsou holky naklíčené) a 1x Noname regulár (měl by to být Lemon Thai Kush, ale ruku do ohně za to nedám), samozřejmě pokud to bude holka. Půjdou do velkých květináčů.

A deska jsem se zas nasral. Kouknu na předpověď počasí a od dnešního večera do pátku bude chcát jako svině. Nicméně zbývající tři holky už jsou v malých květináčích hrozně dlouho. Mám to přesadit už teď a doufat že se to chytne, nebo počkat do soboty, ale mučit je v malém prostoru, co myslíte?

Old Post 19-05-2015 v 12:24 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 18

Příznám se, že úplně nechápu jak ti ten déšť při přesazování vadí, po přesazení sem měl problémy spíš se spálením od slunce...

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 19-05-2015 v 14:15 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19

Týden déšť, moc vody. Spíše sem se bál, že už tak vystresované kytky z přesazení by byly přelité, aby mě to nechcíplo, nebo nezhermilo.

Old Post 19-05-2015 v 14:51 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

62. den růstu Příspěvek č. 20






62. den růstu
V pátek konečně přesazeny všechny Big Budy, zbývá 2x Magnum od Buddha Seeds, 1x White Widow a 1x regulár NoName. Kytkám se daří vesměs výborně, ale zlobí mě Big Bud #1 a #3, zkoušel jsem hledat příčinu tady na fóru, ve FAQ ale buď tu není odpověď na to proč mají ty kytky žluté listy, bo vytváření obrazce jak na tripu (viz. obrázek 2. a 4.)
Nevíte někdo?

Foto 1 - Big Bud XXL #1, foliovník
Foto 2 - Big Bud XXL #1 a.k.a tripy listy
Foto 3 - Big Bud XXL #2, foliovník
Foto 4 - Big Bud XXL #3, zahrada, hoví si zatím v minipařeništi (pouze přes noc, nebo v nepříznivém počasí)
Foto 5 - Big Bud XXL #4, zahrada, hoví si..
Foto 6 - Big Bud XXL #5, zahrada, hoví si..
Foto 7 - White Widow, zatím zahrada, později květník 20l, stará 3 týdny
Foto 8 - Vlevo noname regulár, vpravo 2x Magnum, všechny staré cca 2 týdny, 20l květníky

Naposledy upravil blackfatjesus 08-06-2015 v 13:29 PM

Old Post 01-06-2015 v 17:23 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21




Další fotky

Old Post 01-06-2015 v 17:24 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 22

zdar, podla mna to maš na 62. den až moc malé...nevieš čim to je zapričinene ?..moje maju 47dní a su krásne rozvetvené a kríčkovité.


Old Post 01-06-2015 v 18:28 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 23

Zdarec, dle mého je to tím, že jsem je nechal dlouho v malých květináčích, takže holky neměly kam cpát kořeny. Ale času dost, snad to doženou.

Old Post 01-06-2015 v 19:09 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 24

2Liverone: Ježiš, já tě asi blbě pochopil. Big Budy mají všechny teď 66. den růstu, leč ty dva ve skleníku jsou už čtyři týdny v zemi, zbytek je v zemi teprve týden a už se rozjíždějí.
Dneska mám v plánu přesadit do květníků Vdovu (o cca dva týdny mladší než Big Budy) a 2x Magnum, ty mají něco přes dva týdny.

Old Post 04-06-2015 v 14:54 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liverone
Stálý Člen

Karma uživatele Liverone - 90% PěstitelskáKarma uživatele Liverone - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 25

zdar, dobre si ma pochopil v prvom prispevku ..zajtra hodim nejake fotos mojich ružiček..tak možeš porovnať výšku.


Old Post 04-06-2015 v 22:57 PM
Liverone je offline   Profil uživatele Liverone   Find more posts by Liverone   Foto galerie člena Liverone   Click here to Send Liverone a Private Message   Add Liverone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 26

No, mě se zdá, že ty moje fotky dost zkreslují - Big Budy #1 a #2 mají skoro 40 cm a větví se krásně, ostatní jsou mladší a pochopitelně menší. Koukal jsem na tvoje holky a zdají se mi výškou stejné. Zítra taky nahodím (nezkreslující) foto, ať to porovnávání máme komplet.

Jinak, poplach! SVILUŠE! VŠUDE - I NA MALNKÝCH! NA NĚĚĚĚĚ!

Old Post 07-06-2015 v 23:01 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 27


ROCK EFFECT.

ab imo pectore

Old Post 08-06-2015 v 06:31 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 28

Do 100,- určitě pomůže ;-) peace.

ab imo pectore

Old Post 08-06-2015 v 06:33 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 29

Kuci, nechci Vám do toho kecat, ale výška kytek nebude moc směrodatný faktor. Může být 3 m kytka, na které člověk udělá 150 g, může být 2 m rozvětvený keř, který třeba ale shnije nebo nedozraje.. Jestli ten má kytku 30 cm a druhej 55 cm.. To mi přijde jak poměřování pinďourů.

Pro majitele threadu: Až to budeš chtít promazat, pošli pmko.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 08-06-2015 v 12:46 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 30

ahoj co pouzijes na ty svine zivotzkytekvysavajici? ja jsem pouzil biool a dostali tezce naprdel pres ty vedra - odneslo to spoustu listu a par nakvetlejch vetyvek - normalne se to usmazilo jak ve fritaku - tak jsem ten olej z toho omyl mydlovou vodou a stejne dost vajec na listech zustalo - takze za me biool NEdoporucuju - kytky uz zacinaj dost nakvetat - tak take vymyslim jak s tema svinema co nejsetrneji (vuci kytkam) zatocit... boji zdar

Old Post 08-06-2015 v 14:05 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 31

Nice bloom: Díky za tip, příště vyzkouším.
Medvěd: Ještě je čas, zatím tu tolik bordelu není. Jinak, asi bude pravda na tvojí straně, nicméně kytky jsou fakt trošku zakrslejší než by měly být, i když je to dominantní indica.
Frutexx: Hele, vzal jsem to Mospilanem, zatím to vypadá že sviluše jsou dead, ale neříkej hop..
EDIT: Každopádně proti sviluším ještě nasadím druhý postřik a to Vermitec 1,8 EC.

Naposledy upravil blackfatjesus 08-06-2015 v 16:28 PM

Old Post 08-06-2015 v 14:30 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 32

Cus ja dnes byl koukat po meste co maj u nas a nejrozumnejsi co jsem nasel co by melo fungovat je tohle: http://www.diskont-zahradkar.cz/flo...ator-skudcu-1l/ .... u nas to maj za 269,- navic o tom pisou ze je to jen insekticid (i kdyz o tom vermitecu 1,8EC kterej ten pripravek obsahuje pisou ze je to insekticid i akaricid) takze jsem z toho celkem zmatenej.
Jinak jsou to pekny svine - ja s nima bojuju uz 14 dni co jsem je objevil - vzdycky to necim postrikam - (strikal jsem uz vsechno mozne - vajglovej vyluh s cibuli, biool, peroxid vodiku, slabej mejdlovej roztok na splachnuti toho bioolu, cistou vodu) - potom holky co nejdukladneji prohledavam a manualne likviduji vajicka na spodku listu a stejne to ty svine vzdycky jen trochu omezi v rozvoji na dva na tri dny pak se zacnou zase jebat a mnozit a delat bordel - jsem z toho nestastnej kdyz vidim jak rostliny dostavaj vsema tema obstrukcema pres picu :/ - ted bylo celej tyden nadherny pocasi a misto toho aby si spokojene lebedily dostavali misto toho peknou cocku - takze jsem ten nadhernej slunecnej tyden ve finale z poloviny promrhal ... preju zdrave rostliny bez breberek ;-)
edit: jinak koukam na kyticky a myslim si podobne jak medved ze je nesmysl porovnavat nejakou vysku - dulezite je ze vypadaji zdrave... navic mas fem fotoperidoicke kytky ktere maji jeste dost casu se rustove projevit nez nasadi kvet - nemluve o tom ze pri prechodu z rustu na kvet teprve dochazi k poradnemu rustovemu boomu - takze ja bych to moc neresil ... maximalne dle meho skromneho nazoru (vzhledem ke slozeni tveho substratu) bych kvetinky malinko vice posolil hnojem s trochu toho dusiku - viz. prispevek cislo 20 - ctvrta fotka ... tam vidim trochu nedostatek zivin - mozna je to zpusobene tim zes ji nechal dlouho v malem kvetniku ze zacatku....

Naposledy upravil Frutexx 08-06-2015 v 21:31 PM

Old Post 08-06-2015 v 21:18 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-03-2012 - Big Bud xxl - jedináček v kýbli - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1131070 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív