Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Můj první growing - AF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Můj první growing - AF Příspěvek č. 1

Zdravím všechny příznivce zeleného bohatství )

letos jsem se rozhodl začít pěstovat sám abych nemusel tolik utrácet, jelikož jsem dosti náruživým kuřákem ....

Abych to zkrátil, zasadil sem 4x BlueBerry AF od Fair Seeds a 2x OrangeBud od kamaráda .....

Semínka jsem zasadil na vecer 31. brezna, na pudu jsem pouzil substraty od ARGO (univerzalni a na pokojove rostliny) a k tomu perlit. Vše jsem promíchal a vsadil do raselinovych kvetinacku, ktere mohou byt presazeny spolu s kytickou primo do vetsiho kvetinace ....

Takze raselinovy kvetinacky nachystany, hlina taky, seminka taky.....po 2 dnech jsem zkontroloval klíčky, všechny vypadaly pekne, 3 - 4 den se uz skrz hlinu proklubavali postupne vsechny rostlinky......po 8 dnech od vlozeni seminka do pudy jsem zkontroloval kvetinacky ze spodu a uz jsem videl prvni korinky prostupujici skrz dno raselinoveho kvetinacku .... tak sem se rozhodl presadit rostlinky do finalnich kvetinacu ...... posadil jsem je trosku niz abych mohl zasypat dlouhy stonek ..... ted se chci zeptat, zda je normlani, aby po 10 dnech od zasazeni seminka byly kyticky "pouze" takhle vyvinuty a maly .... jestli se da neco poradit co zlepsit .... kyticky mam v pokoj, nesviti na ne prime slunce ......predem dekuji za vsechny smysluplne a hodnotne prispevky ;-)

Old Post 09-04-2015 v 15:20 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2

Bohizel se mi nedari pripojit fotky ... snazim se i podle rad tady na groweru ale nedari se nedari....

Old Post 09-04-2015 v 15:30 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 3




Na druhé mfotce (sice rozmazany) je trosku videt, jak konce pocinajicich prvnich pravejch listecku jsou jako by bily nebo co .... a prosim vas jeste jak casto a jak moc zalivat ted kdyz uz jsou ve velkym kvetinaci ? kolik deci/litru je potreba na jeden kvetinac (kvetinac velkej cca 3 - 4 L)

Old Post 09-04-2015 v 15:32 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
countryboy
Stálý Člen

Karma uživatele countryboy - 1% PěstitelskáKarma uživatele countryboy - 1% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 4

Zdar, moj nazor je ze na AF je este cas minimalne mesiac, na to aby si dosiahol maximum urody z kvetiny.

K tomu zalievaniu ja mam 3,5l kvetinace a zalievam 1,5l vody na 4 kvetinace. Holkam to podla vsetkeho nevadi ... hlavne dodrzujem mokre a syche cykli.

Cau countryboy

Old Post 09-04-2015 v 20:42 PM
countryboy je offline   Profil uživatele countryboy   Find more posts by countryboy   Foto galerie člena countryboy   Click here to Send countryboy a Private Message   Add countryboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 5

Prave vim ze jee jeste brzo ... prave sem zacal tak brzo abych se behem toho pokusil vychytat mouchy a prijit na to jak a co bude nejlepsi .....
a ty suchy/mokry cykly, po kolika dnech se tak zhruba stridaj ?
... podle me sem to na zacatku hodne zavlazoval zbytecne neustale takze puda nema cas vyschnout a provzdusnit tim padem koreny nemuzou dychat ..... ale ted se mi to prave zdalo ze to bylo jako by suchy tak sem to prolil trosku vic tak uvidim ..... a kyticky jeste zavlazuju rozprasovacem parkrat pres den, je to taky v pohode ? nevadi to ?

Old Post 09-04-2015 v 21:30 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 6

Suchý/mokrý cykly se střídaj podle toho jak ti vyschne substrát. Strč do něj prst a jestli je uvnitř vlhko, tak se zaléváním počkej, jestli je uvnitř sucho tak zalej a všechno bude ok Jinak je zbytečný to rosit rozprašovačem, prostě to zalej a nech to bejt a pak znova jak už jsem psal.


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 09-04-2015 v 22:07 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 7

No tak se mi zdá, že mi kytičky umreli nebo umrou ..... nedalo mi to a odhrabl sem jeden kvetinac a ptze sem to zasadil i s tim raselinovym kterej byl porad mokrej a jak se zda tak i plesnivej takze mi to nepustilo dal koreny prosrust a uhnivaj mi korinky :-/ ... to uz asi nezachranim co ?

Old Post 11-04-2015 v 10:21 AM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
margyno
Stálý Člen

Karma uživatele margyno - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 8

ten substrat je na pohlad strasne preliaty..uplne blato..

smoke weed every day

Old Post 12-04-2015 v 06:15 AM
margyno je offline   Profil uživatele margyno   Find more posts by margyno   Foto galerie člena margyno   Click here to Send margyno a Private Message   Add margyno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 9

Oukej ... nekde sem cetl ze casta chyba zacatecniku je preliti kytky ..... takze to zkusim napravit .... zasadil sem druhou zkusebni varku z NoName seminek tak uvidim jestli vubec vylezou a mel sem jeste v zaloze 1x orange bud a 1x blueberry tak snad na druhej pokus uz budu uspesnejsi

Old Post 12-04-2015 v 08:43 AM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 10

ahoj odpovidam ti z tematu o presazovani AF sem do tveho threadu tak se snad nezlobis neb tvuj dotaz se jiz netykal presazovani ;-) ... popravde resim taky stejny problem - me jeste nevylezly - mam je take za oknem a premyslim ze nad ne hodim asi studenou bilou zarivku pac kdyz si najdes tak slunko vychazi v cca v 6h rano a zapada v 20h coz mi dava zhruba 14h svetla denne a to jeste zalezi na pocasi - cely den urcite slunicko nesviti na kyti naplno a taky je slunicko v tuhle dobu jeste dost vysoko - proto si myslim ze urcite by melo smysl to dosvecovat ze zacatku ;-) ...
stacilo by urcite i 2 usporky s vhodnym spektrem ...
at se dari

Old Post 20-04-2015 v 08:50 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 11

v pořádku, jsem rád že se někdo stara a zajima a dokaze pomoci i poradit ..... takze asi problém s tim ze jim chybi dostatek svetla ... nicmene mi to nedalo a vzal sem si vzorek vody do práce na zmereni pH a nestacil sem se divit ... takze z kohoutku neodstata ma 7,6 a odstata par dni ma 8,1 .... takze ted resim, cim a jak srazit pH vody ...... uz sem procetl hodne threadu a všude se vesmes pise o kyseline dusicne a posleze o fosforecne ..... nicmene jsem se taktéž docetl ze se da ph srazit i kyselinou octovou nebo citronovou ..... ted mam tedy problém, v jakem pomeru se ma voda redit ..... nebo jestli existuje nejaka tabulka - napr: 100ml pH8 - pridej 5 kapek citronky a mas pH 7....

Old Post 20-04-2015 v 10:01 AM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 12

s tou kyselinou octovou nebo citronovou nemam zkusenosti - nepamatuju si ale mam pocit ze to asi nebude ta nejstastnejsi varianta na snizeni PH... nejlepsi je v rustu snizovat kyselinou dusicnou a v kvetu se pak pouziva ta fosforecna co ja si pamatuji ale myslim ze vhodnejsi nez citron nebo ocet budou i naky snizovace co se poouzivaj treba do bazenu .. s tim davkovanim myslim ze si to musis odzkouset - nebo jestli ti nekdo poradi zkusenejsi ;-)

Old Post 20-04-2015 v 10:40 AM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 13

Jak kys. octová, tak kys. citronová se dají použít, nicméně jejich vliv na snížení pH je pouze krátkodobý. Nejvhodnější je opravud kys. dusičná a fosforečná. Půl litru stojí kolem 80,- a vydrží vám to.... no hodně dlouho, jelikož se toho dává fakt hodně málo. Já třeba dávám 3 kapky HNO3 pipetou na 2l odstáté vody. Původní pH je 7,9, po přidání kyseliny je 6,7. 3 kapky jsou asi 0,06ml. Hnojiva většinou ještě pH snižují, takže někdy stačí jen jedna kapka. suma sumárum, 500ml HNO3 Ti vydrží asi tak na 16500-20000l zálivky.

Použít "něco", čím se snižuje pH bazénu.... Třeba chlór? Proč se asi nechává kohoutková voda odstát?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 20-04-2015 v 11:36 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 14




Tak sem se nechal inspirovat a udelal si malej box na zacatek .... chci se zeptat, jak vysoko nad vrcholky bych mel drzet svetlo ? 20cm ? Svitim na to prumyslovou LED lampou o vykonu 30W .... diky za rady ;-) ... a jak casto vlhcit rozprasovacem ? :-)

Old Post 20-04-2015 v 17:15 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frutexx
Stálý Člen

Karma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% PěstitelskáKarma uživatele Frutexx - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 15

Ahoj ... no vidis to je parada akorat nevim co to mas za tu prumyslovou led lampu :O muzes to vyfotit? vis jaky to ma barevny spektrum? - vypada to ze to sviti bile tak by to snad mohlo na kytky fungovat... ty Petky bych klidne otocil dnem vzhuru ;-) a v tyhle fazi se to da kropit rozprasovacem kdy mas chut ;-) nemuzes tim nic zkazit - vzdycky odklop petku postrikej to tim rozprasovacem a zase zaklop ;-)... svetlo zaves co nejniz (led skoro nehreje) - jde o teplotu u vrcholku rostlin - nemela by prekrocit 30stupnu coz asi v tomhle pripade nehrozi - ja mam zkusenosti pouze s coolwhite zarivkama a ty se daj zavesit klidne i 5cm nad vrcholky i niz ;-) ...

to frek: promin ale proc zrovna chlor? ten jsem nemel na mysli noo ;-) ten se podle me primarne pouziva v tech bazenech kvuli dezinfekci bych rekl resp. nejen v bazenech ale i ve zminovanem vodovodu :O ... u nas do bazenu pouzivame PH plus a PH minus - ted sem se byl podivat na slozeni ale bohuzel PH minus zrovna nemame - PH plus je v podstate uhlicitan vapenaty .. takze moc nevim co tim chtel basnik rici - je pravda ta ze jsem to nikdy nezkousel takze nemohu rici jestli to kytkam nemuze uskodit ... ale myslel jsem to prave presne tak ze ten citron a ocet tu vodu sice okyselej ale ne stabilne ...
tot muj skromny nazor
cus a at se dari
edit: ted koukam pozorneji na ty fotky a rekl bych ze bys mel tu pet lahev uriznout v pulce a nechat dno a tim to priklopit ;-)...

Naposledy upravil Frutexx 20-04-2015 v 22:05 PM

Old Post 20-04-2015 v 21:45 PM
Frutexx je offline   Profil uživatele Frutexx   Find more posts by Frutexx   Foto galerie člena Frutexx   Click here to Send Frutexx a Private Message   Add Frutexx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
janecPV
Nový Člen

Karma uživatele janecPV - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 16

ja sem ty petky tak mel ale neco mi rikalo ze to mam odrezat a nechat to pruchozi ... zase chybka ale tak aspon se muzu zase poucit .... jinak to barevny spektrum je normalni bych rekl bily svetlo nic zajimavyho obyc LED jinak sem dnes byl v obchode jak v OBI tak v akvarku a nemeli nic na srazeni pH krom sracek do bazenu takze si musim prozatim vystacit s citronkou nejspis ptze zalivat a rosit to 8,0 pH asi neni moc dobry ...
jinak tu teplotu mam 23 - 24 ... zitra to necham pres den jak budu v praci priklopeny jak si poradil a zvlhceny a necham an to svitit ... uvidim ale myslim ze ta teplota neporoste vic jak nad 25 - 26 ....

Old Post 20-04-2015 v 22:13 PM
janecPV je offline   Profil uživatele janecPV   Find more posts by janecPV   Foto galerie člena janecPV   Click here to Send janecPV a Private Message   Add janecPV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9110240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív