Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Fólie kolem květináče
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Fólie kolem květináče Příspěvek č. 1

Ahoj. kytky jsem měl doma na sluníčku za oknem už jsou dlouhé 30 cm a chci je přesadit ven do většího květináče. ale poslední dobou je počasí na nic silnější vítr nebo silný déšť. tak mě napadlo že bych dal průhlednou fólii kolem květináče a nechal z jedné strany ji otevřenou (z strany k domu) co myslíte je to dobrý nápad ?

Old Post 20-05-2014 v 11:23 AM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PeeKay
Stálý Člen

Karma uživatele PeeKay - 68% PěstitelskáKarma uživatele PeeKay - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 2

Proti dešti dobrý, s tím silným větrem už to může být horší, abys je pak nehledal u sousedů Ale pokud to uděláš jako improvizovaný foliák, tak by to mělo být no-problema

-------------------------------------------
Nepěstovat pro radost, to je jako schovávat si sex do důchodu. Kategorická BLBOST...

Old Post 20-05-2014 v 12:09 PM
PeeKay je offline   Profil uživatele PeeKay   Find more posts by PeeKay   Foto galerie člena PeeKay   Click here to Send PeeKay a Private Message   Add PeeKay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 3

až zas tak silný vítr není ale někdy zafouká že by je na 80% mohl zlomit. ze z hora podle mě to ani zakrývat nemusím protože střecha je asi cca 5 - 1metr přes obvodní zeď tak ze z hora by tam nenapršelo maximálně ze strany.

Old Post 20-05-2014 v 12:14 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 4

Hele dej tam folii na záhon.. má v sobě dírky.. takže vítr tě to zbrzdí.. ale propustí.. takže folie nebude muset odolávat takový síle a kytka bude v cajku.. měl jsem to takle na balkóně a při silnym větru se mě vítr točil (na tom balkóně) a takle jsem tomu zamezil a pohoda..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 20-05-2014 v 12:24 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 5

nojo ale to k nim nepůjde sluníčko

Old Post 20-05-2014 v 12:34 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 6

Pujde.. je to folie na záhon.. takže jsou udělaný tak aby pod nima rostly kytky na záhoně nee? zkus se poptat v zahradnictví co by ti doporučili.. nevim co se u vás prodává.. Mě pod tou folií vyrostllo pár AF, klasik, chilli.. teď mam v záhoně pod tim salát, ředkvičky a kedlubny.. a nemůžu si stěžovat..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 20-05-2014 v 12:40 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 7

a když bych tam dal průhlednou folii tak to taky půjde ne ?

Old Post 20-05-2014 v 14:14 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 8

Pokud myslíš nějakou normální.. tak ta nebude pohlcovat UV.. nebo něco podobnýho s UV.. kde některý folie na záhon ho pohlcujou.. nebo tak něco.. ale určitě by to s ní taky šlo..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 20-05-2014 v 17:12 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 9

je to taková tvrdá folie měli jsme ji na přikrytí trávníku aby nám ptáci nevyzobaly semínka. je průhledná. podobná nebo možná i stejná jako jsou takoví velký pytle na listí nebo větvičky. Jde mi o to aby na kytky šlo co nejvíce slunce aby rostli a abych omezil pravděpodobnost jejich zničení při větru. oni mají totiž slabý stonek jedna už drží sama a u ostatních musím mít špejli.

Old Post 20-05-2014 v 17:56 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 10

Jo to nevim.. já bych asi volil tu na záhon.. v ničem tě neomezí.. a ještě bych poradil popřípadě přesadit a přidat hlínu.. ať má větší oporu..

Držim palce..

čuss

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 20-05-2014 v 18:17 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukysek195
Stálý Člen

Karma uživatele lukysek195 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 11

já to udělám máme barák do tvaru U takže jen z jedné strany fouká vítr tak zakreji jen stranu u zdi a jednu stranu odkud kud jde vítr a zbytek nechám otevřený sluníčko tam půjde, nebude na ně velké horko a vítr jim neublíží. máš pravdu přes tu fólii UV světlo asi nepronikne. díky za radu

Old Post 20-05-2014 v 18:42 PM
lukysek195 je offline   Profil uživatele lukysek195   Find more posts by lukysek195   Foto galerie člena lukysek195   Click here to Send lukysek195 a Private Message   Add lukysek195 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 12

Mám podobný problém.. Hodně pršelo a já měl kytku přikrytou jen Kusem Pet.lahve který sice pomohl že se kytka tím deštěm neponičila ale byla brutálně přelitá a díky dnu petlahve v ní také stála voda.. Tak jsem jí dal místo pet.lahve sklenici od zavařovačky a přes to jsem vybudoval provizorní fóliák..
A teď k jádru pudla.
Bude ta hlína vysychat? když tam mám sklo a fólii? Byl jsem u toho o 5 hodin později a nepozoroval jsem rozdíl.
MImochodem kytí je cca 10 cm vysoká a zberchává se z náročného převozu 100 km... s totálním přelitím

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 28-05-2014 v 19:02 PM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 13

nevim jestli jí máš už v zemi nebo v květníku.. pokud už v zemi neuděláš nic a pouze bych přes ní dal folii.. v tý sklenici moc nebude přísun vzduchu.. pokud to máš v květníku dej to na místo kde bude dostatek světla a nebude na ní pršet.. já bych jí dal třeba domů za okno na pár dní.. sice bude stres ze změny teploty ale doma za oknem by se měla voda odpařit rychleji.. aspoň by mohla přežít.. musíš počkat jak to přežije..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 28-05-2014 v 19:58 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vierin
Stálý Člen

Karma uživatele Vierin - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 14

Doma to nejde absolutně 100% neprojde
ale s tou sklenicí jsem taky přemýšlel... no dostanu se tam zítra odpoledne tak uvidíme ( řekl slepej a potáhl si z bongu )

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=71038

Old Post 28-05-2014 v 20:51 PM
Vierin je offline   Profil uživatele Vierin   Find more posts by Vierin   Foto galerie člena Vierin   Click here to Send Vierin a Private Message   Add Vierin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - Rašelinové květináče - 1 odpovědí
30-06-2008 - Velikost květináčůů - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8811290 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív