Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Účinky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 17

Hehe, detox, to je s psychickou závislostí docela problém, navíc když ti denně projde rukama alespoň 10g trávy. Ale jo, hecl jsem se a prvních 24h detoxu už mám za sebou. Minimálně do začátku prázdnin, ať pak můžu dunit celé léto v režimu 20 dní pálení/4 dny detox.

Mě to přivádí k židokapitalistickému nápadu pánové - což takhle vyvinout látku, po které se tělo zbaví tolerance vůči THC a pak to dodávat do Hollandu? Bude na hulení.

Old Post 24-05-2015 v 10:27 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od blackfatjesus

Mě to přivádí k židokapitalistickému nápadu pánové - což takhle vyvinout látku, po které se tělo zbaví tolerance vůči THC a pak to dodávat do Hollandu? Bude na hulení. [/B]


Detox je zadarmo a navíc alespoň na chvíli zase trochu ulevíš plícím, mozku a tělu celkově. Zvláště u dorostenci by na to neměli zapomínat

Nehledě na to, že v rámci testování byste vy vyhulové byli ochotná testovací grupa, ale na vývoj by vás užilo, jako krávě brusle

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 24-05-2015 v 10:55 AM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19

Já ti dám vyhula a dorostence, je mi 2014 let a hulit mě naučil fotr.

Old Post 24-05-2015 v 11:35 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 20

2014? Ty si asi vážne Jesus

Old Post 24-05-2015 v 16:06 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 21

Black Jesus - went to jail for your sins.

Aby jsme tu nesrali jen samý OT, máte nějaké zkušenosti s tzv. "proléváním-se"? Urychlí to, společně s častým vylučováním tekutin a omezením kouření (nikotin se vyplavuje rychleji než THC, čímž ho spomaluje na odchodu), vylučování THC z těla?

Old Post 25-05-2015 v 07:41 AM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 22

samozrejme tomu muzes pomoci tim ze budes casteji chodit na zachod, stejnetak se to thc se i vypoti pri zvysene aktivite, takze je urcite dobry se obcas taky hejbat ne jenom sedet doma na gauci a hulit jedno za druhym... jinak plice samy zvladaji funkci obnovy, napriklad 1 vykourena cigareta se vam z plic vycisti na cistem vzduchu za priblizne 8 hodin, ale dal tomu napomahaj i hleny ktery vykaslavame, kdyz jsme napriklad nemocny nebo proste hulime tak moc ze jsme zahleneni (jeden cas jsem to mel kdyz jsem hulil cca 15-20 brk denne ovsem vetsinou s nejakym kamosem/a takze to neni az tak vysoky cislo jak se zda)

Old Post 25-05-2015 v 10:55 AM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 23

Hulím několikrát denně už tak 9 let každej den, před tím nějakou dobu rekreačně a takovej ten pocit, že mě to nezhuluje, to je tak krize u druhýho nebo třetího roku kouření ne? Když je v tom člověk ještě nevyzrálej a diví se, že se po špeku neválí smíchy po zemi a tak si asi připadá, že ho to nezhuluje. Momentálně si nedokážu představit, že by mě dobrej model nezhulil to bych ho musel hulit několik měsíců bez změny, jen ten jeden model, pak bych si tak možná připadal. Stále po těch rokách totiž potkávám hulení, kde si dám jednoho práska a jsem zhulenej jak papuč a že jich není málo. Věřím, že každej to máme jinak a já třeba zrovna patřím k těm šťastným ale znám lidi co kouří i dýl a problémy, že by je to nezhulovalo rozhodně nemaj. To spíš maj adolescenti, kteří se čertí, že za svůj koupenej gram nejsou tak zhulený jak by si představovali (tím se nechci nikoho dotknout, to jsou jen moje životní zkušenosti). Pokud si někdo sám pěstuje a nezhuluje ho to možná by se měl zamyslet jestli není chyba v genetice nebo v tom pěstu a sušení. Dobrá stará známá rada na závěr, pěstovat co nejvíc modelů a střídat je. A ještě lepší rada, hulte střídmě.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 05-06-2015 v 13:29 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 24

hellfire to vystihl. Možná máš jen jinou představu o rauši - stavu "zhulení", on to prostě herák, perník, trip není a nebude. A pokud máš tu nevýhodu, že ti to nic nedělá, tak nehul. K čemu ti to pak je.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 19-08-2015 v 06:06 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 25

blackfatjesus - Četl jsem o "prolévání se" nejen ve souvislosti s marihuanou, ale s čistěním těla všeobecně. Prostě jednou za čas máš den, kdy nic nejíš a jen do sebe leješ tekutiny. Ve zkratce - vydržel jsem do oběda a pak se nadlábl Asi na tyhle detoxikační kůry nejsem stavěnej...

Don't worry, be happy!

Old Post 30-09-2015 v 19:30 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od hellfire
Dobrá stará známá rada na závěr, pěstovat co nejvíc modelů a střídat je. A ještě lepší rada, hulte střídmě.


No nevím, já mám dva, jednoho uspávače a jednoho povzbuzovače a novinky moc nehledám. Po kolika letech to má člověka omrzet?
Myslím že by dokonce mohl stačit jeden druh a po sklizení půlky úrody nechat zbytek přezrát a udělat z toho šlofíkový typ.

Old Post 01-10-2015 v 07:16 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 27

Ačkoliv jsem občasný kuřák, mám dobu každodenního hulení za sebou, proto si i já dovolím přispět svoji troškou "do mlýna".

Když jsem hulíval denně, bylo to jiné. Především v tom, že jsem přestal zažívat opravdový stav (kdy jej výrazně pociťujete fyzicky i psychicky), ale konopí mi dávalo určitý pohled na svět, který mě bavil a proto jsem to dělal. Čím víc jsem toho kouřil, tím dřív tento pohled končil, takže jsem musel užívat větší množství (změna vzorku pomáhá jen na prvních pár zkouření). Jsem rád, že si konopí dokážu stále užít, ale při běhu všedních dnů si raději dopřávám čistou hlavu.

Don't worry, be happy!

Old Post 07-10-2015 v 19:47 PM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Mard


No nevím, já mám dva, jednoho uspávače a jednoho povzbuzovače a novinky moc nehledám. Po kolika letech to má člověka omrzet?
Myslím že by dokonce mohl stačit jeden druh a po sklizení půlky úrody nechat zbytek přezrát a udělat z toho šlofíkový typ.


Mard: tak to k tomu máš zajímavý přístup a můžu ti říct, že naprosto jinej než já ale je to tvoje volba. Neberu ti to. Já naopak rád ochutnávám co nejvíc modelů a užívám si ty rozdílný stavy a chutě.
Vypěstovat si jeden a nechat způlky přezrát a pak to kouřít celej rok dokola? Podobně si představuju peklo. Ta chuť se zhulit ale muset zase sáhnout po tom stejným hulení co hulím furt dokola až dokonce věčnosti. Horší než síra a vidle.
Vždyť je to taková krása, ochutnávat ty ruzné chutě čekat na ty různý stavy. Jednou si dát ovocnou svěží mňamku co tě nakopne, podruhé zas šutr se zemitou chutí, kterej udeří silně jako kladivo a už se těšit na třetí. To je to moje nebe na zemi.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 19-10-2015 v 16:42 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Severus
Stálý Člen

Karma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% PěstitelskáKarma uživatele Severus - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 29

souhlasim s hellfirem, taky mam radsi ochutnavani vice modylku;;; i co jsem si kupoval treba driv, tak me to po patnacti geckach omrzelo hulit.. a ta chut ti taky casem zacne lizt krkem, dle me tedy

Old Post 19-10-2015 v 17:49 PM
Severus je offline   Profil uživatele Severus   Find more posts by Severus   Foto galerie člena Severus   Click here to Send Severus a Private Message   Add Severus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 30

Mard je jeden z mala u ktereho vidim spokojenost z jendim modelem. Dyt hulo je jako hudba ma se kourit podle nalady a ucelu. JInak funguje cista sativa jinak cista indika. Nektere sou ovocne, jine jak naftaky. Me osobne nejvice z me produkce zatim chutnal Apple jack. Za me totalni chut i stav. A pak SSH kvuli takovy citrusovy chuti. Pak mam jeste dobre vzpominky na WW na tu pachut . Ostatni co jsem zkousel critical mass, chronic, black domina, blue berry, ak47, ed uz pestovat nikda nemusim. Pristi kolo bych chtel prave dat zas nejakyho ovocnaka. Me prave trosku sere na te wilme ze nemuzu uz pestovat 3 odrudy to bylo fajn..

Kvalita predevsim!

Old Post 19-10-2015 v 18:07 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 31

Možná je to tím že mi už není pětadvacet ale dvojnásobek :-) Nicméně modely mám dva. Jednu gaučovku a veselou sativku. I když letos mi to vyšlo na tu uspávací indiku a sativy jsem se zatím nedočkal :-( Ale neříkám že s chutí neochutnám i něco jiného. Ono taky pěstovat nové druhy outdoor není moc legrace, člověk hlavně musí koukat co dozraje. Ideální by byl letní byt v Itálii
PS: vážně uvažuji že bych zkusil indoor alespoň tak, že bych rozkvetl kytky indoor a pak je v srpnu hodil ven. Připadá mi hřích nevyužít slunce, které venku svítí zdarma.

Old Post 19-10-2015 v 19:45 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rezistor
Nový Člen

Karma uživatele rezistor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 32

K tomu se asi hodí tohle https://www.youtube.com/watch?v=1HiBtXdUztY :-)

YEAH

Old Post 19-10-2015 v 21:28 PM
rezistor je offline   Profil uživatele rezistor   Find more posts by rezistor   Foto galerie člena rezistor   Click here to Send rezistor a Private Message   Add rezistor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2018 - Bylinky - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9169150 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív