Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 200W cfl/250W HPS 1. indoor.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

200W cfl/250W HPS 1. indoor. Příspěvek č. 1






Ahoj,rozhodl jsem se zkusit první indoor pro radost,protože mě pěstování rostlin baví,at jde o jakoukoliv rostlinu,zvlášt takhle zajímavou...
V indoor jsem uplnej začátečník,takže budu rád za každou radu..
Zatím jsem pořídil menší box,do budoucna uvidím jak to půjde,tady je nějakej setup:
BOX: 60x60x140cm

Světlo:
Růst 200W CFL-ne kvůli úspoře,ale PAR,spektrum atd...
Květ bude 250W HPS

Přítah: pasivní
Odtah:Zatím PC větrák 12cm,na květ nachystaný tt100..

Odruda:
4x Sensi skunk

Teploty:
Přes den 25-28C
Noc 19-20C
Vlhkost se snažím držet kolem 70%,ikdyž bez zvhlčovačky je to těžký..

Co2 v podobě kvasnic s cukrem,možná to pomáhá,možná ne,každopádně uškodit to nemůže a když je to tak jednuduché a levné..

Jinak jelikož jsem koupil docela velké klony,musel jsem ohýbat,chci jet scrog..
Tady je prvních pár fotek prvních 14ti dnů růstu,zajímá mě kdy myslíte že přepnout na květ?

Naposledy upravil nEophyte 30-10-2014 v 22:18 PM

Old Post 30-10-2014 v 21:38 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 2


Potřeboval bych poradit kdy přepnout na květ,myslíte že už je ideální doba?Co jsem koupil klony už je to 22dní.chci je scrog,díky za rady!

Old Post 06-11-2014 v 21:30 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 3

čau přepnul bych ss po přepnutí docela letí, to by ti měl matkař říct o kolik to vyletí
zaleží jsetli ses zeptal
jinak vypadá pěkně,zdarvě at to roste

Old Post 06-11-2014 v 21:48 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 4

Díky za radu,no samozřejmě jsem se ho ptal a říkal to co ty jen že docela dost vyroste ještě po přepnutí,nicméně jsem se chtěl poradit,a myslíš že tam mám hned hodit HPS neba tam ještě nechat nějakou dobu tu CFL?

Old Post 06-11-2014 v 22:03 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 5

CFL jsem nikdy nejel ale bude to podobný jako MH min.týden bych tam jí nechal
pak tam dej sodu .
po přepnutí to vyroste o hodně

SCroG jsem nikdy osobně nejel tak si možná počkej až se ti tady někdo ozve
kdo stím má osobní zkušenosti

Old Post 06-11-2014 v 22:37 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Pohodička Příspěvek č. 6


Tak od pátku přepnuto na 12/12,celkově byla na růstu 23 dní..konečně to začne být zajímavější během týdne tam chci dát mříž na scrog,ale tak si říkám je to vůbec potřeba?Celou dobu jsem tak nějak ohýbal a jsou cca ve stejné výšce..

Naposledy upravil nEophyte 10-11-2014 v 21:00 PM

Old Post 10-11-2014 v 20:43 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 7

Konečně jsem pořídil digi Ph tester a měřil ph,zajímalo mě hlavne ph pudy ale zatím se mi to nějak nedařilo,chtěl bych poradit:
PH zdrojové vody: 6,8
PH po smíchání s biocannou vega: 6,2
Dnes jsem upravil vodu na 6,5 a prolil celej květináč a měřil vodu co vytekla: 6,8
Jak mám situaci řešit,abych měl v půdě kolem těch 6,5,když evidentně je ph v půdě vyšší?Jinak variantu smíchání hlíny s destilkou a za 24h měřit je prej blbost a ja to v podstatě prakticky potvrzuji,protože mi to vyhodilo stejný ph..Díky za rady!

Old Post 11-11-2014 v 17:02 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 8

ty máš kokos nebo půdu ?
zalej to PH 6.0 tím pádem klesne PH i v mediu

co si pořídil za PH metr ?

Old Post 11-11-2014 v 17:45 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 9

Je to půda,ok zkusím to díky
EDIT:jo jinak ten ph metr asi nic moc,je to jeden z těch nejlevnějších co se dá koupit.
http://www.hutermann.com/eshop/001/...lni-meric-hp-07

Old Post 11-11-2014 v 18:09 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chikoo
Stálý Člen

Karma uživatele Chikoo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Chikoo - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 10

bacha na přelití - být tebou zauvažoval bych na příští kolo přejít na kokos

bohužel tento PH metr jsem měl taky po jdnom kole šel do koše
píšeš že se ti nepodařilo změřit PH půdy ale tím to PH metrem to ani nelze

Old Post 11-11-2014 v 19:28 PM
Chikoo je offline   Profil uživatele Chikoo   Find more posts by Chikoo   Foto galerie člena Chikoo   Click here to Send Chikoo a Private Message   Add Chikoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 11

neophyte to neupravuj a nech na tech 6,2...a v hline bych ani tech 6,8 neresil,jedu taky hlinu,ph vody mam 6,8-7,kdyz do toho dam hnojky je to okolo tech 6,5,mam to odzkouseny a uz davno ph ani nemerim...

Old Post 11-11-2014 v 19:36 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 12


Tak nahozena mříž,mám z toho ted trošku smíšený pocity protože jsem zjistil že koroze te mříže může dělat nějaké problémy...

Old Post 12-11-2014 v 17:29 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 13


Tak je to 9 dní co jsem přepnul na květ,mám obavu jestli jsem mříž nedal moc pozdě a vysoko?Nahodil jsem ji po 5 dnech květu,protože jsem všude četl že po přepnutí kytka ještě hodně vyletí,ale že by se to nějak hodně zrychlilo se mi nezdá,tak se bojím aby se ty vrcholy co jsou třeba ještě 5-7cm pod mříží stihly vůbec vytáhnout nahoru,co si o tom myslíte?Díky za rady.

Old Post 16-11-2014 v 09:31 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hody586
Nový Člen

Karma uživatele hody586 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od nEophyte
Tak je to 9 dní co jsem přepnul na květ,mám obavu jestli jsem mříž nedal moc pozdě a vysoko?Nahodil jsem ji po 5 dnech květu,protože jsem všude četl že po přepnutí kytka ještě hodně vyletí,ale že by se to nějak hodně zrychlilo se mi nezdá,tak se bojím aby se ty vrcholy co jsou třeba ještě 5-7cm pod mříží stihly vůbec vytáhnout nahoru,co si o tom myslíte?Díky za rady.


Ty větvičky co jsou nad sítí ještě tak 3-5 dní ohýbej, ať je doženou ostatní. Vyletí to ještě dost neboj. Po těch pár dnech to prostě vše narovnej a nech to jet jak příroda bude chtít. Vše co se nad síť nedostane ( větvičky- žebráčci), prostě ustřihni. Jeden důvod je, že u SCROGu se k ním nedostane světlo, druhý, že kdybys to tak nechal tak tam nebude žádná palda a zbytečně to vysiluje kytku, která může tuhle energii investovat do palic do kterých pere sodík :-)
Ať se daří a pak přidej foto jak si to zmakl

Old Post 16-11-2014 v 10:06 AM
hody586 je offline   Profil uživatele hody586   Find more posts by hody586   Foto galerie člena hody586   Click here to Send hody586 a Private Message   Add hody586 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 15

.

Naposledy upravil nEophyte 23-11-2014 v 18:12 PM

Old Post 17-11-2014 v 23:15 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 16


Tak jsou 3 dny na HPS a 13 dní na květu,ještě dost větví je pod mříží,myslíte že kytka dál ještě poroste?Jsem z toho trošku nervozní všude se píše že kytky rostou ještě tak 14 dní po přepnutí a to už je prakticky ted a kdyby už měly přestat růst..Jinak vzhledem k tomu,že odtah jede nonstop mám ted v boxu minimální vlhkost,kolem 40% a listy mi připadají povadlý,zalívám pravidelně..co si myslíte vy?Díky.
Edit:nebo me nepadlo nemohlo by to byt prelity?Dnes jsem jim docela dal s hnojkama,ale na druhou stranu minulej tyden jsem je prolival cistou vodou mnohem vic a nic..zitra mi maji prijit enzymy tak je tam dam..

Naposledy upravil nEophyte 20-11-2014 v 19:07 PM

Old Post 20-11-2014 v 17:36 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2765830 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív