Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 65

spis mě zajimá jesli má někdo zkušenosti s odrůdama které mají menší počet thc a vysoké CBD

Old Post 30-01-2013 v 16:21 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roflmaocetung
Nový Člen

Karma uživatele roflmaocetung - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 66

Mně osobně tráva snižuje tlak, takže aby se zachovala prokrvenost, musí se zákonitě zvednout tep.
Ještě víc to je poznat, když mam třeba prochladlý ruce.
A nechci mentorovat, ale problém bych asi nehledal v bylině.

Old Post 30-01-2013 v 16:22 PM
roflmaocetung je offline   Profil uživatele roflmaocetung   Find more posts by roflmaocetung   Foto galerie člena roflmaocetung   Click here to Send roflmaocetung a Private Message   Add roflmaocetung to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 67

Věř mi, radím ti dobře, dej si pauzu. Pokud mermomocí musíš hulit, tak hul venkovky, sativy, hlavně ne žádný ultrahydroskéro z Prahy, jak tady často paňácové říkají.

Komár neni mucha pyčo

Old Post 30-01-2013 v 16:32 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 68

100% souhlas s Pflusik
Ještě lepší, než ty venkovní sativy hulit, by bylo je vaporizovat. Aspoň u mě vaporizace funguje mnohem líp než kouř – ten stav je příjemnější a jemnější.

Old Post 30-01-2013 v 16:42 PM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 69

ani ne , mermomocí nemusim hulit , ted jsem nehulil měsíc ..

Old Post 30-01-2013 v 16:48 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 70

jo a na tom tlaku možná něco buude pravda, jako tlak jsem si neměřil , jenom vím ze mam vysoky tep.. a to mě právě štve , kdyz vam to tak tluce , ja osobne nejsu schopny fungovat,,a uzivat si ten stav tak .. a navic kdyz vam moc tluce srdce dostavi se aj ta uzkost , strach .. ..

Old Post 30-01-2013 v 16:50 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 71

aj ked sa jedna o Z7, nikdy nemas zarucene ze u phenotypu ktory vypestujes bude CBD:THC 1:1...Len cez selekciu mas sancu vybrat pheno ktore dostahuje pozadovanu kvalitu. Sanca je tam dobra, ovela lepsia nez u ostatnych komercnych odrod. Treba brat na vedomie ze aj ked sa jedna o CBD crew, selekcia je nutna.

Ak pohladas, najdes ludi ktory testovali Z7 na obsah ucinych latok a u niekolkych phenotypov bolo THC:CBD v pomere 10:0 alebo 15:0, dokonca som videl 20:0. Tym chcem povedat, ze najst co hladas stoji cas a namahu, tak ako u vacsiny ostatnych odrod.

Ja ti doporucujem (okrem Z7 a inych CBD crew) Flo, Vanilluna, alebo F13

Old Post 31-01-2013 v 01:09 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 72

děkuji za reakce, pro mě by to byla idealni odruda s 1:1 poměrem myslim si ze by to bylo pro vetsinu lidi kteří jsoou v tom stavu uzkostlivejší ..urcite by bylo do budoucna dobré se takovýma odůdama zaobírat .

Old Post 31-01-2013 v 14:33 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 73

Jak to myslis ze selekce je ti k prdu, selekce je na to aby si vybral to co ti sedi. Selektujes pre urcite kvality a konkretne u Z7 pomer blizky 1:1 sa da poznat na tom jak si zhuleny predsa...

Old Post 01-02-2013 v 00:40 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 74

mate nekdo overenou odrudu kterou mate casem overenou a nepocitujete stav uzkosti , premyslel jsem nad califonian hashplant od dinafemu to vypada docela dobre k lecebnym ucelum

Old Post 01-02-2013 v 10:43 AM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High
Rumová víla

Karma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% PěstitelskáKarma uživatele High - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 284  

Příspěvek č. 75

citace:
Původní příspěvek od tommyswels
mate nekdo overenou odrudu kterou mate casem overenou a nepocitujete stav uzkosti , premyslel jsem nad califonian hashplant od dinafemu to vypada docela dobre k lecebnym ucelum
Pičoviny.Záleží na mnoha a mnoha faktorech který to ovlivnujou.proste jestli seš vyspanej,nasranej,tlak,velikost dávky atd atd.

Old Post 05-02-2013 v 14:47 PM
High je offline   Profil uživatele High   Find more posts by High   Foto galerie člena High   Click here to Send High a Private Message   Add High to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orichi
Nový Člen

Karma uživatele Orichi - 12% PěstitelskáKarma uživatele Orichi - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 14  

Re: Nepříjemné stavy po silném (indoor) hulení? Jaké modely vám udělali zle? Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman

1. pocit, že se mi špatně dýchá a jakobych musel dýchat mechanicky (myslí ovlivňovat nádech a výdech)

2. Tlak v celé horní části těla

3. šílený tlukot srdce

Jen taková rychlo rada, neznám principy, ale vím, že to funguje.

Pokud je vám zle po kouření marihuany, dejte si skleničku koly, ta má vysoký obsah cukru, většinou pomůže, stejně tak po zvracení.

Pokud máte pocit těžkosti na srdci, či v jeho okolí a táhne se to směrem nahoru, doporučuji naplnit PET lahev teplou až velmi teplou vodou a přiložit pod levou lopatku na zádech. Hodně lidí se děsí, že mají infarkt, ale údajně se jedná o souvislosti s nervovou soustavou a působení tepla z PET láhve nervy uvolní.

Žijte s úsměvem na rtech

Old Post 01-06-2013 v 20:09 PM
Orichi je offline   Profil uživatele Orichi   Find more posts by Orichi   Foto galerie člena Orichi   Click here to Send Orichi a Private Message   Add Orichi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Re: Re: Nepříjemné stavy po silném (indoor) hulení? Jaké modely vám udělali zle? Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Orichi

Jen taková rychlo rada, neznám principy, ale vím, že to funguje.

Pokud je vám zle po kouření marihuany, dejte si skleničku koly, ta má vysoký obsah cukru, většinou pomůže, stejně tak po zvracení.

Pokud máte pocit těžkosti na srdci, či v jeho okolí a táhne se to směrem nahoru, doporučuji naplnit PET lahev teplou až velmi teplou vodou a přiložit pod levou lopatku na zádech. Hodně lidí se děsí, že mají infarkt, ale údajně se jedná o souvislosti s nervovou soustavou a působení tepla z PET láhve nervy uvolní.

Žijte s úsměvem na rtech


... stejně tak jako pomáhá si před hulením něco slupnout,napít se , hodit se do klidu....

To s tou nervovou soustavou mi přijde hodně reálný, kolikrát jsem slyšel lidi mluvit o tom že se jim rozbuší srdce atp. taky se mi to parkrát stalo, ale vždy jsem si byl jistý že je to psychikou a aktuálním rozpoložením který má samozdřejmě vliv na nervy...

Každopádně pokud jste pod stresem a máte špatný nervy je asi hodně kontraproduktivní to když si zahulíte mít ještě větší nervy, proto vám doporučuji jako mnoho lidí tu, slabou trávu... a pokud máte nízký tlak tak, kafe nebo pivko nebo panáka před tím a bude to ok

Ještě k těm silnejm indoorům, nevím jak vy ale já znám mnoho lidí a jsem sám přívržencem toho že kdybych si měl vybrat mezi dobrou gáňou a špatným skérem ( to může bejt klidně i moc silný, každej to vstřebává jinak a na každýho to působí jinak ) tak by si snad všichni vybrali dobrou gáňu protože je to přirozenější mít nižší obsah THC, někde jsem dokonce četl studii že hodně vyhoněný skéra okolo 25 % z amstru mohou neskušenýmu kuřákovi pěkně vytavit mozek a to tak že se pak třeba bude muset učit znova mluvit, a určitě je to taky daleko větší riziko spuštění latentních poruch nebo poruch již rozvinutých...stojí za zmínku taky modely z medic sekce třeba od RQS, je to prý velmi slabé že někomu to může připadat nezhulující, ale asi když si pak naložíte gram do osobáčka zhulí to každýho..já si teď objednal dance world od RQS z medic sekce a budu ho selektit klonovat a pokud bude potřeba tak třeba i křížit abych dosáhl účinků mě vyhovujících, což je normální fungování při zhulenosti, nebo dokonce lepší fungování než bez stavu... na indoor skéra z vysoka ***

Proto můj názor je mějte rádi ganju a ganja bude mít ráda vás.

Trošku jsem se rozepsal, berte to s nadhledem je to psané přímo z hlavy jak jdou myšlenky

Old Post 21-06-2013 v 07:13 AM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od tommyswels
spis mě zajimá jesli má někdo zkušenosti s odrůdama které mají menší počet thc a vysoké CBD

Mám zkušenost s modelem Medicineman od Mr. Nice a ten má mít hodně CBD a píší, že je až narkoticky silny , ale je to normální solidní hulení, nemám s ním problém , ale je fakt, že jsem dost trénovaný.
A ty nepříjemné stavy po hulení, co to je?

Grow Max 150W

Old Post 21-06-2013 v 13:44 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 79

,,A ty nepříjemné stavy po hulení, co to je? ,,
to maj jen začátečníci

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 21-06-2013 v 14:08 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Highskór
Stálý Člen

Karma uživatele Highskór - 43% PěstitelskáKarma uživatele Highskór - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 80

citace:
Původní příspěvek od Bárt


A ty nepříjemné stavy po hulení, co to je?


Pokud to nebyla jenom řečnická otázka, nebo vtípeček, tak bych rád odpověděl...

Mě se celkem často stávalo že po hulení co mělo fakt kvalitu, a můj upřímný respekt pěstiteli který to dokázal takhle vypíglovat sem měl fakt hodně paranoidní stavy a ataky, zničeho nic fakt takovej badtrip na trávě... (samozdřejmě, slabý jako tráva samotná, ale i tak celkem psycha)

někoho přemáhá úzkost,někoho spíš fyzické haluze, klepání atp...

Tomu že se to stává jenom začátečníkům bych rád oponoval protože jsem toho vytavil už celkem hodně, a vždycky platí to co se tu omýlá už 100x a to co je vlastně nejpodstatnější a zároveň nejtěžší udržet, tedy pokud s tím máte problémy , a to psychika jako taková a všechny tělesný funkce který napomáhají k body a brain klidu.

Třeba zrovna včera jsem to krapet přepísk s hašišem a byl to dlouhotrvající zdrcující unavující a nevím co všechno ještě stávek, zase paranoia atp... ale to mě od toho nikdy neodradí protože přecejen tráva jenom zesiluje naše nitro, ty všechny vnitřní někdy i hodně udusané vjemy a pocity, a občas prostě při silným zhulení to může vystrestat, ale i tak je to jakýmsi způsobem poučný protože já radši budu žít s tím že vím co ve mě je než s tím že to budu přehlížet, mám to jako takovou formu očisty, protože druhý den kdy se probudím zcela bez příznaku zhulení je všechno o to hezčí a dokážu mít ze všeho neskutečnou radost, když se vše zase vrátí do normálu, proč taky ne žejo ..
Prostě i když jste zhulený na uhel a máte špatný stavy je dobrý vědět že to jak na vás okolí působí a co se okolo vás děje je jenom způsob vašeho vnímání a tím se nad to povznést a radši než se tím trápit a nechat se tím zotročovat radši pochopit proč se to tak děje a hodit se do klidu, špatnej stav jak na trávě tak bez trávy se dá celkem jednoduše předělat na uplnej opak,a pokud ne měli bychom být schopný si z toho aspoň odnést ponaučení, ale to jsem zase odešel od původní odpovědi.

Takže pokud ta otázka byla opravdu upřímná tak z tohoto můžeš vyvodit odpověď

Old Post 22-06-2013 v 14:16 PM
Highskór je offline   Profil uživatele Highskór   Find more posts by Highskór   Foto galerie člena Highskór   Click here to Send Highskór a Private Message   Add Highskór to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3509170 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív