Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Sklizen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Sklizen Příspěvek č. 1

Ahoj te chci se zeptat jestli už mám sklízet asi 3 větvičky mi začali umírat né ty větší palice ale ty pod nimi ti malinké jsou úplně suché dají se rozdrolit v ruce a nahoře mají zvadlé listy a hnědý suchý stonek. zalévám je všechny kytky stejně ale má to jen tahle jedna a paličky ji začali lehce hnědnou nevím jak mají být hnědé aby byli dozrálé. https://imageshack.com/i/f0fQjmfoj

Old Post 23-08-2014 v 16:14 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 2

Podle ty fotky co jsi poslal,maj jestě dost času!pošli fotky těch suchých paliček.Muže to být nějakej druh plísně,ale bez fotek ti nikdo neporadí.Nevšiml jsem si všech fotek.čím je hnojíš?

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 23-08-2014 v 20:44 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 3

1x za týden kristalonem pro květ ty suchý paličky jsem vyhodil sem na ne máčkl a rozpadli se

Old Post 23-08-2014 v 20:56 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 4

po důkladném prohlédání jsem ještě našel 2 paličky na půl suché a vyfotil jsem rovnou i stonek stonek není celí "plesniví" třeba jen u pro střed o velikosti cca 10cm. https://imageshack.com/i/pcvDVXqfj
https://imageshack.com/i/hjGY86Ltj

Old Post 24-08-2014 v 08:58 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MajklRyder
Stálý Člen

Karma uživatele MajklRyder - 48% PěstitelskáKarma uživatele MajklRyder - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

zdarec
podle mě je to určitě plíseň

Old Post 24-08-2014 v 12:31 PM
MajklRyder je offline   Profil uživatele MajklRyder   Find more posts by MajklRyder   Foto galerie člena MajklRyder   Click here to Send MajklRyder a Private Message   Add MajklRyder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 6

sakra a dá se jí nějak zbavit ? aby stačily kytky dozrát ještě mají prej hodně času.

Old Post 24-08-2014 v 15:21 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 7

koukal jsem na to a máš stonkovou plísen, to je prevít.Stím moc neudeláš. Kdysi jsem to měl taky,docela pomohlo to nozem oškrábat až na dřevo a štěp, voskem jsem to zatřel,někdo pužíva kupriol na plísen ale nevim jak je to ze stonkovou plisni,Zkus to zadat do vyhledavače a pročti si,jak se stím kdo popral.Hodne štestí

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 24-08-2014 v 18:05 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

Ahoj znovu nějaký týden uběhl ostřihal jsem ty plasniví stonky moc jich nebylo ale tet poslední 5 dní pozoruji že začínaji plesnivět hlavně paličky tak je odstrihávám ale moc to tomu nepomáhá. je to jen venek tak nachci kupovat nějaký postřiky myslíte že když ostřihám všechno plesniví a dám sušit tak se to zastaví ? 2 kytky maji tak 40% hnědé paličky. co by jste mi poradily ?

Old Post 05-09-2014 v 19:26 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 9

nemaš ten substrát třeba moc vlhkej ? nebo celkově dost vlhký prostředí?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 13-09-2014 v 13:36 PM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-01-2011 - Sklenik - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9806870 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív