Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 81

[účet odstraněn]

Old Post 22-06-2013 v 14:27 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Highskór


Pokud to nebyla jenom řečnická otázka, nebo vtípeček, tak bych rád odpověděl...

Mě se celkem často stávalo že po hulení co mělo fakt kvalitu, a můj upřímný respekt pěstiteli který to dokázal takhle vypíglovat sem měl fakt hodně paranoidní stavy a ataky, zničeho nic fakt takovej badtrip na trávě... (samozdřejmě, slabý jako tráva samotná, ale i tak celkem psycha)

někoho přemáhá úzkost,někoho spíš fyzické haluze, klepání atp...

Tomu že se to stává jenom začátečníkům bych rád oponoval protože jsem toho vytavil už celkem hodně, a vždycky platí to co se tu omýlá už 100x a to co je vlastně nejpodstatnější a zároveň nejtěžší udržet, tedy pokud s tím máte problémy , a to psychika jako taková a všechny tělesný funkce který napomáhají k body a brain klidu.

Třeba zrovna včera jsem to krapet přepísk s hašišem a byl to dlouhotrvající zdrcující unavující a nevím co všechno ještě stávek, zase paranoia atp... ale to mě od toho nikdy neodradí protože přecejen tráva jenom zesiluje naše nitro, ty všechny vnitřní někdy i hodně udusané vjemy a pocity, a občas prostě při silným zhulení to může vystrestat,

Ano, vím o čem píšeš....
K trávě je třeba přistupovat beze stresu, myslím to tak, aby jsi neměl vnitřní strach z hulení, protože až k tomu budeš přistupovat bez toho vnitřního strachu , tak nebudeš mít nepříjemný stav. Musíš si být jistý, že ti to neublíží, protože tráva nikoho doopravdy neotráví, tak jak to umí třeba alkohol....takto potom nemůže dojít k zesílení a nebo vyvolání těchto nepříjemných stavů. Chce to mít ten vnitřní klid a pohodu a nechat zesílit to pozitivní v tobě. Tráva spouští vlastní hormony štěstí, látky tělu vlastní, jde o asi nejbezpečnější lehkou drogu. Pokud budeš chlastat na depresi, tak nic dobrého ti alkohol nedá, ale pokud si dáš na únavu a špatnou náladu trávu a nebudeš mít vnitřní strach z účinku, tak únava spadne a dojde k tomu správnému uvolnění a pohodě. A o tom to je, ne ? :-)
A nechci nikoho navádět, kdo není vnitřně srovnaný, ať nezkouší žádné povolené i zakázané látky, protože v každé kultuře od toho byli šamani.

Grow Max 150W

Old Post 22-06-2013 v 17:35 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 83

Docela zajímavý článek,například že pokud máte astma,tak není pro vás vhodná indika,protože uvolňuje svaly hrudníku a špatně se vám dýchá a spousta dalších užitečných věcí. http://www.magazin-legalizace.cz/cs...e-konopi-3-cast Snad není zakázané postovat odkzay na jiné weby.

Old Post 21-07-2013 v 12:49 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 84

To já jsem jednou přišel ze školní praxe měli jsme zrovna svářečáky a bylo odpoledne a byl pátek horko jako svině ja dehidrovanej . Po debilním dnu jestě k tomu v pátek jsem přijel ke kámošovy tam se grilovalo párty v plným proudu tak jsem se zbongoval bylo mě faj všecko ok ale pak mě začalo pískat v uších a něco mě řeklo at jdu tak jsem vztal dal jsem asi 4 kroky a pak se mě setmělo slyšel jsem jen co ti je co ti je ale nechtělo se mě vztávat tak mě profackovali fakt kámoši a já najednou vztal a patl jsem se co se děje a že jsem v pohodě bylo to zvláštní slyšel jsem jen hlasy . Naprostej haluz a druhej den mě nechtěli abych hulil tak jsem si dal týdení očistu a vysral jsem se na bonga a do ted hulim už jen brka či sklenánky . Jinak doporučuji když se vám něco takovího stane tak nohy nahoru at se vám prokrví mozek . A jednou jsme zahulili brko skunkoví to byli ještě časy když jsme dali za 100 v 5 lidech všichni jsme byli na sračky třebas 5 hodin začátky no a byli jsme tak zhulený že jsme měli uplně saharu v krku a jedli jsme shnilí jablka a pili vodu na hřbitově byl jen k zalejvání kytek ale prostě bez toho nevím jak by jsme to zvládli fakt masakr.

Old Post 06-05-2014 v 09:32 AM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 85

bcbud23
Tj normální a nemá to s hulením co dělat. Proste si omdlel. To se mi stávalo už jako malému ve frontách, při dlouhým stání v metru atd. Přesně jak popisuješ tma jen hlasy pak kolaps. Ostatně i díky tomu sem dostal modrou knížku. O nějakém hulení sem vtom věku ani netušil.

Old Post 06-05-2014 v 12:16 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snb.jenik
Stálý Člen

Karma uživatele snb.jenik - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 16  

Konopí a panická úzkost Příspěvek č. 86

Ahoj. Chci se zeptat jestli někdo nemá přímou zkušenost s užívaním konopí na panickou úzkost. Bohužel dnes se tato choroba vyskytuje čím dál častěji... četl v knížce - Konopí jako lék od DR. med. Franjo Grotenhermen, že by mohla pomoct. Bohužel se zmiňuje jen dost okrajově tak mě zajíma jestli někdo nemá více info a nedal by radu. Bohužel dnešní medicína tuto nemoc spíš "podporuje" než aby pacienty léčila ... ale to asi všichni víme. Budu rád za jakékoliv rady / nápady / zkušenosti. Děkuji

Old Post 30-08-2014 v 14:56 PM
snb.jenik je offline   Profil uživatele snb.jenik   Find more posts by snb.jenik   Foto galerie člena snb.jenik   Click here to Send snb.jenik a Private Message   Add snb.jenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 87

Čau. Na psychické poruchy bych v žádném případě konopí neužíval. Obecně by se dalo říct, že účinek marihuany prohlubuje/zesiluje momentální stav mysli. Můžou se ti však s neobvyklou živostí vybavit zážitky a pocity i z delší minulosti.
Konopí nemocnou mysl nevyléčí, naopak by ti mohla ještě přitížit.
Každý z nás je však zcela individuální a nelze tudíž s jistotou říci jak by na tvou psychiku přesně působila.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 30-08-2014 v 23:13 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snb.jenik
Stálý Člen

Karma uživatele snb.jenik - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 88

moc děkuji za odpověď. Ono to neni pro mě ale pro osobu mě blízkou. Já konopí nekouřím jen občas... ale před lety když jsem měl deprese mě pomohlo dát si za den 1-2 skla... po čase sem nemusel kouřit vubec .. jen když cejtim že bych je zase chytal... depresea uzkost jsou sice obě psychické poruchy ale obě mají dost jiný charakter tak nevím ...

Old Post 31-08-2014 v 09:20 AM
snb.jenik je offline   Profil uživatele snb.jenik   Find more posts by snb.jenik   Foto galerie člena snb.jenik   Click here to Send snb.jenik a Private Message   Add snb.jenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snb.jenik
Stálý Člen

Karma uživatele snb.jenik - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 89

Panická úzkost a nepříjemné pocity po hulení - no původně vlákno které jsem zakládal jsem zamýšlel zcela jinak než co z toho vzniklo po sloučení několika vláken... možná kdyby slučovatel si přečetl více tak by věděl... - chtel sem radu jak konopí užívat jelikož kouření nemusí pri problémech s hlavou být to pravý... - takže málo kdo už odpoví na to co mě zajímá a na co jsem se ptal... no jo grower jde dolu .. trochu to nechápu a je mi to líto
To Seky: Díky za názor ale je to jen názor nikoliv informace. Konopí nepusobí na každého stejně... - přesně jak říkáš svou poslední větou. To že konopí nemusí pusobit nejlíp je čato ovlivněno hnojkama, stresem a nepřirozenýma zpusobama pěstování - na co nejmene místě co nejvíce množství atd...

Old Post 19-09-2014 v 09:13 AM
snb.jenik je offline   Profil uživatele snb.jenik   Find more posts by snb.jenik   Foto galerie člena snb.jenik   Click here to Send snb.jenik a Private Message   Add snb.jenik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 90

citace:
[i]chtel sem radu jak konopí užívat jelikož kouření nemusí pri problémech s hlavou být to pravý... - takže málo kdo už odpoví na to co mě zajímá a na co jsem se ptal... . [/B]


Jediný co mě napadá je vařit z rudealis odrůd nebo z techniky. Prostě aby to mělo co nejmín THC. Jinak se přikláním k tomu vysrat se nato úplně. Jednou sem musel volat sanitku frajerovi co si s náma pohulil a takový psycho sem v životě nezažil. Nebudu popisovat co všechno dělal nemůže zato ,ale sranda to je až s odstupem času.

Naposledy upravil nikolaj 01 19-09-2014 v 17:46 PM

Old Post 19-09-2014 v 17:34 PM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 91

Caute, ja mam sem tam tiež take stavy hlavne rozmýšlam že čo bude v buducnosti že to je dosť na pYcu... toť vsjo... ale to bude momentalnou existenčnou situaciou .. ked ju doriešim skurim sa jak blazon.. inač každopadne pivko k tomu pomáha lebo ked človek leje, asi je mu to viac jedno... Ale poradte nejaku kreatívnu odrodu na hudbu a kresleníííí... Dík

ts ts ts...

Old Post 21-09-2014 v 09:32 AM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H+H
Stálý Člen

Karma uživatele H+H - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 30  

Re: Nepříjemné stavy po silném (indoor) hulení? Jaké modely vám udělali zle? Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od UncleBatman
Je mi 21 let, první zkušenosti s jointy jsem měl asi ve 14ti letech. Odjakživ jsem hulil konopí pěstované venku, ale poslední 3 roky hulím spíše indoor.
Konkrétně poslední rok, co jsem se dal na indoor a hulím svoje, mne občas přepadnou nepříjemné pocity po jointu. Nestává se to pravidelně, ale třeba každý pátý zhul a vždy jen prvních 20-30 minut, pak přijde uvolnění a vše je ok



1. pocit, že se mi špatně dýchá a jakobych musel dýchat mechanicky (myslí ovlivňovat nádech a výdech)

2. Tlak v celé horní části těla

3. šílený tlukot srdce



Vůbec nejhorší stav v životě jsem měl po Jacku Herreru. Hodinu jsem chodil po baráku, oplachoval jsem se studenou vodou, aby to peklo přešlo

Chtěl bych shrnout jak na mě jaké modely působily. Všechny jsem si vypěstoval sám, pokaždé genetika od Hlavy.



Apollo 11 - hodně silný, oblbovací stav, podobné jako po několika panácích kořalky (špatné vyjadřování a nohama jsem nemohl pevně stát na zemi)


Ak-47 - pro mne velmi energické high, příjemné. Pouze děsný tlukot srdce, jinak super.


Northern Lights - brutální sedativní účinky, těžké a bolavé oči, ochromení těla


Chronic - bez problému, jen trochu podobný Northern lights, únava a brzký spánek


Ed Rosenthal Super Bud -

Tak tuhle genetiku jsem si nechal nakonec, protože to je můj nejoblíbenější model, na který se pokaždé těším, jako na žádný jiný. Po tomto hulení jsem schopen se s přáteli bavit dlouhé hodiny. Naposledy jsem byl před týdnem s kamarádem v parku, 4 hodiny jsme jen povídali a povídali. Výborný tok myšlenek, nabuzení a přitom tolik silné zhulení. Ještě jsem nenarazil na pohodovější model



Jsem jediný takové máslo nebo máte někdo občas podobné stavy, které jsem zmínil nahoře? Problémy s dýcháním jsou fakt nejhorší


Tyhle stavy jsem míval taky a teď se mi stávají jen když mi to občas pošle někdo s tabákem. Jsem zastánce čistýho kouření, radši menší joint než ten tlukot srdce...
Máš nějakýho matkaře s Ed Rosenthal Super Budem? Kdysi jsem ho jel a souhlasím, byl to nejlepší model a hned vedle Belladona

Old Post 07-01-2015 v 21:13 PM
H+H je offline   Profil uživatele H+H   Find more posts by H+H   Foto galerie člena H+H   Click here to Send H+H a Private Message   Add H+H to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 93

To když se přehulíte tak můžete mít problém s nízkým tlakem teda aspoň všichni jak to tu popisuje tak mi to příjde opravdu jako nízký tlak například bcbud23 podle popisu už rovnou omdlel... já mám problémy s nízkým tlakem ale zhulený je ani tak často nemívám... měl jsem to tak 2krát když jsem byl zhulený a je to o tom, že jak je ten tlak v těle nízký tak při vzpřímené poloze se špatně okysličuje mozek bcbud23 jak to popisoval tak to je právě ono - měl nízký tlak a nevěděl o tom a najednou rychle vstal a přestal se dostatečně okysličovat mozek, ale i tak pokračoval v chůzi což znamenalo pro mozek velké odkysličení a mozek bez kyslíku vypnul.. podle mě je to chytře udělané, protože potom člověk spadne na zem do pozice kde se dobře prokrvuje tělo (ležení) a hned to ten mozek zase nahodí HNED JAK ZAČNOU TĚŽKNOUT RUCE, DIVNÝ POCIT JAKOBY SE VÁM CHTĚLO ZRACET KTERÝ SE ZHORŠUJE A ZVÝŠENÝ TLUKOT SRDCE TAK SI LEHNOUT NEBO ASPOŇ SEDNOU (sezení někdy nemusí pomoct pokud jste už opravdu před omdlením) A DÝCHAT TAK ABY SE VÁM PROKYSLIČILO TĚLO mě osobně se osvědčilo dýchat rychle.. při dýchání z hluboka se tělo neokysličí tak intenzivně snad tohle někomu pomůže znám případ kdy člověk omdlel u schodů a když se bezvládný sypal ze schodů tak dopadl hůř než kdyby ho někdo zmlátil obuškem...

Old Post 12-09-2015 v 07:12 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CannaMate
Nový Člen

Karma uživatele CannaMate - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 94

[účet odstraněn]

Old Post 08-03-2017 v 12:28 PM
CannaMate je offline   Profil uživatele CannaMate   Find more posts by CannaMate   Foto galerie člena CannaMate   Click here to Send CannaMate a Private Message   Add CannaMate to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inpeerson
Stálý Člen

Karma uživatele inpeerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 95

Mě už teď stačí slabá ganja s minimum THC a více CBDA. Všeho s mírou...

Old Post 21-01-2018 v 20:56 PM
inpeerson je offline   Profil uživatele inpeerson   Find more posts by inpeerson   Foto galerie člena inpeerson   Click here to Send inpeerson a Private Message   Add inpeerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
otoxy
Nový Člen

Karma uživatele otoxy - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 65533  

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Host
Jednou jsem zkoušel s kámošem můj indoor, nedozrálý,neusušený cca 1 g palička mokrá s jednim cígem a celý sem to narval do bongu, každej si z toho asi 5x potáh, a věděli sme že to moc zkuřovat nebude tak sme to každej drželi asi 40 s ... pokaždý, byli sme v lese a šli jsme po cestě, přišli jsme do kopce a na slunce, a najednou se mi začali dít věci v hlavě, a to nejhorší že každejch cca 15 sekund se mi vidění přiblížilo asi o 100% a pak se zase oddálilo a tahle furt takže se nedalo vůbec jít, když z ničeho nic vidíte detaily jak svině a najednou zase normálně, vždycky se mi to zazoomovalo, no fakt brutus nenazval bych to nepříjemný ale hoodně přehnaný když vám oči dělali co chtěly sami


Jsi si jistý že jsi hulil trávu.? )))))

Old Post 03-07-2018 v 19:44 PM
otoxy je offline   Profil uživatele otoxy   Find more posts by otoxy   Foto galerie člena otoxy   Click here to Send otoxy a Private Message   Add otoxy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3558200 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív