Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W, 9x S.A.G.E, by LeFly
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 17

Udělej jim malé pařníčky,já vlhkost nějak moc neřešim,roste to i při 40%,ale osmdesát je nejideálnějších pro co nejrychlejší rozvoj Až holky povyrostou tak si udrží vlhkost samy...

.

Old Post 25-05-2014 v 18:29 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 18

Tak celkovej pařník nevyšel a styděl jsem se to i vyfotit, prostě to budu rosit ručně co to pujde. Na druhé kolo už tu zvlhčovačku pořídíme.

Teď z jiného soudku, mám v plánu první týden zalévat jen odstátou vodou, což je do příštího víkendu. A pak nasadit Biobizz fish mix dle dávkování výrobce. + nasadim rosení s peroxidem. Po přepnutí na květ (nedokážu si představit kdy to bude) přidám Biobizz Bloom zároveň s fish mixem.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 25-05-2014 v 19:17 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 19




3. den růstu

Tak vypadá to že se všechny řízky chytli, přes noc šla teplota k 19°C takže to bylo tím chladem venku. Za cenu častějšího rosení neodstátou vodou držím vlhkost kolem 70% při odtahu 165m3/h.

Ofuk foukal neideálně tak jsem tam přidělal el. lep. páskou tyčku která drži jednu z bočnic stanu (levou) dole napnutou takže vzduch co jde skrz sací otvor dovnitř ted krásně ofukuje první dve kytičky.

V podkvětníkách je voda z včerejšího večerního zalévaní, hraju si s myšlenkou dnes nezalévat, i když to jsou řezy 3 dny staré nechci tu hlínu přelít.

Dva z řízků měli už od začátku chromé lístky (viz foto) tak doufám že to do budoucna nebude větší problém a že to ostatní mimča neokoukaj.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 26-05-2014 v 11:04 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 20

Cus ty spodni listy neres,to se u klonu takto obcas deje jakmile zacnou kytky rust stejne ty nejstarsi nepotrebne listy odhodi a pofici si smele dal.
Klony je treba drzet ve stale vlhke pude nez poradne prokoreni coz trva cca 5-10dnu zalezi na statnosti rezu,pak je mozno nechavat i vice proschnout hlinu pro lepsi vzdusnost.
Ale jak koukam na fota tak mas v podkvetnicich prebytecnou vodu to je spatne
prolevej tak at ti neco vytece z kvetinacu,ale prebytky vody odlevej pryc at ti v tom
kytice nestoji!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 26-05-2014 v 16:13 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 21


Tak jeden večerní raport...

Dnes jsme nezalévali páč se mi hlína zdála dost vlhká.
Odlil jsem na radu koogiho vodu pryč, ale myslím že tam trocha vody nevadí je tam takový rantl na kterém květináč sedí (foto). Na druhou stranu čím méně místa pro všelijaké neřesti, tím lépe.

Jo a vypadá to že termo-hydro metr nepřežil mé snahy o zvednutí vlhkosti rozprašovačem, a buď odešel celej nebo jen displej. Uvidíme ráno... Když tak pořídím ten s externím měřákem.

Jo a dotaz... Kdy zalévat? Je mi jasné že když je hlína vyschlá, ale co je lepší pro příjem hnojiv (pozdeji tedy) na den (vstřebává za svetla) nebo na noc (za tmy)?

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Naposledy upravil LeFly 26-05-2014 v 22:44 PM

Old Post 26-05-2014 v 22:31 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 22

zalevat na noc.

Old Post 27-05-2014 v 02:43 AM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 23

Vzdy pokud mozno za rozbresku svetla zalevat,pokud nejeses hydro tam se zaleva podle potreby I vicekrat denne. Ale zpravidla se zaleva jak se zarovka rozne.
Pro vice info Hledejte kluci ve faq,a kdyz nenajdete uspokojive odpovedi klidne se ptejte.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-05-2014 v 08:18 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 24

Ja sem si myslel že to bude po ránu. Nic proti Jazz. Jináč tuta otázka v FAQ vyřešena není . FAQ mam projetý snad už celý, je to výborný rádce. Díky

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 27-05-2014 v 10:11 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Ale ano urcite to ve faqu bude. Je to jako se vsim rosenim.
Proste zalejvas na noc nebo rano. Nemelo by se to zalejvat pri nejvetsim teplne. Plati to i v prirode. Pokud zalejes travnik za parnyho dne tak ti proste zezloutne a spalis ho.
Strikat by se kytky mely na noc aby se jim kapkama nevypalily skvrny. Kapky pusobi jako mini lupy.
Vypada to pekne. At se dari chlape

Old Post 27-05-2014 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 26

Jo toho postřiku pod plným světlem jsem si vědom, ale bohužel mi nic jiného aktuálně nezbývá. Potřebuji držet vlhkost vysoko, ale nemám strach o spálené listy, Ofuk a odtah jedou tak akorát. na 75-80% musím rosit po 15min. by vočko.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 27-05-2014 v 10:41 AM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazz
Stálý Člen

Karma uživatele Jazz - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 27

prostě se zalívá při vypnutém světle,takže vlastně v noci:-)

Old Post 27-05-2014 v 15:17 PM
Jazz je offline   Profil uživatele Jazz   Find more posts by Jazz   Foto galerie člena Jazz   Click here to Send Jazz a Private Message   Add Jazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 28

Zalevani v rustu na noc budiz vlhkost je k dobru,bohuzel jakmile nastane kvet kazda vlhkost navic muze pusobit poradne problemy. Ale urcite kazdy zaleva jak mu to nejvice vyhovuje,rostliny se rosi kazdopadne v noci at se nespali kytky kapky pri svetle funguji jako lupa,ale to s ti travnikem je pekna kravina travu na zahradce nezalevame od stonku:-P
Zpravidla ja osobne zalevam pouze za svitu zarovky a za ty roky jsem nevidel jediny problem se zloutnutim ci podobne.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-05-2014 v 19:12 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 29

Teď při růstu zalévám chvilku před tím než se zhasne... Až přepnu na 12/12 budu zalévat těsně po rozsvícení. Takhle mě to přijde logické když nad tím chvilku přemýšlím.

Zatial díky páni.

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 27-05-2014 v 23:08 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LeFly
Stálý Člen

Karma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% PěstitelskáKarma uživatele LeFly - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 30


Tak dneska jsem pořídil pořádnej rozprašovač, protože z toho starého mechanického jsem měl už mozoly.

A taky jsem pořídil novej Termo-hydro metr. Sice v domnění že ta sonda bude měřit jak teplotu tak vlhkost (nebude měří jen teplotu). Protože můj starej měřák při vlhkosti nad 70% neudrží čitelné krystaly na displeji (je vevnitř).

Každopádně ho nějak užiji.

Vyvstává tu otázka... Je nějaký přístroj který měří jak teplotu tak vlhkost pomocí sondy? (myšleno sonda IN da box, displej OUT da box)

I believe, i can fly.

LeFly 2014 - S.A.G.E.

LeFly 2015 - Vanila Kush

Old Post 28-05-2014 v 13:42 PM
LeFly je offline   Profil uživatele LeFly   Find more posts by LeFly   Foto galerie člena LeFly   Click here to Send LeFly a Private Message   Add LeFly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od LeFly


A taky jsem pořídil novej Termo-hydro metr. Sice v domnění že ta sonda bude měřit jak teplotu tak vlhkost (nebude měří jen teplotu).



Nevím jak tobě já mám ten samí přístroj a měří mi i vlhkost na sondě.. :-)

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 28-05-2014 v 14:55 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Vzdy pokud mozno za rozbresku svetla zalevat,pokud nejeses hydro tam se zaleva podle potreby I vicekrat denne. Ale zpravidla se zaleva jak se zarovka rozne.
Pro vice info Hledejte kluci ve faq,a kdyz nenajdete uspokojive odpovedi klidne se ptejte.


Ahoj koogi, podle mě by se mělo zalévat než se světlo zhasne.. :P...
když světlo zhasne tak kytka vstřebává živiny, pije a roste.., když svítí světlo tak se kytí dobíjí energií... kterou pak vynakládají když je tma ke vstřebávání látek.. z vody.. tak nevím ..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 28-05-2014 v 14:58 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8840910 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív