Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Síň Slávy » 2x600W aneb 10x PP na stereoidech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8
Autor
Téma 
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 81


dve nejmensi jsem seknul naraz

Old Post 27-02-2015 v 16:35 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 82


dalsi monstrum )

Old Post 27-02-2015 v 17:58 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 83


Takze posledni a nejvetsi. Tomuhle se ani pri dobre vuli kyticka rikat neda )

Old Post 27-02-2015 v 19:12 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 84

opravdu junglemonstergrow, za mě tip min. 1,8kg a je dost možné že i 2,3kg. opravdu mazec, kámo jde vidět, že víš co děláš.

monstrozní křoviska jen co je pravda. ono 45 dní hydra se musí nějak projevit a jde vidět, že to nemusí být vždy scrog.

neměl jsi trochu strach jak to dopadne, hmotnost, výška rostlin, příp. plíseň mega tlustých palic atd. ? nebo to takhle jedeš běžně? a kolik tipuješ spodků?

fakt nádherný grow, jen tak dál. K+

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 28-02-2015 v 01:20 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 85

citace : monstrozní křoviska jen co je pravda. ono 45 dní hydra se musí nějak projevit a jde vidět, že to nemusí být vždy scrog.

Ted nejak nechapu co jsi se snazil napsat.

Celkove trval pest 79 dni, z toho 6 dnu na rustu a to pouze pod 1x600W. Pak uz 73 dnu pod 2x600W.

Amazony pouzivam uz docela dlouho, takze +- vim co a jak.

At si pise kdo chce co chce, ale vsem se nam tady jedna o efektivitu tzn. vypestovat co nejvice, za co nejmensi naklady a v co nejkratsim case ( doba kvetu je +- jasne dana, ta se ojebat neda ) samozrejme chceme aby to i zkurovalo, ale to je dano i pouzitym modelem . Z hovna se bic udelat neda a plati to vetsinou i naopak.


Je rozhodne dobre, ze existuji groweri typu Barta, kteri rozumi tomu co znamena slovo selekce a diky kteremu jsem mohl ukazat tenhle i z meho pohledu docela sileny pest )

Strach z plisne jsem urcite mel, diky tomu jaka je ted byla venku vlhkost me plisen nepostihla, v lete to bude horsi.

Naposledy upravil kcb 28-02-2015 v 08:10 AM

Old Post 28-02-2015 v 07:41 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 86

sry, špatně jsem to pochopil z příspěvku č. 33, v přísp. č. 1 jsem přehlídl těch 6 dní a z tama jsem si zafixoval těch 45 dní, to mě dostalo.
každopádně sativy rostou +- do 5. týdne květu, takže to by odpovídalo.

ale tím víc junglemonster grow,

já měl obdobný diesel v podomácku vyrobeném dr!pu stylu GHE EcoGrower a taktéž mazec do 5. týdnu to rostlo lámal jsem to snad 10x a vzpomínám si, že jednu chvíli to valilo přes 10cm za den.

no já se chtěl zeptat jestli tenhle styl: monstergrow jedeš běžně nebo jde spíš o experiment?

já bych měl třeba strach, aby mi to hydroška udržela tu váhu té zeleně.
stejně jako ta velikost, taky trochu záhul při údržbě, třebas.
podpíral jsi jen přes ty špagáty či co to je?

a jestli to nejni tajné, tak jsem chtěl vědět jak to vidíš s poměrem vrchů ku spodkům +- odhad třebas 10/1?

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 28-02-2015 v 08:52 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 87

Tenhle styl jedu uz nejakou dobu, jinak bych na ten prostor nedaval 10 kytek )
Ovsem takhle to prerostlo poprve, vetsinou mam kytky -+ o 30-40 cisel mensi, pokud se jedna o zivost genetiky, tak se tomu mohl rovnat snad jenom SAGE.
Vzhledem k faktu ze ty nejvetsi kytky byly hned zepredu a stredu, tak jsem nemel sanci dosahnout na zadni, takze fixovane byly ty kam jsem dosahnul, zbytek se opiral o ne.
Vsak taky pri vytahovani bylo par usmevnych momentu, kdyz urezes kytku, snazis se ji vytahnout a dalsi na tebe spadne, ulepeny jsem byl i na prdeli )
Spodku moc nebylo, vzhledem k vysce kytek nerostlo prakticky nic ve vzdalenosti cca 120 cm od vybojky tzn cca 30-40 jsem odepsal a pouziju je na masti, nebo v pripade krize )

Old Post 28-02-2015 v 09:57 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od kcb
Vsak taky pri vytahovani bylo par usmevnych momentu, kdyz urezes kytku, snazis se ji vytahnout a dalsi na tebe spadne, ulepeny jsem byl i na prdeli )
Spodku moc nebylo, vzhledem k vysce kytek nerostlo prakticky nic ve vzdalenosti cca 120 cm od vybojky tzn cca 30-40 jsem odepsal a pouziju je na masti, nebo v pripade krize )


LOL jj, nekdy je to sranda.

tak to je super, že se to tak vyvedlo. malo spodku a kvalitni mega palky. jen tak dal K+++ a dobrou chut

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 28-02-2015 v 10:22 AM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 89

pan mistr hostitel333 jede 850-900g kazdou sklizen...ale uz tu z toho nic neni...jinak kcb jako vseci chavlim,bartovo pheno poweru je psycho ,a amazony umis ovladat fakt skvele...tipovacku si nezahajil ale kdzy uz vseci tipujo toz ja se pridam tak kiloosumdesatpetcelychdvacetsedum...at to chutna,jak to vypada preju...k+ leti

Old Post 28-02-2015 v 12:41 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 90

Konecne jsem dostrihal a rozstrihal, vse rozlozil na kartony a ulozil do tmy.
Mam dojem ze se ted chvilku budu rosit, kdyz uvidim nuzky ), ale pak uz to jenom posbiram a hlavne to rychleji uschne.

Vysledek me taky docela zajima, toz muzete tipovat.

Old Post 28-02-2015 v 13:38 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 91

Muj tip je 1423g

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 28-02-2015 v 13:40 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 92

1555g libohulidla

Old Post 28-02-2015 v 18:53 PM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 93

Skoro se neodvazuji tipovat ale 1666



Old Post 28-02-2015 v 19:27 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 94

1400g, ale přeji mnohem víc :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 28-02-2015 v 19:38 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tazy'cz
Stálý Člen

Karma uživatele Tazy'cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 95

Min. 1.345gé pěknej grow..

Víte proč je penicilin malej, bílej a hladkej?
Protože kdyby byl velkej, šedivej a hrubej, TAK BY TO BYL SLON!

první "hokuspokus" indoor 400W 3x Special Kush, 3x Bubbe Kush auto, 4x Shiva Skunk.
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74999

Old Post 28-02-2015 v 19:55 PM
Tazy'cz je offline   Profil uživatele Tazy'cz   Find more posts by Tazy'cz   Foto galerie člena Tazy'cz   Click here to Send Tazy'cz a Private Message   Add Tazy'cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Epedro
Stálý Člen

Karma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% PěstitelskáKarma uživatele Epedro - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 96

Tipuji 1420g ,ale přeji i víc.

Old Post 01-03-2015 v 12:56 PM
Epedro je offline   Profil uživatele Epedro   Find more posts by Epedro   Foto galerie člena Epedro   Click here to Send Epedro a Private Message   Add Epedro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5255420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív