Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 200W cfl/250W HPS 1. indoor.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 65




Tak menší update,42. den květu,kytka jde celkovým stavem do háje,bohužel se mě ani nikomu v okolí a zde nepodařilo přijít za celou dobu na to, co by to mohlo způsobovat,takže už ji prostě nechávám dojet a čekám na bídnej výsledek,každopádně dalo mito dost zkušeností a druhej indoor věřím že bude podstatně lepší..

Old Post 19-12-2014 v 17:55 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex_88
Nový Člen

Karma uživatele Alex_88 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 66

Jo to mam uplne stejny problem.. jedu mazara 50 den kvetu hnojil jsem advaced hidroponic of holand.. listi vsechny zhnedly.. proplachuji ted na cisto vodou.. ale uz je pozde.. zalivka je 25-27ec, na vytoku 80-68 ec postupne snizuje Osobne myslim ze kytky maji prezrano..

Old Post 19-12-2014 v 18:41 PM
Alex_88 je offline   Profil uživatele Alex_88   Find more posts by Alex_88   Foto galerie člena Alex_88   Click here to Send Alex_88 a Private Message   Add Alex_88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 67

Já udělal asi zásadní chybu,že jsem použil 2x použitou hlínu co jsem jel na balkoně,nějak mi to nedošlo že to nebude ideální,takže možná ta hlína už byla dost zasolená..nevím každopádně na další kolo jedu new hlínu..

Old Post 19-12-2014 v 19:09 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od nEophyte
Já udělal asi zásadní chybu,že jsem použil 2x použitou hlínu co jsem jel na balkoně,nějak mi to nedošlo že to nebude ideální,takže možná ta hlína už byla dost zasolená..nevím každopádně na další kolo jedu new hlínu..


v hline mohli bejt klidne nneky hnyzove plisne bakterie a dalsi zmetci co kytkam nepomuzou navic jesli jedes ah jako kolega coz sou hnojiva primarne delany do hydra (chemka jak cip) tak to ta hlina asi byla pekne zasolena jenze prvkama ktery kytky nevyzraly pred tim takze vapnik nejspis a dalsi mikro prvky za to dusik a fosfor byly nejspis vyzrany a at si to hnojil jak si to hnojil tak jsi nemohl jako dosahnout spravnyho pomeru pac si tam s dusikem a fosferem ktery tam asi moc nebyly lil i prvky kterjch uz tam byla hromada usazenejch takze pomer uplne na rit. jinak to nikoho nenapadlo ze to vypada jak prelity? (koreny mneli malo vzduch) kyprit hlinu pane boze tri mesice musi krasne vydrzet kyprenim akorat poskodis koreny ktery na tom nejspis nebyly dobre tam bych hledal taky problem. jimak jak si to mnel na kraji po prepnuti tak takhle klidne muzou ragovat na vlhkost pod 30% nebo na teplotu pres 30% ci na kombinaci faktoru a kdyz by to bylo este prelity tak to by byl dobrej zaklad na spatnou sklizen.za takovejch podminek proste nemuzes prepnout vzdy nes prpnes musis dostat kytky do 100% kondice pac pak uz si nevratne omezenej casem a dohromady uz to nedas a kyz tak uz je moc pozde a stejne vynos stoji za prda. taky je celkem dulezita teplota hliny kdyz je moc studena tak kytku nemuou moc papat ani teplota moc vysoka neni dobra. a EC metr mas nikde sem nenasel elektrickou vodivost tvyho vytoku ani zalivky ale pozor u biiobizu kterej sem si ted vzpomnel ze sem tu taky nikde cetl muze byt i ec 2,8 a kytky to daj ono u tech bio hnojiv je to trosku slozitejsi s tim merenim.

Old Post 19-12-2014 v 19:43 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od blackblaze
zvadlí listy,pořadně to prolej,zkontroluj ph žadnej zvlhčovač nepotřebuješ.. taky ho nemam a mam krasný stromy
ze ty u tebe v tvejch upne jinejch podminkach nepotrebujes zvlhcovacku este neznamena ze ji nepotrebuje on u sebe kde ma proste asi extremni sucho

Old Post 19-12-2014 v 19:51 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 70

sak pise ze ma vytok 80-68,akorat ma tu jinou stupnicu v jinych jednotkach to je desetinasobek ec,no prisernej zasol kemo co ti k tomu rict,ja pouzivam taky hlinu vickrat a nemam problem,ale musis to proplachnout,a taky jedu dycky v hline bio hnojky,jak pise kolega chemky sou do hydra lepsi volba,hlinu moc zasolujou...

Old Post 19-12-2014 v 19:55 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od Dr_paradox69
sak pise ze ma vytok 80-68,akorat ma tu jinou stupnicu v jinych jednotkach to je desetinasobek ec,no prisernej zasol kemo co ti k tomu rict,ja pouzivam taky hlinu vickrat a nemam problem,ale musis to proplachnout,a taky jedu dycky v hline bio hnojky,jak pise kolega chemky sou do hydra lepsi volba,hlinu moc zasolujou...

to je ale nejakej alex a tone dred je nethypa nebo tak nejak. a rekl bych ze stupnice by mohla bejt normalni akorat to je MOZNA spatne napsany cista voda 0,25-27 a vytok 0,68 - 0,8 to zni celkem realne.

Old Post 19-12-2014 v 20:09 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 72

ty vole su zpalenej jak kacir,sem se prehlidl no ze to pise nekdo jinej,zkusim zjistit jak je to s tou stupnicou,sorry ze ti to tu zasiram neophyte,a nepodivam se ani radne co sem pises ty a co kdo jinej :-D,kazdopadne tvoje kytky vypadaji na ten prehnoj taky+nejaky to preliticko...toz to nejak doraz...peace

Old Post 19-12-2014 v 20:15 PM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex_88
Nový Člen

Karma uživatele Alex_88 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 73

jj panove sorri za strašidelný hodnoty:-D to víte ze je to v desetinach:-D spatne to napsal :-D

Old Post 20-12-2014 v 02:02 AM
Alex_88 je offline   Profil uživatele Alex_88   Find more posts by Alex_88   Foto galerie člena Alex_88   Click here to Send Alex_88 a Private Message   Add Alex_88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 74






Ahoj,tak jen abych to ukončil,už jsem potom ani nefotil, protože mě to ani nebavilo jak jsem z toho byl zklamanej, kytky šly do háje,prakticky od 2. týdne květu s nima něco bylo a nepodařilo se mi přijít na to co a tak prakticky půl květu kytky nefungovaly,no pojedu druhý kolo a už mam ph metr,novou hlínu,zvlhčovačku atd takže druhý kolo bude určitě lěpší! Nicméně i tak bylo toho 55G docela pěkných tvrdých palic a cca 25 spodečky,ale na to v jakým byly stavu to dost člověka odpálí Takže paradoxně chut,vůně a síla paráda ale stav kytek se projevil hlavně na výnosu :/ No tady aspon nějaké fotky,omlouvám se za kvalitu,mobil...

Old Post 02-02-2015 v 19:48 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5236560 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív