Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Power kush x 5, zahrada
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 33

Zdravím,dle toho co popisuješ,tak je je to padlí,bacha na to,rychle se to rozlézá a letošní podzim to ještě posiluje...

Old Post 13-10-2014 v 13:27 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alpinestars
Stálý Člen

Karma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% PěstitelskáKarma uživatele Alpinestars - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 34

me na to zatim zabira postrik mlekem 1ku10

Old Post 13-10-2014 v 13:54 PM
Alpinestars je offline   Profil uživatele Alpinestars   Find more posts by Alpinestars   Foto galerie člena Alpinestars   Click here to Send Alpinestars a Private Message   Add Alpinestars to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 35

je to padli, tak jak pisete, jinak 4kytky z kvetinacu sklizeny, ale trochu predcasne, pulku z te jedne vetsi mi padli sezralo bohuzel

hlavni kytka furt dozrava, pres vikend udelam foto palic co se susi a hlavni kytky

Old Post 13-10-2014 v 15:03 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 36





dnes jsem zjistil, ze asi pulka palic ze 4kytek z kvetinacu co susim je plesniva :-/

zde pridavam foto co mi zbylo a susi se z tech 4kytek

+foto hlavni kytky v zemi, rekl bych ze jeste take 2tydny pojede a pak ji seknu

Old Post 13-10-2014 v 15:53 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 37

jinak ma asi 175cm, 2metry do sirky, od spodu plno dlouhych plnych palic, hodne listnata tak to nejde tak videt

Old Post 13-10-2014 v 15:54 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 38



VSE SKLIZENO

4kytky z kvetinacu jsem sklizel predcasne kvuli plisni a jeste k tomu po desti, i presto mi zbylo asi 100g susiny (kdyby vetsina nesplesnivela tipuji kolem 250g)

i presto vsechno jsem to vyzkousel a byl jsem neskutecne prekvapeny, 2čoudy a nekolik hodin jsem byl totalne v prdeli, nechci vedet jak silna bude hlavni kytka ktera krasne dozrala az do konce

tento model nese nazev POWER kush právem a ze dosahuje az k 25% bude nejspis pravda, pestovat tohle ve skleniku a cely rok parit slunko, tak to je neskutecne dělo

DNES sklizena hlavni kytka, necekal jsem, ze toho bude tak strasne moc

na fotkach ktere pridavam je jen hlavni kytka, nestihal sem ji vic ostrihat bohuzel, vse to jsou krasne tvrde palice plne pryskyrice, jen skoda nekvalitniho fotaku

jsem opravdu zvedavy kolik bude g v susine jen z hlavni kytky

Old Post 20-10-2014 v 10:41 AM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 39

tenhle model pojedu nejspis i pristi rok, nachylnost k plisni tam sice je, ale ne prilis velka a proste na to, ze vetsinu leta chcalo apod., je to opravdu hodne silne a potvrdil mi to i dlouholety zkuseny hulic a rekl mi klobouk dolu, ze je to mazec

taky jsem to sazel docela pozde a vidite jak krasne vyrostla

DOPORUCUJI

Old Post 20-10-2014 v 10:50 AM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saruman
Nový Člen

Karma uživatele Saruman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 40

Kamarád pěstoval tento skvost dva roky zpět, lepší venek sem v životě nehulil ani neviděl, palice tvrdý jak šutrák krásně orošené od lampy téměř nerozeznatelné výnos v kilech. A jak říkáš... 2 prdy a v hlavě tramtárie... Jinač máš to moc pěkné určitě K+ čáu.

Old Post 20-10-2014 v 15:51 PM
Saruman je offline   Profil uživatele Saruman   Find more posts by Saruman   Foto galerie člena Saruman   Click here to Send Saruman a Private Message   Add Saruman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7753770 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív