Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sklípek v něm 600w a 32 critical kushů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 33




Zdar tak jsem tam tedko zašel jelikož zítra vstávám na ranní a teplota cajk Plus něco pro očko

Květinář

Old Post 24-08-2014 v 20:36 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nokian
Stálý Člen

Karma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% PěstitelskáKarma uživatele nokian - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 34

máš to parádní , to sem vůbec nečekal ,, tak super ....

Old Post 25-08-2014 v 08:54 AM
nokian je offline   Profil uživatele nokian   Find more posts by nokian   Foto galerie člena nokian   Click here to Send nokian a Private Message   Add nokian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 35

Díky Potěšils mě

Květinář

Old Post 25-08-2014 v 15:06 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 36






Holky jedou 20 noc, připojuji něaké fotky pro představivost, už se začíná tvořit pryskyřice

Květinář

Old Post 27-08-2014 v 20:36 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

Přes prvotní potíže pěkný...budu dále sledovat.....:-)

Old Post 28-08-2014 v 18:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 38

Díky, snazim se

Květinář

Old Post 28-08-2014 v 21:27 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 39

Zduř bando tak kytky jsou v 25 dni květu, myslím že si daří až moc dobře No nevím posuďte sami Palice se mi zdají na 25 den extra velké a voňavé no možná to bude odrůdou..ikdyž.. critical kush by měl mít né extra velké palice, ale za to extra tvrdé a silný efekt Tak koukejte a pište názory
Mír s Vámi

Květinář

Old Post 01-09-2014 v 20:45 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 40






...

Květinář

Old Post 01-09-2014 v 20:49 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 41





..

Květinář

Old Post 01-09-2014 v 20:56 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 42


Zdar lidi, takže můj velký problém zní svilušky.. Ano, na upozornění člena Praseone, čímž mu chci velice poděkovat že jako jediný si všiml dokonce z fotky, ani já si nevšiml.. Tentokrát jsou u mě totiž poprvé.. Takže se je budu snažit co nejdříve vykopat, fotky dodám ale už to tam leze, včera jsem u nás v albertu.. bohužel nemáme pořádný obchod, koupil jsem něaký fast, pěkná chemka fuj! No co se dá dělat tak sem to oblil snažil jsem se necákat na paldy, budu se snažit sehnat něco lepšího ale nnevidím to nadějně ani peněženka nesouhlasí Kolega doporučil biool který se u nás vůbec nechytá a pak Typhlodromus pyri který vlastně napadá škodlivé roztoče, ale i larvy třásněnek a jiný drobný hmyz. Působí dlouhodobě. Pokud nejsou k dispozici škůdci, dokáže se živit pylem či dlouhodobě hladovět. Jedna samice vysaje za den asi 8 dospělců svilušky nebo 320 halčivců. Dravé jsou i nymfy. T. pyri přezimuje ve vinicích a sadech. Jakmile se dostatečně namnoží, udržuje škůdce pod hladinou škodlivosti. Ale ten bohužel jen na objenávku a jak naschvál skladem až leden-březen což mi je pí*u platné... Tudíž se budu snažit něco splašit, fotky nevím kdy stihnu mám toho teď hodně..
Peace

Květinář

Old Post 05-09-2014 v 10:09 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maximum Fresh
Stálý Člen

Karma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% PěstitelskáKarma uživatele Maximum Fresh - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 43

Čus chlape, no Praseone má postřeh. Ty chemky se snaž necákat, to se na květu nedělá. Akorát to pak vyhulíš...
Zkus http://www.biocont.cz/cz/eshop/phyt...rsimilis_i3.htm , mělo by to tam být skladem.

Old Post 06-09-2014 v 21:18 PM
Maximum Fresh je offline   Profil uživatele Maximum Fresh   Find more posts by Maximum Fresh   Foto galerie člena Maximum Fresh   Click here to Send Maximum Fresh a Private Message   Add Maximum Fresh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maximum Fresh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 44

Zdar no už jsem to bohužel dvakrát pocákal.. Joo o roztočích se taky zmínil akorát jsem je našel jen na jiný stránce dokonce pod jiným jménem a byly skladem tuším ůnor/březen, no teď nevím jestli se mi to ještě oplatí .. Některé chlupy už hnědnou a nevím jestli to může být vinou právě těch potvor .. Každopádně zkusit bych to mohl ale než to přijde... No nevím, fotky dodám nejspíš večer

Květinář

Old Post 07-09-2014 v 08:40 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oak
Stálý Člen

Karma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% PěstitelskáKarma uživatele oak - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 45

Me se minule kolo osvedcil Nissorun 10WP,nejvetsi zabijak na vajicka,larvy a nymfy svilusek jen se jich to dotkne,tak hebajNa dospeli to nefuguje,!!!!!!en je to sterilizuje..zasazene svilusky kladou vajicka,ale z tech se nic dalsiho nevylihne..no a na ty dospeli pouzivam Careo nebo Karate.jeden den jsem to nastrikal a druhej den vsechny mrtve a byl pokoj...jo vypni odtah,tak na hodinu a ofuk az je postrikas..preju uspesne zabiti tech svi... jo a vse jsem koupil v Baumaxu..

Old Post 07-09-2014 v 12:59 PM
oak je offline   Profil uživatele oak   Find more posts by oak   Foto galerie člena oak   Click here to Send oak a Private Message   Add oak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 46

Jak sem ti psal, Phitoseilus Persimilis nebo jak se to píše a psal sem ti i kde to seženeš, viz. kolega M.Fresh.... www.biocont.cz.
Kdybys to udělal, tak už teď seš vysmátej a máš o starost míň...

Prase je tu zase

Pěstování trávy pro potěšení, ANO. Pěstování trávy pro peníze??? WTF

„Žij každý den, jako bys právě v něm měl prožít celý svůj život.“

PC Grow Box

Old Post 07-09-2014 v 17:50 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 47

Tak to bude taky něaká chemka ne No ja už je dvakrát cákal tím fastem tak uvidíme co to udělá ale jak sem urval list a koukl na něj pořádně tak žádnej pohyb Uvidíme co přípravek za 110Kč udělá.. Snad to pak v té chuti nebude tak moc znát..

Ale co mě přátelé zajímá, už z fotek je zřejmé, že to asi nebude critical kush nebo alespoň všechno ne.. Každá kytka jiná.. Nebo třeba 5 stejných, dalších pár taky stejných.. No a prostě mě to už začíná hnědnout, blizny se barvěj ale zajímavé je že.. Myslel jsem si že je to sviluškama protože jsem to prvně zpozoroval na napadené kytce, ale dnes, na druhém konci skříně, kde jsem nenašel ani jednu potvoru, vidím že se to taky začíná barvit, tudíž jde asi o něakou brzkou odrůdu.. Jsem v 30 dni květu takže asi půjde o něakou brzkou odrůdu, myslíte že myslím správně? Přikládám něaké fotky teďkom ze tmy kde jsem se snažil zaměřit i na barvící se blizny
Myslíte že bych měl již začít flushovat? Chci flushouvat čisťounkou dešťovkou, určitě ne něakýma ptákovinama a vodou z kohoutku
Díky za odpovědi Tak to bude taky něaká chemka ne No ja už je dvakrát cákal tím fastem tak uvidíme co to udělá ale jak sem urval list a koukl na něj pořádně tak žádnej pohyb Uvidíme co přípravek za 110Kč udělá.. Snad to pak v té chuti nebude tak moc znát..

Ale co mě přátelé zajímá, už z fotek je zřejmé, že to asi nebude critical kush nebo alespoň všechno ne.. Každá kytka jiná.. Nebo třeba 5 stejných, dalších pár taky stejných.. No a prostě mě to už začíná hnědnout, blizny se barvěj ale zajímavé je že.. Myslel jsem si že je to sviluškama protože jsem to prvně zpozoroval na napadené kytce, ale dnes, na druhém konci skříně, kde jsem nenašel ani jednu potvoru, vidím že se to taky začíná barvit, tudíž jde asi o něakou brzkou odrůdu.. Jsem v 30 dni květu takže asi půjde o něakou brzkou odrůdu, myslíte že myslím správně? Přikládám něaké fotky teďkom ze tmy kde jsem se snažil zaměřit i na barvící se blizny
Myslíte že bych měl již začít flushovat? Chci flushouvat čisťounkou dešťovkou, určitě ne něakýma ptákovinama a vodou z kohoutku
Díky za odpovědi

Květinář

Old Post 07-09-2014 v 18:03 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 48






to: praseone
No já je nasel asi na něaký cypatý stránce a tam bylo k mání ůnor/březen... Tak jsem teda na odkaz M.Freshe čuměl.. Ještě na tu cenu.. No a nemáte někdo zkušenosti jestli jdou něak uchovávat? Nebo nevím jak to je jestli jsou to vajíčka a ty se třeba nechají vylíhnout až za půl roku? Jestli mi na ně totiž teďka už zabere ten fast ať je neobjednám a zbytečně mi nepochcípaj..To asi ne co..

Květinář

Old Post 07-09-2014 v 18:09 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7475620 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív