Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oživení FAQ » Info pro účastníky oživení :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 17

Reakce žádný, čte to někdo? Má to smysl?

Old Post 15-09-2014 v 20:36 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 18

Zdravím!
Palec nahoru za tento počin.
Samozřejmě,že to nebude hned,hlavně vydržet!


Co tak npř. mateční rostliny z fem.semínek?

Old Post 15-09-2014 v 20:48 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19

Pecka je to tam

Jo bude to běh na dlouhou trať, dneska sem nad tím zrovna přemejšlel, ale tak víš co, tím že začneš nic nezkazíš a i když se udělá jen kus, rozhodně to fóru jedině přidá Však je na to čas a dá se to mrcasit při volných chvílích.

Díky!

Old Post 15-09-2014 v 20:55 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 20

Moc pěkný. Ale Taky jsem si téhle nové sekce všiml až teď a spíš jenom náhodou. Každopádně suprovej nápad!


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 15-09-2014 v 22:32 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Džejmsn
Stálý Člen

Karma uživatele Džejmsn - 35% PěstitelskáKarma uživatele Džejmsn - 35% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 114  

Příspěvek č. 21

Každopádně tě za ruku nikdo nepovede.. jak psal člen XY ..zkušenost je nepřenosná...
kdo si myslí že si tady "najde recept na kšeft " s vybavou za 3cet tak good luck lamqy...

Old Post 15-09-2014 v 22:45 PM
Džejmsn je offline   Profil uživatele Džejmsn   Find more posts by Džejmsn   Foto galerie člena Džejmsn   Click here to Send Džejmsn a Private Message   Add Džejmsn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 22

Zdar, jedna z možností jak upravit FAQ je formou osnovy,která není řazena přímo tématicky,ale časově.Pro příklad: Co všechno mám na starosti první den,druhej,za tejden,za měsíc atd. Je to vlastně podrobnější rozčlenění na čas,než vůbec zasadím,období vegetace,květu,dozrání,sušení.Zvolit optimální časový úseky,aby lidi,co zas tak moc neví,tak aby věděli co dělat třeba za 20 dní od zasazení.Předpokládám,že úplnej nováček nemusí znát vůbec pojem např.přepnout, ale mohl by vědět aspoň jak dlouho má kytí zasazený.

Old Post 16-09-2014 v 06:54 AM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od celek
Zdar, jedna z možností jak upravit FAQ je formou osnovy,která není řazena přímo tématicky,ale časově.Pro příklad: Co všechno mám na starosti první den,druhej,za tejden,za měsíc atd. Je to vlastně podrobnější rozčlenění na čas,než vůbec zasadím,období vegetace,květu,dozrání,sušení.Zvolit optimální časový úseky,aby lidi,co zas tak moc neví,tak aby věděli co dělat třeba za 20 dní od zasazení.Předpokládám,že úplnej nováček nemusí znát vůbec pojem např.přepnout, ale mohl by vědět aspoň jak dlouho má kytí zasazený.


Čau celek, jako nápad zajímavej, ale neumím si představit kolik jiných "seriálů" by tady muselo být (drip, bubbler, skleník, balkón, semena, klony.........). Jako časový vodítko mi přijdou nejlepší pěkně udělaný galerky! Na který se FAQ může odkazovat, jako že mi přijde dobrej nápad se odkazovat na mnoho dalších dobře postavených témat, který mají tu pravou hodnotu říct něco k věci.
Každopádně když nadhodíš podrobnější představu, nebo to rozvedeš, může to být nějakou z částí FAQ, hm

Old Post 16-09-2014 v 08:46 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
celek
Stálý Člen

Karma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% PěstitelskáKarma uživatele celek - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 24

Jó Zedy,máš pravdu,že nejlepší časový vodítko jsou dobrý galerky. Jasně, v konkrétním tématu odkaz na rozklik v galerce třeba jako příklad (případně i odstrašující) Líbil by se mi i nějakej interaktivní kalendář, kam si nastavím vlastní start, médium,metody,genetiku,očekávání a on by mi podával hlášení co jako mám dělat. Uživatel pak nabídku buď potvrdí souhlasem, nebo něco udělá jinak a onen velmi sofistikovanej kalendář se pak dle algoritmu bude chovat jako buď "chválící" nebo "buzerující" hlídací pejsek. No asi trochu utopie,ale nelíbilo by se? Trochu sci-fi,což?Kdyžtak pardon,snad to nepatří do kanálu.

Old Post 16-09-2014 v 13:43 PM
celek je offline   Profil uživatele celek   Find more posts by celek   Foto galerie člena celek   Click here to Send celek a Private Message   Add celek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 25

Hola

zrovna koukám na další podstatnou část nové osnovy FAQ, kterou je volba semen a dále volba klonů, tak mě napadá jestli by nebylo lepší nejdříve vytvořit kapitolu - Volba genetiky - a podle toho by se každý ubral jemu určeným směrem, podle dostupnosti dané genetiky v semenech, nebo klonech.
Jde o velmi podstatnou část a v samostatné kapitole volba genetiky by tak bylo možné zdůraznit jaký vliv poměr indica:sativa může na uživatele mít a s tím i spojené % obsahy THC, CBD, CBN, CBC, atd......co myslíte?

citace:
Původní příspěvek od celek
Jó Zedy,máš pravdu,že nejlepší časový vodítko jsou dobrý galerky. Jasně, v konkrétním tématu odkaz na rozklik v galerce třeba jako příklad (případně i odstrašující) Líbil by se mi i nějakej interaktivní kalendář, kam si nastavím vlastní start, médium,metody,genetiku,očekávání a on by mi podával hlášení co jako mám dělat. Uživatel pak nabídku buď potvrdí souhlasem, nebo něco udělá jinak a onen velmi sofistikovanej kalendář se pak dle algoritmu bude chovat jako buď "chválící" nebo "buzerující" hlídací pejsek. No asi trochu utopie,ale nelíbilo by se? Trochu sci-fi,což?Kdyžtak pardon,snad to nepatří do kanálu.


Ty rozkliky budou podstatnou částí, protože nasoukat celej objem informací k některým částem FAQ je nereálný

Jestli máš na mysli interaktivní kalendář jako součást fóra, tak do toho nevidím kamaráde, to jsou věci týkající se "enginu" fóra a s tím se obrať na carlose.

Old Post 17-09-2014 v 10:50 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 26

Zdravím zahradníci,

chtěl bych se všem moc omluvit, že sem se tady na to od léta úplně jednoduše vychcal.
Holt sem do toho skočil, když byl čas a teď je toho zase ranec kolem, takže ještě jednou velká omluva všem zúčastněným!
S acheronem jsme se shodli na tom, že idea oživení FAQ smysl má, ale od začátku nebyla uvedená na pravou míru a ve srozumitelný podobě.
Určitě se tomu chci dál věnovat, ale bohužel teď na to určitě čas nemám. Každopádně ti z vás, kteří moji ideu pobrali v tom můžou vesele pokračovat dál a to i bez moji účasti.

Věřím, že jste všichni šťastný, veselý a blažený tak se mějte ještě líp než předtím a zatím zdarec.

Old Post 27-11-2014 v 23:07 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 27

Hurá rok se s rokem sešel a hned vidím, že sem kokojumbo a Jointza přihodili jejich postřehy k dvěma tématům v našem trochu stagnujícím oživení FAQ.

Nicméně jsem vytvořil hned několik témat, která kopírují muster sestavený loni a proto ty z vás, kteří se budete podílet na oživení prosím, aby jste tento muster (tedy novou osnovu pro FAQ) aspoň na oko proletěli, protože by to měla být nová struktura FAQ!
Což je vlastně to nejpodstatnější a jakýsi základ pro nadcházející práci, hlavně se mi k tomu prosím někdo vyjádřete, ať to není založené na subjektivním postoji, chce to feedback a objektivitu, tak čekám nějakó tu diskuzi přátelé zahradníci

Dnes nově vytvořená témata, která kopírují muster a kde se můžete vyřádit dle libosti. Čekám citace již řečeného zde na G, vaše vlastní příspěvky, postřehy a odkazy na ně. Z těchto se potom sestaví příspěvek stěžejní vztažený k dané problematice, tedy to co bude jako finálné podoba vystaveno ve FAQ.

Všeobecně - Samec x Samice x Hermafrodit
Všeobecně - Volba klonů a jejich kultivace
Všeobecně - Volba semen

To jenom v kostce pro ujasnění postupu, jinak je vše popsáno výše. Kdyby to nebylo srozumitelné, dejte mi vědět skrze pm...

Old Post 17-10-2015 v 10:42 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od frek
Moc pěkný. Ale Taky jsem si téhle nové sekce všiml až teď a spíš jenom náhodou. Každopádně suprovej nápad!


Jak píše frek. včera jsem to tu prolézal a narazil jsem na to úplně jinde. není to vidět. Myslím že lidi co mají trochu za sebou už ta tři písmena FAQ tak nějak automaticky přehlíží Chtělo by to nějak zvýraznit .)

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 17-10-2015 v 12:00 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

Tož máme vlastní sekci a sám se snažím o její propagaci (podpis, aktualizace)...Btw když se to tady rozhýbe, tak si toho určitě všimne víc lidí.
Možná by pomohlo hromadné rozeslání pm, nebo nějakej drobnej screen při přihlášení, ale todle už není v mých rukách a taky nevím jestli by to už nebylo moc vlezlý, nebo to mělo efekt!?

Každopádně díky za reakce Jointza!

Old Post 17-10-2015 v 12:08 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jointza
Stálý Člen

Karma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% PěstitelskáKarma uživatele Jointza - 88% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Tož máme vlastní sekci a sám se snažím o její propagaci (podpis, aktualizace)...


Joo už si vzpomínám kde jsem na to narazil je to z tvého podpisu jen mě víc zaujal podpis té anarchie na groweru. Ta červená bije do očí :P

In Ctrl+C, Ctrl+V we trust
Zensation / soil Bush as fuck seed mix Matkárna Jack Cheddar / Amazon
Thc Bomb / Amazon
Fotogalerie


V České republice je 15000 registrovaných jediů a 3000 muslimů. Tzn. že na jednoho muslima připadá pět jediů. Můžeme být v klidu

Old Post 17-10-2015 v 14:28 PM
Jointza je offline   Profil uživatele Jointza   Find more posts by Jointza   Foto galerie člena Jointza   Click here to Send Jointza a Private Message   Add Jointza to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jointza! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 31

Jestli máte chuť doplnit nějaké ještě nezaložené téma, které je v osnově mustru, tak hurá do toho Snažte se jen držet první příspěvek pro pozdější editaci a vložení finálního znění do FAQ.

Jinak díky moc těm, kteří již přispěli, takle mám aspoň pocit, že se něco děje a někam to směřuje

EDIT 28/10/2015:

Přidal jsem dvě nová témata pro ty, kteří by se rádi podíleli na oživení a přispěli tak k sumarizaci informací, které se těchto témat týkají.

Přispívejte, komentujte, odkazujte Díky moc za případnou spolupráci

Všeobecně - Vegetace - Růstová fáze
Všeobecně - Začátek se semeny - Skladování: životnost

Old Post 24-10-2015 v 08:12 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 32

Tak mě napadlo co zkusit do osnovy přidat "x nejčastějších chyb" přelejvání, přehnojení atp...

BTW timhle tempem to bude někdy v roce 2049

edit:

jeste sem prochazel tu osnovu a vsiml sem si ze "kultivace" je tam trikrat v kazde kategorii zvlast. Zda se mi to docela silenost, pro vetsi prehlednost bych to nechal jen jednou... nakonec ruzny kultivacni techniky muzem na kytky aplikovat jak in tak out (ikdyz v obou pripadech to ma svy specifika o kterejch by se sluselo napsat).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Naposledy upravil crazyben 21-04-2016 v 07:00 AM

Old Post 19-04-2016 v 19:08 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2235640 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív