Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Jaký používáte ofuk a jak jste spokojeni?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Jaký používáte ofuk a jak jste spokojeni? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny příznivce zeleného listu!

Zajímalo by mě jaké jsou vaše zkušenosti s různými ofuky, hledal jsem všude možně na groweru, ale nepodařilo se mi najít nějaké ucelenější informace.

Například já požívám klipsnový ventilátor hurricane, ale do budoucna bych rád pořídil nějaký lepší, proto by mě tedy zajímalo jaké jsou vaše zkušenosti s různými ventilátory.

Efektivita, cena a hlavně NÍZKÁ hlučnost, nedávno jsem koupil ventilátor asi za 350 kč v okay a nebyla to zrovna dobrá volba, byl hodně hlučný, vrčel a hučel o hodně více než starý hurricane tak jsem ho druhý den vrátil... (profesor SVC181)

Zajímalo by mě tedy jaké jsou vaše zkušenosti a který ofuk jste si oblíbili.

Kdyby se v tomto threadu shromáždili informace, myslím že by je využilo mnoho lidí, pokud tu něco podobného je omlouvám se, nenašel jsem to

Uvítám tip na tichý ofuk

Zdar a sílu

Old Post 12-10-2014 v 08:35 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 2

ja koupil stojanovy s otacenim a je celkem ok akorat zabere misto na jednu kytku...

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 19-10-2014 v 07:34 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 3

Stojanovy, ale mam ho poveseny na stropě ať prave nezabírá místo.

Old Post 16-11-2014 v 11:58 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MISHKA
Nový Člen

Karma uživatele MISHKA - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 4

VORNADO!!!

Old Post 21-11-2014 v 18:12 PM
MISHKA je offline   Profil uživatele MISHKA   Find more posts by MISHKA   Foto galerie člena MISHKA   Click here to Send MISHKA a Private Message   Add MISHKA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

Zdravím vás, řeším skříň na 250w co nejvíce tichou a problémy budou jak to vypadá pouze z Ofukem.
Hurriccane atp. jsou moc hlasitě ventase. Plocha bude cca 60-70/90-100. Plánuji vyzkoušet pc ventilátory z větším průměrem z maglev loziskama, klidne tak 5-6 vedle sebe.
Nebude to určitě tak výkonné ale tišší by to mohlo být. Mají 17db. Skříň klasika z desek hlukotesne utěsnění.
Všechny ventilátory co jsem měl zatím v ruce jsou dost přes stěny slyšet. Prosím poraďte, díky :-)

Old Post 25-03-2015 v 08:09 AM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 6

Zdarec, já používám 2x hurricana. Mam je naproti sobě ale v různé výšce, ať tam přes den točej pěkně vzduch. Jeden je připojen na časovač s lampou to kvůli teplotě, druhý jede 24/7.

Myslím že Hurrican je dobrej, jedou mi už 3tí kolo při čemž je po každém kole promažu olejíčkem a vazelínou (pro horké provozy).

Na druhou stranu bych větší a třeba i tišší ventilátor bral. Záleží také na cenně.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 22-04-2015 v 10:07 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASStard
Nový Člen

Karma uživatele BASStard - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 7

Používám malého huricana už snad 5 kolo a zatim v pohodě, občas prostříknu WD olejem jinak nic. Nepřijde mi nijak hlasitý, jak píše někdo nahoře. Do malé skříňě jako mám (70x70) já je to ideální.

Old Post 19-05-2015 v 22:32 PM
BASStard je offline   Profil uživatele BASStard   Find more posts by BASStard   Foto galerie člena BASStard   Click here to Send BASStard a Private Message   Add BASStard to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BASStard! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 8

AHoj já používam ten malej větráček Hurricane s klipsnou a zatím jsem s ním spokojený..je i velmi tichý a na režim první rychlosti mísí dobře vzduch..jediná nevýhoda je že se neotačí do stran

Old Post 24-10-2015 v 15:57 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

Hurricane mam taky, ten fakt hučí jak svina, to je hruza. Ani pres den radsi nevetram oknem, az kdyz se ten křáp večer vypne. Potřeboval bych něco tichého. Nějaký tip?

Old Post 18-11-2015 v 17:08 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 10

Tak měl jsem hurricane, teď mam klipsňák high pro garden a hučí ještě více :-(

Old Post 25-11-2015 v 12:52 PM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

měl bych mít tento:

https://www.growgarden.cz/cirkulacn...ventilator.html

https://www.youtube.com/watch?v=HsXNnT-vJZw

tak jsem sám zvědavý co to předvede...

Old Post 25-11-2015 v 15:34 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nijura
Stálý Člen

Karma uživatele Nijura - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 12

Ja taky Hurricany, jen sem si na ne nechal dat 3 m snury abych s nima mohl manipulovat dle libosti

Old Post 25-11-2015 v 16:11 PM
Nijura je offline   Profil uživatele Nijura   Find more posts by Nijura   Foto galerie člena Nijura   Click here to Send Nijura a Private Message   Add Nijura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gramy
Stálý Člen

Karma uživatele Gramy - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od masuro
měl bych mít tento:

https://www.growgarden.cz/cirkulacn...ventilator.html

https://www.youtube.com/watch?v=HsXNnT-vJZw

tak jsem sám zvědavý co to předvede...



čus bus,

je to tišší než klasický klipsňák? + vypadá že bude foukat lépe...
Jaká je realita, máš možnost srovnání s klipsňákem?

Old Post 26-11-2015 v 09:20 AM
Gramy je offline   Profil uživatele Gramy   Find more posts by Gramy   Foto galerie člena Gramy   Click here to Send Gramy a Private Message   Add Gramy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 14

jo, určite to je lepší než klipsnák
Asi tak, nejvetší hukot dělal klipsnak hurricane. ted je to odtah.
Novy ofuk kdyz jede na 1/3 tak to skoro neslyšíš. Když 3/3 tak jo ale pořád vede TT.
To se chystám zaboxovat pač mi to trhá uši. Za 900 kč ten nový hodnotím jako dobrý Kauf

Old Post 26-11-2015 v 14:26 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 15

tak ještě jeden postřeh. Schválně jsem všechno vypnul a nechal bežet jen ten new ofuk.
Výsledek- na 1/3 běží že to skoro není slyšet, takový jemný hluk ktorý neřěšíš...nesere tě..
Na 3/3 to už slyšet je ale pořád to nemá na odtah TT125 který mám sice v bublinkové fólii ale budu to muset vymyslet jinak. Tišeji :-)

Old Post 26-11-2015 v 14:34 PM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASStard
Nový Člen

Karma uživatele BASStard - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 16

TAk hurricane asi po 5 kolech odešel, nejdříve začlo drhnout ložisko na motoru (promazal jsem wd a šlapalo to dál). Ale spíš se tím horkem rozpadla na kusy ta plastová vrtule-nomálně ten plast zkřehnul a ulámaly se ty lopatky

Old Post 28-11-2015 v 13:19 PM
BASStard je offline   Profil uživatele BASStard   Find more posts by BASStard   Foto galerie člena BASStard   Click here to Send BASStard a Private Message   Add BASStard to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BASStard! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9708240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív