Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj druhý grow - 150w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 33


Zdarec hoši,

díky za reakce a rady.

V boxu jsem non-stop zapnul odtah, abych snížil vlhkost a riziko plísně.

Pokud problém s listy porovnám s odkazem od SarumanCZ, tak mi to taky přijde jako nedostatek P, ale hnojím podle tabulky a střídám to 1 x hnojivo 1x enzymy a do zálivky s enzymy vždycky dávám kořeňák, který má také v sobě P na podporu květu.

Tak nevím no...

Když se objeví špatný list, tak ho vezmu a vyhodím.

Snad to dojedu do zdárného konce.

To SarumanCZ:
Dny květu počítám od prvního dne, kdy jsem viděl chlupy -> po 5 dnech od přepnutí.

Peace a ať vám to roste borci!
Bylinkář

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 22-03-2015 v 10:15 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Okurčák
Stálý Člen

Karma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% PěstitelskáKarma uživatele Okurčák - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 34

ještě mě napadá PK1314, to by mohlo vyřešit nedostatky živin v květu. Případně zvýšit koncentraci určité složky tvých hnojek, to už je ale riziko a s hnojením raději méně, než více. Někdo měří PH výtoku, to ti prozradí PH tvé zeminy, abys měl cca představu, jak vysokým PH máš zalévat, aby kytka dokázala pít potřebné živiny, odvislé od PH tabulkových hodnot přijímání prvků.. např. tabulka na těchto stránkách krásně ukazuje, proč mají kytky nedostatek živin při různém PH.
http://www.uk420.com/boards/uploads...-1238518790.gif

Old Post 23-03-2015 v 17:24 PM
Okurčák je offline   Profil uživatele Okurčák   Find more posts by Okurčák   Foto galerie člena Okurčák   Click here to Send Okurčák a Private Message   Add Okurčák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 35






Ahoj,
dnes 38. dnes 38 den květu.
Zatím to docela jde.
Sem tam se ukáže špatný list, ale nic vážného.
Peace
Bylinkář

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 27-03-2015 v 20:08 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 36






Noční pohled.
Fáze - 39. den květu.
Když to vidím takhle bez sodíku, tak si říkám, že ty listy nejsou zase nejveselejší.
Nevíte co s tím?
Omlouvám se za kvalitu některých fotek.
Peace

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 28-03-2015 v 07:09 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 37





Ahoj zahradníci!

Dneska to máme 50. den květu.

Konec se blíží každým dnem.

Kytkám se stále daří až na ty listy, ale ty na tom taky nejsou nejhůře.

Dneska dostanou naposledy zálivku s hnojivem a za 14 dní jdou pod kudlu.

Pro pokochání pár fotek za tmy a za světla.

Peace a mějte se

Bylinkář

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 08-04-2015 v 19:11 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 38






Za světla...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 08-04-2015 v 19:12 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 39






Ahoj zahradníci,
včera byla kosa.
Holky se už houpají hlavou dolů a budou chvilku schnout a dozrávat.
Mrkněte na fotky a hádejte.
Kdo bude nejblíže, toho odměním K+.
Peace a ať vám to roste
Bylinkář

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 21-04-2015 v 19:36 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 40




...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 21-04-2015 v 19:42 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 41

Tak to začnu s tipem 84.8 g

Old Post 22-04-2015 v 03:35 AM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 42

Ahoj, po dlhsom case som sa tu opat zjavil, a hned pozeram, ze pokracujes uspesne stale dalej, moj tip 56g, ale snad bude viac ) vela zdaru

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 05-05-2015 v 12:40 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 43

zdar...v pohodě grow snad ti bude chutnat,můj odhad jest 76,5gé ale čim víc tím líp

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 05-05-2015 v 14:24 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 44

Zdarec hoši,

váha je 57g.

Musím říct, že mě to na váhu docela zklamalo a co do chutě, tak bych řekl, že se to nedá srovnat s AF, které jsem měl ve skleníku.

Je to spíš, taková "řadová" tráva, ale třeba mi to ještě trošku ve sklenici dozraje a budu nakonec překvapen.

Nicméně se připravuji na skleníkovou sezónu a zasadím zase nějaké ty AF.

K+ letí na člena alal.

Gratuluju bejku!

Peace a mějte se borci.
Bylinkář

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 06-05-2015 v 17:51 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 45

ale tak,na zemi těch 57gé nenajdeš :-) a chutnat ti to bude,nech to dlouhou schnout,jak to řikaj greenhouse seed :-D strčtě to do papírovýho pytlíku a schovejte někam na 6 mesíců do tmy a chladna bez vlhkosti :-D pak je to nejlepší

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=74559&perpage=16&pagenumber=1

Old Post 07-05-2015 v 15:18 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
26-02-2016 - Druhý grow pod HPS 150W - 45 odpovědí
09-07-2013 - Můj první grow - 150w HPS - 206 odpovědí
05-11-2010 - Můj druhý indoor - skříň 150 W - 60 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3098520 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív