Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Účinky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kristina-CZ
Nový Člen

Karma uživatele Kristina-CZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 1  

Obecné Účinky Příspěvek č. 1

Zdravím, chci se zeptat, jak to máte.Píšu k poctivým huličům co si dávaj na pohodu každý den, jak jste na tom s účinky?Asi každý po čase hulení, zjistí, že už stavy nejsou jako dřív, občas mi dokonce přijde, jako by účinky nepřicházely vůbec a to i po kýblu. Já to začala s přítelem řešit následovně místo hulení přes den, si dát až večer, pořádně až budem mít vše hotovo, ale chci se zeptat, jestli je tu někdo nám podobný? a jak to řešíte vy? experimentujete s trávou i jinak aby jste dosáhly zhulenosti jako dřív? Určitě budu ráda za nějaké tipy přímo od vás.

Old Post 24-01-2015 v 10:59 AM
Kristina-CZ je offline   Profil uživatele Kristina-CZ   Find more posts by Kristina-CZ   Foto galerie člena Kristina-CZ   Click here to Send Kristina-CZ a Private Message   Add Kristina-CZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 2

Já třeba skoro každý odpoledne dávám bong, jen tak napohodu. Občas jointy ale ty jenom s kámošema a když chci mít opravdu zážitek, nebo už mi to moc nedává tak si dám tejden, 14 dní pauzu, člověk si mezitím hezky odvykne a pak je to zase ono


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 24-01-2015 v 12:11 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 3

Kristino myslím že jste to vyřešili uplně nejlíp. Dobrý je taky udělat máslo - mě hodně překvapilo o kolik to je jinej (lepší) stav.
Já střídám modely, každej tejden jinej. A hulim to od spoda ...pak mám +-záruku že tě i poslední brko zmastí. Jinak jak píše Mitch na stavy jako "ze začátku" jedině pauza 14dní a víc.

Old Post 24-01-2015 v 12:38 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

Hulim fakt moc a dlouho a čím víc mě zhuluje i menší množství (Takže si dam fajfku a sem v pi*i ) ale zase sem schopnej těch fajfek dát klidně 20 za večer
Já to asi vyřešim tak že z celejch sklizní budu dělat olej a pak si budu jenom spokojeně "dabbovat"

Old Post 24-01-2015 v 13:49 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 5

Ahoj, doporučím nedávat denně kýbl.

Tolerance určo je, první prd to dávno není.
Ale, že by to nezhulovalo. No některý strain-model je někdy takový, že při delším pálení je to jako nic, pro mě např. Diesel - dobrý nakuřovák, sativa co dodá energii, ale po měsíci fuj, fuj, fuj.
U indik se mi to snad nestalo, jako vzniká tolerance, jenže to záleží od modelu a druhá věc je, že každý z nás je jiný a vnímá to jinak.
Všeobecně bych IMHO řekl, že u silných modelů indik to nebude tak horké. (Prostě to musí být gaučák.) U nějakého venečku to už může být znát.
Jináč já pálím z kotlíků od dýmek a sklíček a nemám problém i jeden prd modelu co hulím 3 měsíce mě vždy zhulí. Např. můj oblíbený L.A. Confidential
Ono kýble, bongy, špeky mají IMHO velkou spotřebu, myslím tím nic moc poměr spotřeba/výkon a hlavně následnou megatoleranci, při dalším hulení ze skel atd. To to potom už člověk nemusí pár dní hulit. Ale neříkám, že je to zase mazec hc stav takovej kyblík

Prostě aby to bylo jako dřív, tak si musíš dát pauzu. Silnější dávka ti nedá stejný stav, jako po pauze.
A pokud chceš něco jíst, tak si vykuť nějaký výtažek - Fénixovy slzy, BHO atd. z toho můžeš dělat všechno i to jíst samotné. Jsou to nové obzory. Ale zase pozor na tu toleranci - čím silnější, častější extrakty a aplikace, tím rychlejší, vyšší tolerance.

Dle nějakého dotazníku jsem chronický hulič Ráno bez vypálení, není ráno a nějaký ten rok to už je co jsem s tím začal. Něco jako: Od rána do úmoru, pálím ganju z indooru a stále se zhuluju, byť skoro nebonguju...

Snad jsem ti trochu pomohl. GL

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 26-01-2015 v 06:36 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skaff
Stálý Člen

Karma uživatele Skaff - 17% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 6

Za ten poslední odstavec si zasloužíš karmu! Sem rád že nejsem jedinej kdo to tak má. S těma indikama je to taky pravda.. Akorát čím víc se nahulím z indiky, tím mám větší stav, tím víc mám chuť na jídlo a čím víc se najím tím mám menší stav.. Nevíte někdo jak tohle vyřešit?

Old Post 30-01-2015 v 13:47 PM
Skaff je offline   Profil uživatele Skaff   Find more posts by Skaff   Foto galerie člena Skaff   Click here to Send Skaff a Private Message   Add Skaff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 7

skaffe na to je jenom jedinej lek,musis pred jidlem hulit vic :-D,aby to min opadalo,a nebo zer jenom mango,jak sme se tu docet mango(zraly)dava az o 50 procent vic na stavu...:-D

Old Post 31-01-2015 v 16:09 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 8

Jj, zažírání stavů. No já hulím skoro kontinuálně, před jídlem i po jídle. Řekl bych, že se to chce po jídle tak nějak dohulit. Nebo hulit až po jídle.
Já mám pocit, že i blbá žvýkačka bez cukru mi zažírá stav , prostě mi stačí jenom žvýkat
IMHO je to spíš o tom prostě hulit, hulit, hulit.

S tím mangem je to fakt zajímavé, osobně mám mango moc rád. Připomíná mi trochu broskev. Škoda, že není i v broskvích.
Ten myrcen je i v konopí a v chmelu např. http://www.svoboda-frankova.cz/kate...egorie-chmely/. Takový mangový salát s fenixovou slzou - fénixův mangový salát by nemusel být vůbec špatný.
Se prodává i v konzervě nakládané mango http://son-vnprodukty.cz/718-home_d...kousky-425g.jpg kolem 60Kč/ks musím to taky zkusit

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 01-02-2015 v 15:43 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 9

kurva ty budes dobrej strelec :-D,fenixuv mangovy salat...vole abys pak povstal z popela ty:-D

Old Post 01-02-2015 v 16:03 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 10

čest ve spolek :-) ...já osobně jsem našel zalíbení v brkovici,to se veme 1L kvalitní moravský slivovice a nechá se v ní vylouhovat 10g ( nebo dle uvážení) dobrýho modelu,počká se až to celý zezelená (nebo zhnědne jak louhujete haš ) a pak už záleží jen na vašem alkoholismu kolik si dáte kol :-D-tenhle způsob aplikace zdá se mi nejštastnější,bo nejsem kuřák a po 4. brku mám plíce jak malej černej uhlík.jen ta rána,když to přeženete,bejvaj krušnější :-) ..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 12-03-2015 v 23:02 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 11

jj, ten fenixuv mangovy salat zapit 0,5l mleka z nejakej hc indiky a skuste este hodku pred tym narvat do seba nejaky MAO inhibitor, at to kope...

Old Post 13-03-2015 v 11:49 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tellur
Stálý Člen

Karma uživatele Tellur - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 12

Já su přímo z Valašska a brkovici děláme tak, že napálíme pár litrů slívy na víc, třeba 60-70% alkoholu... Vemeš prázdého pulase, naplníš brkem, a pak to zaleješ tou slivovicí... No moc lidí 2 kalíšky nedá :-D Samosebou, čím déle je to uležené tím lépe... Nejlepší je to tak po roku... Chuť otřesná, ale opravdu, jeden kalíšek a vymalováno.

Old Post 21-03-2015 v 13:28 PM
Tellur je offline   Profil uživatele Tellur   Find more posts by Tellur   Foto galerie člena Tellur   Click here to Send Tellur a Private Message   Add Tellur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackfatjesus
Stálý Člen

Karma uživatele blackfatjesus - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 13

Zdravím Growerstvo, obracím se k vám s žádostí o radu.
Poslední +/- půlrok pálim denně, poslední dva měsíce hodně, byly i chvilky kdy jsem dával 3-4g za den. Problém je, že už prostě nepociťuji stavy. Jak kdybych hulil hodně drahé cigáro. I když sám zbombím gramového špeka, deset minut mám přivřené oči a konce.
Je vůbec možné vybudovat si až takovou dočasnou imunitu vůči THC? Modely střídám, většině volnočasových a víkendových huličů by to co hulim urvalo palice...
Lze nějak urychlit snížení tolerance? Popř. Může být problém jinde? Většinou hulím indiky, nebo hybridy s dominantní indikou, vždycky indoor, většinou hydroponie.

Naposledy upravil blackfatjesus 22-05-2015 v 10:18 AM

Old Post 21-05-2015 v 18:59 PM
blackfatjesus je offline   Profil uživatele blackfatjesus   Find more posts by blackfatjesus   Foto galerie člena blackfatjesus   Click here to Send blackfatjesus a Private Message   Add blackfatjesus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 14

2 blackfatjesus: Jedine detox. Minimálne týždeň, ideálne aspoň mesiac. To sú potom znovu srandovné stavy. Poprípadne mne pomohlo húliť až po práci večer, najlepšie až po jedle.

Pálim už 7. rok a v podstate dennodenne (s výnimkov pár malých páuz) a ten stav už naozaj nie je to čo kedysi. Celkovo mám vyššiu toleranciu na všetky psychoaktívne látky, takže spáliť hoc aj 20 kýblov denne mi nerobí problém popri normálnom fungovaní.
Teraz budem mať po 2-3 rokoch 2 týždňoví a možno aj dlhší detox kvôli operácii, tak som zvedavý čo to spraví.

Old Post 22-05-2015 v 08:55 AM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od ribo
2 blackfatjesus: Jedine detox. Minimálne týždeň, ideálne aspoň mesiac. To sú potom znovu srandovné stavy. Poprípadne mne pomohlo húliť až po práci večer, najlepšie až po jedle.

Pálim už 7. rok a v podstate dennodenne (s výnimkov pár malých páuz) a ten stav už naozaj nie je to čo kedysi. Celkovo mám vyššiu toleranciu na všetky psychoaktívne látky, takže spáliť hoc aj 20 kýblov denne mi nerobí problém popri normálnom fungovaní.
Teraz budem mať po 2-3 rokoch 2 týždňoví a možno aj dlhší detox kvôli operácii, tak som zvedavý čo to spraví.


kurva chlape co to mas za matros? cannabis ruderalis nebo technical ? DD

Old Post 22-05-2015 v 16:13 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ribo
Stálý Člen

Karma uživatele ribo - 27% PěstitelskáKarma uživatele ribo - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16

Zvýšená tolerancia + zvyk. Fajčivo priemerný až top indoor, som jednoducho kontajner

Old Post 22-05-2015 v 18:59 PM
ribo je offline   Profil uživatele ribo   Find more posts by ribo   Foto galerie člena ribo   Click here to Send ribo a Private Message   Add ribo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-04-2018 - Bylinky - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3331250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív