Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 200W cfl/250W HPS 1. indoor.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 17


Tak kytky dostali phytamin a enzymy a trochu se zlepšili,ale stalo se přesně to co jsem nechtěl (jak už to bývá) mříž na scrog začala reznout,je to opravdu tak velkej problém jak jsem někde četl a mám to ještě nějak řešit?Už by to bylo dost komplikovaný :/ na fotce to jde vidět.

Old Post 23-11-2014 v 18:14 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strýček_Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele strýček_Pompo - 91% PěstitelskáKarma uživatele strýček_Pompo - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 18

čus,
a proč by to mělo vadit?

Old Post 24-11-2014 v 08:07 AM
strýček_Pompo je offline   Profil uživatele strýček_Pompo   Find more posts by strýček_Pompo   Foto galerie člena strýček_Pompo   Click here to Send strýček_Pompo a Private Message   Add strýček_Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 19

No mohla by se rez lepit na palice,už ted když jsem přes ni přejel prstem tak jsem ho měl zrzavej takovou tou povrchovou rzí..nicméně dnes jsem ji vyndal (hrůza) ošetřil antikorozním základem a znovu nainstaloval (o5 hrůza) Tak snad ted nechcípnou na nějaký výpary z te základovky

Old Post 24-11-2014 v 16:15 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 20

Jsem pořád nějakej nervozní že už jsem v 17 dnu květu,takže teoreticky už by nějak moc růst neměly a většina vrcholů je lehce nad úrovní mříže,není sít moc vysoko,resp nedal jsem ji tam moc pozdě? :/ Mám z toho špatný spaní tak mi prosím někdo poradtě,díky.

Old Post 24-11-2014 v 20:02 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 21

No tu mříž už to nějak výrazně nepřeroste. Měl si po její instalaci ještě několik dní růst a kytky proplítat. Teď to tak trochu postrádá smysl a domnívám se že je tam v podstatě zbytečně.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 24-11-2014 v 20:10 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 22

Jenže právě úplně všude se píše,že po přenutí kytky ještě hodně vyletí tak je lepší ji nainstalovat až po přenutí,což jsem udělal asi 4.den po přepnutí,ale kytky prostě vůbec nevyletěli tak jak se všude píše :/ Jinak úplně smysl nepostrádá,alespon můžu nasměrovat každou větev do svýho prostoru.bež mříže byly 2 kytky strasně nahusto a 2 docela řídký a nebylo to dobře vyplnený..

Old Post 24-11-2014 v 20:15 PM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 23

zas o tolik nevyletej, mas tam mista dost tak to hlavne neprepni brzo jako to dela kazdej druhej tady

edit: aha ty uz jsi to prepl, tak to je skoda...

Old Post 24-11-2014 v 21:58 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 24

Tak myslite ze mam tu mriz hodit pryc? Achjo sem fakt nasranej hlavne ze ctu knizku 10x po sobe, o scrogu sem precetl snad vsechny clanky na netu a takhle se to pak posere,je to jen tim jak kazdej zmatkuje jak to po prepnuti vyleti o 100%,picovina!

Old Post 25-11-2014 v 08:47 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 25

Já bych ji tam nechal jako oporu pro květ. Ta mříž ničemu nevadí, naopak s její pomocí líp kytky roztaháš, takže si nebudou vrcholky stínit

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 25-11-2014 v 09:29 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 26

Ok Diky..to jsem doufal ze tam bude aspon 50g,ted uz nepocitam ani s tim :/

Old Post 25-11-2014 v 09:39 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 27

50 tam uděláš skoro určitě, chce to jen trpělivost a pěkně se o kytky starat (ale zas to nepřehánět).

Jak vysoko máš lampu?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 25-11-2014 v 09:44 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 28

Prave ze se o ne staram az az..lampu mam 20-25cm nad vrcholkama..dnes me prave napadlo jestlo ji nedat dal at se trosku povytahnou za svetlem nahoru..

Old Post 25-11-2014 v 09:59 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Torm
Stálý Člen

Karma uživatele Torm - 82% PěstitelskáKarma uživatele Torm - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 29

Po 20dnech květu se ti uz nevytáhnou,po přepnuti rostou tak těch 14dni a pak uz to jen kvete.tu lampu mas asi tak akorád.zkus dat ruku těsně nad vrcholky a když te to bude jen tak příjemné hrát ne hal bych to tak. Jinak 50g uděláš určitě,tim bych se nestresoval. Budu sledovat a at to roste

......Torm

Old Post 25-11-2014 v 10:27 AM
Torm je offline   Profil uživatele Torm   Find more posts by Torm   Foto galerie člena Torm   Click here to Send Torm a Private Message   Add Torm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 30

Trochu sem to přehnal s tím že je tam zbytečně, vždy mě totiž trochu zklame když je tak pěkně rozjetej začátek a nakonec to většina lidí stejně brzo přepne.
Přesně tak, ta mříž ti aspoň drží každej vršek ve svým místě a taky slouží jako podpěra až v květu začnou paldy těžknout a ohýbat se.
S tím vytáhnutím po přepnutí to však žádná blbost není. Jestli si je po přepnutí proplítal až do doby kdy přestali růst, nemůžeš se divit že mříž nijak výrazně nepřerostli.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 25-11-2014 v 10:36 AM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nEophyte
Stálý Člen

Karma uživatele nEophyte - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 108 

Příspěvek č. 31


Ale vsak ja se radil kdy to prepnout a ne s jednim clovekem,dokonce jsem to prepl o par dni pozdej nez mi radil matkar,tak nevim kde se stala chyba na rustu to bylo 23 dni.. jinak ldyz uz diskutujem tak aspon at nad aktualni fotkou.
Edit: jako vetvi,ktery kdybych vymotal aby byly nad mrizi je tam dost,nektery i 10 cm nad mriz,jenze otazkou jestli by to bylo vyhodny vuci ten nizsim..

Naposledy upravil nEophyte 25-11-2014 v 12:00 PM

Old Post 25-11-2014 v 10:41 AM
nEophyte je offline   Profil uživatele nEophyte   Find more posts by nEophyte   Foto galerie člena nEophyte   Click here to Send nEophyte a Private Message   Add nEophyte to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 32

Nic nevymotávej to by bylo akorát kontraproduktivní. Všechny vrcholky drž v jedné rovině a každému dej co nejvíc prostoru ať si navzájem nestíní.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 25-11-2014 v 16:17 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8040000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív