Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Power kush x 5, zahrada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Power kush x 5, zahrada Příspěvek č. 1


Zdar,

takze sazim power kush x 5, jedna se o feminizovane semena. Jelikoz semena prisly docela pozde, vysadil sem 13.5.

Vysadil sem primo do kvetinacu cca 3cm hluboko, po 4dnech se objevily nad hlinou. Zalivam destovou vodou. Asi 3tydny nechavam za oknem v malych kvetinacich, pote presadim do jednoho obrovskeho na zahradu, ktery zapustim trochu do zeme, aby se neprevratil nahodou.


Jeste si nejsem jisty cim budu hnojit, pozdeji pridam info a foto

Old Post 18-05-2014 v 09:21 AM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 2


..

Old Post 18-05-2014 v 09:23 AM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3


po 5dnech

Old Post 18-05-2014 v 09:24 AM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4



jelikoz hlasi vedra a vedra, tak jsem se rozhodnul princezny hodit uz na zahradu at se nerozmazluji, kvetinac je hodne velky, listy budu prostrihavat at si moc nestini navzajem, primo do hliny je davat nechci, at je v pripade boure muzu sklidit a jine misto na zahrade kde nejde videt a zaroven je dost slunka nemam, takze snad jim misto postaci

PS: slunko tam sviti od 5:00 do cca 16:00, pak je tam prevazne stin, snad to bude stacit

Old Post 22-05-2014 v 12:36 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 5

Neudělals´ dobře. Měl si je nechat vytvořit kořenové baly v menších květináčích. Takhle to dopadne, že se kořeny potáhnou úplně dolů a nahňácají se v tom zúženém spodku květináče pod hlínou. Není ideální pěstovat v květináčích, které se příliš zužují směrem dolů. Není ani dobré rovnou sázet kytky do velkých květináčů, pokud nemají vytvořený kořenový bal. Já přesazuju minimálně 2x. A ani těch 5 kytek na květináč není super (z 2 sazenic bys dostal víc zeleně než z těch pěti, tady přímá úměra neplatí - tj. víc kytek v květináči neznamená větší výnos na květináč.

Old Post 22-05-2014 v 22:35 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ
Neudělals´ dobře. Měl si je nechat vytvořit kořenové baly v menších květináčích. Takhle to dopadne, že se kořeny potáhnou úplně dolů a nahňácají se v tom zúženém spodku květináče pod hlínou. Není ideální pěstovat v květináčích, které se příliš zužují směrem dolů. Není ani dobré rovnou sázet kytky do velkých květináčů, pokud nemají vytvořený kořenový bal. Já přesazuju minimálně 2x. A ani těch 5 kytek na květináč není super (z 2 sazenic bys dostal víc zeleně než z těch pěti, tady přímá úměra neplatí - tj. víc kytek v květináči neznamená větší výnos na květináč.


co bys teda radil?

az povyrostou tak presadit aspon dve do jineho?

Old Post 23-05-2014 v 08:11 AM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 7

Jejda

Je to jak píše kolega..

Já bejt tebou, tak je seknu zpátky do těch květináčů ve kterejch si to měl ( než se ti propletou kořeny, pak už s tim asi nic neuděláš ), nechat je minimálně do čtvrtýho patra a potom každou zvlášť zasaď do větších ( o hodně větších než ty tvoje větší ).

Podle mě je úplně zbytečný je dávat byť po dvou do jednoho květináče..

Je to na tobě, jestli chceš hulit až do další sezony, místem pro ně nešetři..

Jinak s Power kushem si udělal dobře, je to super model

Old Post 23-05-2014 v 16:01 PM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8





kvetinac jsem dal pryc, misto neho vykopal poradnou jamu (hluboka cca 40cm) a dal to do ni

dal od sebe je bohuzel dat nemuzu, jsou hned vedle stromky ze skalky a je to jedine misto na zahrade kde je dost slunka a jsou oku skryte (jak uz jsem psal)

+jsem vyfotil mensi ,,bunkr,, proti kroupam ktere maji dnes prijit jinak je dam na vecer asi do sklenic (podlozenych) pro jistotu

PS: fotnul jsem nejake hnojiva

Old Post 23-05-2014 v 16:12 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 9

Čau,

Power Kush je určitě dobrá volba a kytky maj velkej potenciál.

Opravdu je chceš sázet takhle vedle sebe když budou všechny samice?

Doporučoval bych počkat, až rostliny vytvoří pořádný kořenový bal a rozsadit.

Takhle to rostlo roku 2012. na fotce čas skližne tj. 10.10/foto přidám, technické problémy

Old Post 23-05-2014 v 17:53 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od tooth
Čau,

Power Kush je určitě dobrá volba a kytky maj velkej potenciál.

Opravdu je chceš sázet takhle vedle sebe když budou všechny samice?

Doporučoval bych počkat, až rostliny vytvoří pořádný kořenový bal a rozsadit.

Takhle to rostlo roku 2012. na fotce čas skližne tj. 10.10/foto přidám, technické problémy


vic rozesadit si je nemuzu dovolit (viz vyse), je to spis takovej test, jelikoz uz to je rada let co jsem pestoval, tak si chci povzpominat jak to je se zastrihavanim apod a pristi rok mam v planu vykutit nejaky poradny sklenik zamaskovany :-)

no doufam ze tady z toho budu aspon 200gecek :-)

Old Post 23-05-2014 v 18:15 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od nuke


vic rozesadit si je nemuzu dovolit (viz vyse), je to spis takovej test, jelikoz uz to je rada let co jsem pestoval, tak si chci povzpominat jak to je se zastrihavanim apod a pristi rok mam v planu vykutit nejaky poradny sklenik zamaskovany :-)

no doufam ze tady z toho budu aspon 200gecek :-)


Poslyš, obávám se, že jsi nepochopil připomínky. Nejlépe bys udělal, kdybys býval nechal všech těch 5 malých kytiček na tom slunném místě v malých květináčcích. Až by je kořeny zaplnily, měl si je přesadit do těch malých, ve kterých jsi to měl. Doporučoval bych i další následné mezipřesazení do ještě větších květináčů. A pak bych - být tebou- vybral na to nejlepší místo 2 nejlepší kytky (stejně je máš feminizované, tak máš velmi slušnou šanci, že obě budou samice /nebo že samci a hermouši do té doby, než je budeš selektovat, ukážou koule/ ) . A zbytek kytek bych holt dal na méně exkluzivní místo, kde ale budou mít dost prostoru pro kořeny.
Věř mi, že mám prakticky vyzkoušeno, že pro výnos je lepší nechat méně kytkám více prostoru, než abys nechával mnoha kytkám malý prostor.

Old Post 23-05-2014 v 19:59 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 12


Vypršel mi už limit k editaci příspěvku výše, kde jsem sliboval ukázat potenciál Power Kushe.

Proto přikládám foto zde.

Sklizeno 10.10. Btw již jsem to psal v příspěvku č. 9.

Naposledy upravil tooth 01-06-2014 v 10:53 AM

Old Post 31-05-2014 v 16:09 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mza
Stálý Člen

Karma uživatele Mza - 81% PěstitelskáKarma uživatele Mza - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 13

Vypada solidne, kdy si ho sklidil ?

Old Post 01-06-2014 v 08:07 AM
Mza je offline   Profil uživatele Mza   Find more posts by Mza   Foto galerie člena Mza   Click here to Send Mza a Private Message   Add Mza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scars22
Stálý Člen

Karma uživatele scars22 - 79% PěstitelskáKarma uživatele scars22 - 79% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 14

Dát za pokus si zavzpomínat, jak se stará o kyti prachy do power kushe od Dinafemu?
Chudáci, na to sis měl vybrat při tvém postupu co tu čtu tak nějaký semena co ti vypadnou z nějakýho venku od kámoše...
Děj tam jednu, tu nejlepší, a uvidíš že méně znamená více, ostatní si k ní necpi, jedna by druhou vysilovala, atd...

Old Post 01-06-2014 v 10:57 AM
scars22 je offline   Profil uživatele scars22   Find more posts by scars22   Foto galerie člena scars22   Click here to Send scars22 a Private Message   Add scars22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15




takze mensi upravy, jednu kytku, ktera dost zaostava jsem presadil do kvetinace a budu si na ni zkouset nejake experimenty, tim padem v zemi zustaly 4kytky, ktere jsem rozsadil o neco dal od sebe.. opakuji ze na jine misto si nemuzu dovolit dat a urcite bude stejny, ci lepsi vynos kdyz tam budou 4, nez 1 a dalsi 3 v dome za oknem. Na fotce se to zda, ale zas tak malo mista tam nemaji + dira je dost hluboka.

Az budou vetsi, tak je budu vazat do stran, aby si nestinily

Old Post 04-06-2014 v 12:52 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 16

Držim palce.. když je nemůžeš dát jinam tak se nedá nic dělat.. určitě ale tě čeká hodně práce s ohejbáním a zašťipováním.. doufam že dojedeš v pohodě a bez plísně.. jsem na to zvědavej.. a asi bych tam dal něco proti slimákům.. u nás je jich už mega moc..

Měj se

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 04-06-2014 v 14:06 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6044640 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív