Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » 100% guerilla grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Dotaz Outdoor skoro bez udržby Příspěvek č. 1

Zdravím,
Jak jistě víte začíná nám jaro a všichni se těšíme na letošní outdoor.
Já jsem z velkoměsta a tak jsem vždicky sázel jen za oknem. Tenhle rok jsem si řekl ale dost. Když outdoor tk hojně.Chci sázet na severu čech u krkonoš ( asi 450-600NM.v) ale čas mi dovolí se tam ukázat tak jednou za 1 měsíc. A to je ten největší problém.

1) Teprve si budu objednávat semena (asi odsud z bazaru) tak 20 něákých pěkných modelu a tk 20-30 autoflowerů tudíž budu moc vybrat genetiku nejvíc přizpůsobenou bezudržbovým podmínkám.
2) Hnojiva: Něáký dlouhodobě trvající .... mám doma ještě krystanol růst a květ (tim se hnojí jednou za 14 dní) a superfosfát tkže asi to ale uvítám nápady na něáký vhodný efektivní dlouhodobě trvající hnojky s kterejma jim to beze mě půjde.
3)půda: asi rašelina, perlit a něáký substrát ... nechce se mi míchat nic vlastního (pohodlnost, slabý sortiment v dané lokalitě)

Budu sázet asi někde na louce nebo na travnatém svahu mezi pozemky. a asi to zastřihnu jen jednou nebo dvakrát ale za to dost.

Rád uvítám vaše rady či postřehy koneckonů proto jsem tky založil tenhle thread .
Ale sám mám několik hlavních DOTAZŮ:
1.Nejvíc se bojím uschnutí kytek ,když je tam půjdu zkontrolovat jen jednou měsíčně. Dokáží růst volně bez zalívání? jen s pomocí deště ?
případně jak uschnutí zabránit ? pomůže třeba rockwall či potom čím udržet tu vodu nejdéle? .
2. stejné jako 1. jak to chodí s autoflowery a zaléváním a zda se vubec hnojí.
3.Co ty hnojky víte o něčem lepším co působí třeba ten měsíc? třeba do kila nebo dvou.
na outdoor venku jsem děsný nováček

Moc moc děkuju za rady )
Asi hodně growerů tenhle thread bude připadat k smíchu DD

Old Post 18-03-2013 v 11:43 AM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Čau!
Je tady thread, jmenuje se tipy a triky na out, to ti doporučuju cely pročíst.
Proč pořád řešíte ty hnojiva, já nehnojim outy skoro vůbec.
Prolez si tu vesnici kam to chceš dávat, na všech vesnicích se většinou nacházej starý schnilý stohy, senáže, siláže a hnojiště, většinou jsou to hromady zarostlý kopřivama a bezem, tam je vždycky ten nejlepší matroš co se substrátu týče, každej zahrádkář ti to potvrdí, odtamtud si vem materiál a nemusíš v podstatě vůbec hnojit, maximálně na květ a to jen tak pro klid duše.
O automatech je toho tady taky hafo.
Tak good luck.
Edit: ještě dodám že o venky se v podstatě nějak starat nemusíš, nejdůležitější je to tam znepřístupnit slimákům, to hlavně Květen Červen a Červenec, hlavně když je deštivo no a samozřejmě hlídat okolní vegetaci aby ti to neudusila.
Já pak třeba před květem vystříhávám spodky, takový ty pidipalice a větve ve stínu aby zbytečně neužíraly vrškům.

Naposledy upravil 18-03-2013 v 14:05 PM

Old Post 18-03-2013 v 12:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 3

Díky něco takovýho jsem přesně hledal.Pročetl a jsem s tím zaléváním asi poučen prsknu to někam k vodě někam do udoly, kořeny co nejlhlouběji a kolem to přikryju vrstvou trávy nebo sena.
Na to se mě neptej já jedu první opravdovej out podle mě je to někomu nepřijemný nebo nedostupný .Třeba my tam tyhle rádoby komposty máme docela všude ale teda musí bejt dřina to někam naložit a přenýst jak je to takový nepraktický nezbývá nic než se s tím poprat a celej se zasrat jestli to za tu trvanlivost zivin stačí
Máme tam statek....slepičince, kompost ,hnůj z prasat, koz a krav a to by mohlo v jistý míře taky pomoc ne? Dá se tímhle ale taky něák přehnojit či jak to něák šikovně koncentrovat?

A trošku zas dotaz mimo mísu dají se udělat sazeničky ze semínek pod hps sodíkovkou 150W? pokud už je přepnutá na 12/12? chci jsi tk pulku semen naklíčit

Old Post 18-03-2013 v 14:45 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 4

:O ty se máš mít takový prostory já musím pěstovat u lesa myslím, že ty sazeničky pod tím světlem uděláš, ale raději bych to dal jeden den nonstop a pak 18/6 pochybuju, že by to šlo na 12/12 .

Old Post 18-03-2013 v 14:53 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Díky něco takovýho jsem přesně hledal.Pročetl a jsem s tím zaléváním asi poučen prsknu to někam k vodě někam do udoly, kořeny co nejlhlouběji a kolem to přikryju vrstvou trávy nebo sena.
Na to se mě neptej já jedu první opravdovej out podle mě je to někomu nepřijemný nebo nedostupný .Třeba my tam tyhle rádoby komposty máme docela všude ale teda musí bejt dřina to někam naložit a přenýst jak je to takový nepraktický nezbývá nic než se s tím poprat a celej se zasrat jestli to za tu trvanlivost zivin stačí
Máme tam statek....slepičince, kompost ,hnůj z prasat, koz a krav a to by mohlo v jistý míře taky pomoc ne? Dá se tímhle ale taky něák přehnojit či jak to něák šikovně koncentrovat?

A trošku zas dotaz mimo mísu dají se udělat sazeničky ze semínek pod hps sodíkovkou 150W? pokud už je přepnutá na 12/12? chci jsi tk pulku semen naklíčit

Najdi si flek blízko toho nějakýho hnojiště, dřív jsme to sázeli rovnou na to, ale tos moh mít trávu u škarpy a nikdo si toho nevšim.
U těch semínek vydrž tak čtrnáct dní a prdni to za okno.

Old Post 18-03-2013 v 15:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 6

Já bych to za okno nedával pak se ti to zbytečně vytáhne...raději pod nějáký silnější světlo.

Old Post 18-03-2013 v 15:22 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 7

Cigi: nemůžu přepnout mám indoor kyti v květu nebo to nechat povyrust pod neakou tou usporkou pod co se dávaj řízky ale za to bych zas docela dost hodil ne ?
Mirex:to bych jsi právě udělal už radši sazeničky doma kde bydlim a dávat za okno nechci páč ta chalupa je prarodičů a strejdy a nechci už žádnej další provar

Old Post 18-03-2013 v 18:16 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od DUBSTEP.Maniac
Cigi: nemůžu přepnout mám indoor kyti v květu nebo to nechat povyrust pod neakou tou usporkou pod co se dávaj řízky ale za to bych zas docela dost hodil ne ?
Mirex:to bych jsi právě udělal už radši sazeničky doma kde bydlim a dávat za okno nechci páč ta chalupa je prarodičů a strejdy a nechci už žádnej další provar

Co CFL, 85w by ti mělo stačit.

Old Post 18-03-2013 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 9

Když se podíváš na micro pěstovaní přímo tady, tak někteří odborníci to dávají i pod 23W jestli chceš levnej sodík tak mi napiš pm pošlu ti stránku kde má komplet sodík za 500 momentálně nemám peníze na utrácení jinak bych to hned koupil

Old Post 18-03-2013 v 19:24 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Colombo
Nový Člen

Karma uživatele Colombo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 10

http://www.thelektro.cz/products/za...ne-do-podhledu/

Tohle sem si poridil (ale v polsku za cca 350kc!! - el. predradnik - bez trubic. trubice cca 45kc )

Melo by to byt lepsi jak CFL...

Kazdopadne s el. predradnikem nejsem spokojen - musi svitit vsechny trubice jinak nesviti nic, ale uz pozde narikat nad rozlitym mlekem - tak pripadne neudelej stejnou chybu

Ric Pic

Old Post 18-03-2013 v 19:25 PM
Colombo je offline   Profil uživatele Colombo   Find more posts by Colombo   Foto galerie člena Colombo   Click here to Send Colombo a Private Message   Add Colombo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 11

Mirex:dneska jdu do growshopu pro 400w tk se tam kouknu za kolik je mají ale právě asi by to bylo lepší než sodíkovka hlavně kvuli financím a spotřebě(ikdyž ta se bude lišit tk o píd)
Cigi:hele radši bych tu CFL ale za 500kč komplet no nekupto vid zas záleží na watáži a jak moc byla výbojka jetá kouknu na to určitě ale budu to nakupovat až příští týden
Colombo:tky neni spatnej napad ale to už bych zas třeba radši ten sodík zase je asi nejlevnější varianta no uvidím podle peněz přístí týden na co budu mýt. Tk tky polsko vid ale neslo by to třeba něák přepájet na seriový připojení?

Ještě jeden dotaz ikdyž to jsem vubec nepatří čím uchladim 4 kilo ve skrini 70cm d . na 100cm š. krát 180cm v. Ventilátor TT 125–220/280m3/h bude stačit? a nebo http://www.growshop.cz/katalog/deta...lnejsim-motorem ?
Každopádně fakt díky za tipy)))

Old Post 19-03-2013 v 12:34 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Prečo sa tu stále rieši dokola to isté ?
Základne pravidlo je prečítať si FAQ, keď niesom spokojný s odpoveďou tak použijem vyhľadávanie.
Pred dvoma rokmi keď som tu napísal zbytočný príspevok okamžite bol bloknutý, zmazaný a prišla mi pm s upozornením a trestné body.

Grower ako taký vôbec nenapreduje. Sami spam, fláme opakované príspevky. S prehľadného fóra sa stáva neprehľadné milion topicov otom istom. Ešte že ten bazar vyzerá tak ako má ! Keď si prečítam príspevky z roku 2002 a porovnám s príspevky z roku 12/13 stále je to otom isté. Tie isté otázky tie isté odpovede. Akurát že mi tie otázky a novo založené topici pripadajú čoraz dementnejšie.... Alebo to nie je tak ?

Old Post 25-03-2013 v 11:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CiGi
Stálý Člen

Karma uživatele CiGi - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Jurgiano
Prečo sa tu stále rieši dokola to isté ?
Základne pravidlo je prečítať si FAQ, keď niesom spokojný s odpoveďou tak použijem vyhľadávanie.
Pred dvoma rokmi keď som tu napísal zbytočný príspevok okamžite bol bloknutý, zmazaný a prišla mi pm s upozornením a trestné body.

Grower ako taký vôbec nenapreduje. Sami spam, fláme opakované príspevky. S prehľadného fóra sa stáva neprehľadné milion topicov otom istom. Ešte že ten bazar vyzerá tak ako má ! Keď si prečítam príspevky z roku 2002 a porovnám s príspevky z roku 12/13 stále je to otom isté. Tie isté otázky tie isté odpovede. Akurát že mi tie otázky a novo založené topici pripadajú čoraz dementnejšie.... Alebo to nie je tak ?



a co bys chtěl? Kdyby se tady ty věci už nepsali, tak by to tady bylo mrtvy

Naposledy upravil CiGi 28-03-2013 v 12:58 PM

Old Post 25-03-2013 v 13:52 PM
CiGi je offline   Profil uživatele CiGi   Find more posts by CiGi   Foto galerie člena CiGi   Click here to Send CiGi a Private Message   Add CiGi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUBSTEP.Maniac
Stálý Člen

Karma uživatele DUBSTEP.Maniac - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 14

Hlavně téma se tu pořád opakují, a tím se tk trochu aktualizují rady já jsem nevěděl že něco takovýho jako guerilla existuje ted už díky jednomu uživately vím jak na to

Old Post 31-03-2013 v 18:11 PM
DUBSTEP.Maniac je offline   Profil uživatele DUBSTEP.Maniac   Find more posts by DUBSTEP.Maniac   Foto galerie člena DUBSTEP.Maniac   Click here to Send DUBSTEP.Maniac a Private Message   Add DUBSTEP.Maniac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

100% guerilla grow Příspěvek č. 15

Ahoj, rád bych se zeptal jaké máte zkušenosti se 100% guerilla growingem, nebo jak to lépe nazvat. Myslím tím, že teď na jaře na vybraná místa prostě nastrkám semínka do země, pak to jednou projdu vyberu samce a na podzim buď sklidím, nebo ne.

Nějaké rady, doporučení? Jaká bývá úspěšnost a tak. Díky.


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 22-05-2014 v 11:02 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harvepino
Stálý Člen

Karma uživatele Harvepino - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 16

doporučím ti FAQ

Old Post 23-05-2014 v 19:24 PM
Harvepino je offline   Profil uživatele Harvepino   Find more posts by Harvepino   Foto galerie člena Harvepino   Click here to Send Harvepino a Private Message   Add Harvepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9973000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív