Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MiniGrow 200w CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

MiniGrow 200w CFL Příspěvek č. 1

Zdravím Growers...

Začal som taký mini pest, je to fakt mikro.Šírka boxu je iba 25cm,výška 60 cm. Je to vlastne kancelársky stolík, :-) nič vačšie a hlučnejšie si nemôžem dovoliť.

Moj mini setup:
Elektrox 200w red
Pritah pasívny
Odtah PC ventilátor 12cm
Obsadenie 2x Great White Shark od Fair seeds,2x Special Queen #1 od Royal Queen Seeds
Hnojky mám z predošlého kola Biobizz Fish mix,Bio Bloom,Bio Heaven
Substrát mám z Baumaxu Agro 25l predhnojený na 6 týždňov s obsahom guána ph 5-7,zalievam odstátou vodou z vodovodu.

Priestor medzi rastlinkami a lampou mám oddelený plexisklom kvoli teplote,stiahol som ju na 25, bez plexiskla 35-40 neviem čo bude až začnú rásť, uvidím, každopádne mi nejde o výnos a podobne, chcem si len skromne niečo pestovať

Zasadené 1.5.2014

Old Post 03-05-2014 v 13:17 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2021 - microgrow 40x60x80 cfl - 97 odpovědí
30-09-2014 - microgrow 40x60x80 cfl - 2 odpovědí
20-02-2019 - Prvni grow 300W CFL RED - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6026720 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív