Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sklípek v něm 600w a 32 critical kushů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 49

No heleď ti brouci ti přijdou v papírový krabičce, mimochodem je na ní napsáno něco jako přípravek pro biologickou ochranu rostlin, prostě diskrétnost nade vše.
V tý krabičce máš pár listů který jsou napadený jak sviluškama tak těma broukama. Ty listy normálně dáš někam do growroomu a brouci se ti rozlezou. Neni to ani tak o tom vyhubit ty sviluchy, jako spíš o tom nenechat je moc rozjet. Trvandlivost nějaká bude, ale nevim, v matkárně jsem je měl přes rok, pak jsem jí zrušil tak nevim jestli by přežili i dýl. Ale myslim si že jo.
V tvým případě bych do toho už nestříkal žádný Karete, Biooily, canna cure, Omite a podobný vůně a buď bych si sehnal ty brouky nebo se na to úplně vyprdl. Chybí ti cca. 3 týdny, takže ty sviluchy se už nestihnout rozjet tak aby ti to nějak výraznějc vadilo.

P.S. Přes zimu to neposílaj

Old Post 07-09-2014 v 21:46 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 50

No já to už asi prdím nechám to tak občas kdyžtak obetřu vlhkým hadříkem napadené listy.. Ale když jsem včera koukal už začínaj něak měnit barvu takže buď chcípaj nebo dospívaj ještě to pořádně prohlídnu ale myslím si že už jdou k zemi

Květinář

Old Post 08-09-2014 v 10:35 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 51

čau Kybec , vyprdni se prosimtě na všechny sračky joo to už ti dojede uplně v klidu brácho , jenom to posereš když začneš plašit .. a jinak viděl si nikdy pořádně napadený kytky sviluškama ? věř mi že to faaaakt není tvůj případ máš to podle fotek uplně v klidu tak se neřid hovnama ..AJOJ

Old Post 08-09-2014 v 16:24 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 52

No nechtěl jsem jen ať si tam začnou stavět přístřešky z pavučin Dvakrát jsem to cákl a zdá se být klid Což mě těší, chybí mi něaké dva týdny mimochodem jsem už zjistil že by se mělo jednat o banku Barney´s farm kde uvádí pouhých 55-60 dní Jen tiše doufám že se mi stihne vypařit ta chuť po chemce Zítra počítám s poslední a zároveň pořádnou náloží Topmaxu a biobloomu, až po ní vyschnou tak uvažuji s flushingem dešťovkou, nemyslíte že je na to moc brzy? Myslím že ty dva týdny by měly být akorát
Mějte se a díky Nokie

Květinář

Old Post 08-09-2014 v 22:21 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 53






Zdar bando, tak po dleší odmlce z důvodů pracovní vytíženosti se ozývám až teď, holky mají 45 noc a mám v plánu už jim nerožínat.. Nechat je trošku potrápit tmou.. Jinak flushuji od doby co jsem přikládal poslední fota Takže koukejte a pište názory

Květinář

Old Post 21-09-2014 v 14:05 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 54

To vypadá že už je to všechno hotový...

Kolik dní???

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 21-09-2014 v 17:53 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 55

pamparádička ,přijde mi že trošku deficítek fosfoorečku jinak krasavice brzy bude co hulit

Old Post 21-09-2014 v 18:03 PM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 56

to praseone: no právě že teprve 45 noc.. Má to bejt od Barney´s farm a tam udávaj tušim 55-60 nebo 65 dní.. Nevím, nechám je posvítit jeste dnes a zítra vypínám lampke

to nokian: Jojo všiml jsem si ale vzhledem k tomu že se je snažím udržet teďka už na co nejsušší půdě jsem se na to vykadil stejně už bude finish

Květinář

Old Post 21-09-2014 v 19:56 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 57

No a pomalu bych Vás, všechny sledující i zabloudilce na mém thýdru připravil na můj né tak ůplný konec jak se zdá být
Uvažoval jsem, a už teď před sklizní jsem přesvědčen, že se tohoto modýlku nevzdám Už proto když něco s kytkama provádím a pak si přivoním k prstům tak se jedná o unikátní vůni, ale takovou svěží vůni která mi protáhne celý nos Výnosně spokojen v tomto kole nebudu, ale samozřejmě jsem nasolil spoustu chyb kterým se příště budu snažit vyvarovat
Takže zpět k ůvaze zanechat model... Právě rozjíždím poprvé matkárnu, už mi v ní bydlí mazar od zdejšího člena, ale je z řezu.. Zatím mu moc nefandím uvidíme, hodnotit budu až potomky v akci Samozřejmě bych ji teď rád obohatil o svůj critical kush, u kterého se mi zalíbilo pár určitých phen, kdy se rostlina soustředí především na vrcholovou palici, což se mi bude hodit jelikož se chci blíže zaměřit na metodu Sea of Green

Tudíž rozmýšlím nad dvěmi možnostmi, obě dvě se týkají techniky revegging aneb regenerace ze stonku...

1.) Všechny rostliny zkosit tak, že mi na každé zbydou 2-3 paličky spodků, kterých mi líto vážně nebude, a ty nechat růst třeba 3-4 týdny, nechat vyplnit prostor a tím ušetřit čas, nebo ne ušetřit ale raději ho vložit do vyplňování prostorua pak znova přepnout na květ, nebo

2.) Rostliny zkosit jako v případě 1, ale nové výhonky po narostnutí na růst ošmikat, nadělat z nich co největší množství řezů, a ty poté použít na metodu SoG dejme tomu o 120ti kusech..

V obou případech bych si matku pohlídal, ale taky stále uvažuji zda ji dělat z nového řezu tak jako rostliny v možnosti 2, nebo použít starý stonek s kořeny a nechat jej rozrůstat a zastřihovat.. Zase bude náročnější na prostor oproti matkám ze semínek které mám objednány.. Jedině rozstlinu něak zlomit, zavázat páskou a šoupnou to květináče.. No musím uvažovat zas se prdlajs vyspím Kdyžtak napište svůj názor i když jsem typ co si většinou udělá vše podle sebe ale toto chci mít 100% i když je za pět dvanáct
Peace

Květinář

Old Post 21-09-2014 v 21:01 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 58

Caukoo... prideš dať ochutnávku v pondelok do CLUBU?..

ts ts ts...

Old Post 22-09-2014 v 11:39 AM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 59

Po klubech moc nechodim a určitě nevím do jakého...? Nebo snad ano?

Květinář

Old Post 22-09-2014 v 11:48 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 60

v pondelok velký klub v Prahe 29.9.

ts ts ts...

Old Post 22-09-2014 v 11:49 AM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 61

To je passe

Květinář

Old Post 22-09-2014 v 12:36 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mindfield
Nový Člen

Karma uživatele mindfield - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 62

našej sem že se zúčastníš tak proto se ptám..

a inak celkom pjeeeekne ti to vyšlo .. klony nemáš?

ts ts ts...

Old Post 22-09-2014 v 12:42 PM
mindfield je offline   Profil uživatele mindfield   Find more posts by mindfield   Foto galerie člena mindfield   Click here to Send mindfield a Private Message   Add mindfield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 63

No tak to byl asi něakej mega omyl Budou kdyby sis aj něco přečet zjistil bys že se chystam udržet genetiku.. Kdyžtak PM..

Květinář

Old Post 22-09-2014 v 12:53 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 64

čau tak jak to dopadlo ? bude nějakej závěr?

Old Post 28-09-2014 v 11:02 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8621750 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív