Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » microgrow 40x60x80 cfl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 49

Dnes proběhla poslední zálivka s hnojivy... od 6.1 do 22.1 dám asi už jen průplach čistou vodou upravenou na ph. Co myslíte? je 19 dnů moc? málo? Mělo by to mít 22.1 60.den květu...

Old Post 03-01-2015 v 21:59 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 50





Zdravím growers !! Dnes je to již 46. den na květu !!! , takže přicházím s aktualizací. Kytky teď vidím max jednou týdně, zalívám někdy o po 4 dnech, bohužel to nejde jinak, no na příště už mám v hlavě samozavlažování, takže to zas bude o chlup vymakanější, teď na to bohužel není čas...

Jinak dnes asi holky naposled dostanou papu pak už jen fresh water a flushing do 60. dne květu, tedy do 22.1. ještě si to musím ověřit, připadá mi, že už teď jsou chlupy celkem tmavé, no posuďte sami


Ještě jedna věc, na některých listech se objevují od špiček fialové fleky, nevíte někdo čím by to mohlo být?

Old Post 06-01-2015 v 15:56 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 51

slušne obsypany na to pod jakou to je lampou...s tim hnojivem je to tezka zalezitost,ja prestal hnojit taky 14 pred sklizni,mel bych sklizet 15. ale jedny holce zacaly zloutnout listy s co tak ctu tak to znamena ze puda uz nema ziviny a kytka si je bere z listu ale nevim no mel jsem to jeste pohnojit a 10 dni pred sklizni uz jen vodu a bylo by to asi lepsi...

Old Post 06-01-2015 v 18:08 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 52

To já je mam úplně tmavě zelené ... Jinak u af je žloutnoucí listu normální ke konci, takže se ničeho neboj... Já teď kontaktoval matkare a prý je nejlepší je sklízet kolem 50 dne... No dam jim 10dnu průplach aspoň poslední dva dny tmu a kosa...

Old Post 06-01-2015 v 20:04 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 53

Nikdo na to námá žádný názor kromě Sarumana, který tu se mnou jediny obohacuje thread? v pondělí se ba to mrknu pod mikroskopem, ale podle fotek kolik by jste tomu jeste dali? cca 50% chloupku je hnedých na vrcholovkách, spodky ještě bíle, takže až budou mít spodky tendenci hnednout, mela by byt zralá celá rostlina ne ?

Old Post 09-01-2015 v 11:38 AM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 54

asi se všichni styděj :-D...Ty blizny jsou jen orientační,správně zralá rostlinka ma zabarveny trichomy lechce do hněda...spodníma paličkama bych se vůbec neřídil,pořád nemůžu uvěřit,že ti to ta 125 tak pěkne obsypala,myslim,že už by si klidně mohl sklízet,když budeš mít mléčný trichomy tak budeš mít jinej HIGH efekt než když budou hnědý,to bude pak spíš stoned efekt,tak záleží na tom co chceš ty :-)

Old Post 09-01-2015 v 11:46 AM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 55

Vím, je to sativa, takže uplně stoned by to být nemělo, no uvidíme, každpádně o to mi nejde, radši bych pořádný high a model, co te nenecha sedet...

Old Post 09-01-2015 v 14:47 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 56

palice vypada sativne ale listy jsou docela tlusty indokovy...nebude to tak spis pul na pul? :-)

Old Post 09-01-2015 v 16:55 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 57

Listy jsou tak pul na pul no... Hele grapefruit by mela byt ciste sativa, je mozne ze je to nejake zvlastni pheno, uvidim co mi na to rekne matkar musim se zeptat

Old Post 09-01-2015 v 17:00 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Obecné Sklizeň Příspěvek č. 58




Zdravím vás !!!

Kdo sledujete cele téma, tak jsme témeř ve finále!!

Holky již prošly 52. Dnem květu !!!

Dnes jsem jim nastolil tmu a ta bude trvat min 24h, větrání běží naplno! Během růstu ani květu se nevyskytly žádné potíže! Jsem velice spokojený ze jsem to poprvé dotáhl az sem... Abych jen nezvanil, pod příspěvkem přidávám nějaké fotky ze tmy... Musim podotknout, ze grapefruit dosáhl svému jménu, po bytě je cítit velmi silné citrusové aroma :-D první odrůda co opravdu voní jak ma!!! Zitra nahodim foto všech holek po zbaveni listu, porovnam typy substrátu a pěstování metody, které jsem použil ... Zároveň zahájil tipovací soutěž! Snad ty fotky nebudou opět naopak jak minule...

Old Post 12-01-2015 v 15:53 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 59





Tak jsem to nevydržel, učení na zkoušky muselo počkat a nafotil jsem je už dnes...

Takže fotky všech 4 holek, pod květovým spektrem i pod spektrem kvetovým plus zaplými modrými diodami přecejen ta žlutá barva trochu zkresluje... pocukrovaný je to solidně, to jsem u 125w ani nečekal, no na příští kolo přibyde ještě 70w diod 2700K, které budou mít za úkol prosvítit kytky z boku, rád bych tím dosáhl zlepšení světelných podmínek pro spodní pálky

Jinak slíbený report, ve dvou květináčích bylo cca 75% kokosu smícháno s hlínou, to byly ty přední a ve dvou bylo 50/50 hlína a kokos, musím říct, že druhá varianta se mi osvědčila víc, ale jistě to je i tím, že mam hnojky do hlíny, viz. podle váhy produktu... uvidíme přesnější data...

Taky se mi zdá, že ke byly palky dál světlu, tzn. v těch zadních květnících, víc se vytáhly a tím i prodloužili, výsledkem je, že jsou mohutnější... také ted už vím, že nemam problem to ukočírovat a příště pustím kytky o 10cm výš.... no kukejte na fotky, snad se bude líbit...ted si jeste lebedí ve tmě a zítra přijde zubatá

Old Post 12-01-2015 v 20:10 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darsilius
Stálý Člen

Karma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% PěstitelskáKarma uživatele Darsilius - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 271  

Příspěvek č. 60






Tak a teď už jen makra a libovky

Old Post 12-01-2015 v 20:12 PM
Darsilius je offline   Profil uživatele Darsilius   Find more posts by Darsilius   Foto galerie člena Darsilius   Click here to Send Darsilius a Private Message   Add Darsilius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 61

Tak já vykopnu.. 42 džíz

Pěkný fotky.. mně se nejvíce osvědčilo fotit s bleskem, to pak barvu moc nezkresluje

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 12-01-2015 v 21:07 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 62

já si myslím 33,5 ale přeju mnohem víc

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 12-01-2015 v 21:37 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lolo
Stálý Člen

Karma uživatele lolo - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 63

Pekné to máš ja si tipnem 37,5g

Old Post 12-01-2015 v 21:47 PM
lolo je offline   Profil uživatele lolo   Find more posts by lolo   Foto galerie člena lolo   Click here to Send lolo a Private Message   Add lolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 64

27g mas to pekny

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 12-01-2015 v 21:56 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-09-2014 - microgrow 40x60x80 cfl - 2 odpovědí
27-08-2014 - MiniGrow 200w CFL - 74 odpovědí
03-05-2014 - MiniGrow 200w CFL - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6437270 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív