Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » indoor bez vybaveni, jedna kytka v pokoji for fun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

indoor bez vybaveni, jedna kytka v pokoji for fun Příspěvek č. 1

Zdar, planuji koupit seminko na semena-marihuany.cz nejakeho indoor modelu (racci s vysokym podilem THC), ALE chci zkusit to dat bez vybaveni, takze to mit jen v kvetinaci vedle postele, svetlo bude normal denni co prijde pres okno

-otazka zni: pujde to pak hulit? nebo to bude jak obycka?


-nejake zkusenosti mam ohledne zastrihavani, hnojeni, kvetu atd, kdyz jsem byl kluk, tak jsem s brachou kazdy rok pestoval kytku skera na zahrade

-rady a kritiky jsou vitanee


-pokud uz tu takove tema je tak se moc omlouvam a prosim o zaslani odkazu a smazani tohohle tematu

Old Post 06-05-2014 v 16:56 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 2

no raději bych jí dal za okno, vedle postele toho slunce moc nepobere...hulit to půjde, výnos bude menší, ale když dobře zahnojíš, tak by z toho pár G mohlo být...je tu pár témat pěstování za oknem, tak to zkoukni
Peace!

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 06-05-2014 v 18:26 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nuke
Stálý Člen

Karma uživatele nuke - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 3

chtěl jsem dat obrovsky kvetinac a udelat si taky brutalni keř vedle postele ale kdyz tam bude jen normalni svetlo pokojove tak se ta kraska asi tak nerozroste co? v tom pripade bych uvazoval nejaky velky outdor model

Old Post 06-05-2014 v 18:29 PM
nuke je offline   Profil uživatele nuke   Find more posts by nuke   Foto galerie člena nuke   Click here to Send nuke a Private Message   Add nuke to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4

vedle postele ti ani velky outdoorový model neporoste...bude možná vyšší, ale bude mít řidší patra dál od sebe, protože se potáhne za světlem...jedním slovem to bude koště (dlouhé, slabý stonek a výnos o ničem) dej to za okno a bude to o cosi lepší

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 06-05-2014 v 19:25 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 5

skla pouzivane v oknach mavaju filtre, ktore ti odburaju myslim UV ziarenie. preto sa ti za oknom budu tahat do vysky. budes mat vysoke a chude stonky. zbytocne plytvanie semenom podla mojho nazoru. daj to na okno, alebo balkon, ak nemozes inde.

Old Post 07-05-2014 v 13:16 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

vyprdni se na to ,jestli ti vyroste 5g řidkýho humru,budeš rád...jestli nemáš balkon tak to dej radši někam do kukuřice,nebo slunečnice,tohle fakt nemá cenu.

Old Post 24-06-2014 v 15:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 7

Jesli mas proskleny strop v pokoji nejlip na jizni stranu dej to vedle postele a bude to v poho pokud ne dej ji nikam na slunicko!

Old Post 24-06-2014 v 16:10 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Obecné Moje Příspěvek č. 8


bydlím v bytě a tohle mi vyrostlo!
slunce kytka měla málo asi jen denně cca 6h ale dopřával jsem ji hnojiva Bio.
ani nevím co to je chvilkami voněla trochu. a jsou na ní místa kde ještě voní! asi ji seknu 8-)

Old Post 05-07-2014 v 14:30 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Re: Moje Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od zelenysatan
bydlím v bytě a tohle mi vyrostlo!
slunce kytka měla málo asi jen denně cca 6h ale dopřával jsem ji hnojiva Bio.
ani nevím co to je chvilkami voněla trochu. a jsou na ní místa kde ještě voní! asi ji seknu 8-)


preco ju chces sekat? sisky tam nevidim ziadne. ci to je samec?

Old Post 05-07-2014 v 15:56 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 10


toto tam je poznáš cotoje

Old Post 05-07-2014 v 16:32 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 11


na téhle lepe asi ale podle všeho jsem z ní udělal hermafrodita.

Old Post 05-07-2014 v 16:37 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 12

rekl bych ze je to na 99% samec.Nevidim tam zadnej chloupek.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 05-07-2014 v 16:45 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 13

jasnej samec s bakuli jak svina mozna to je hermac nevim chtelo by to lepsi foto ale zda se me ze cistej samec

Old Post 05-07-2014 v 17:07 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 14


takže ho můžu seknout ne nebo mám počkat na semínka popřípadě jak dlouho to trvá.
a nevíte jak je to s Pilem když mi vyroste samec abych nezanesl pil na připadně nové rostlinky mam je teprv na začátku

nové rostlinky mám teprve takhle velké.

Old Post 05-07-2014 v 17:29 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fedor
Nový Člen

Karma uživatele Fedor - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 15

Oprcat ti je může až teprv když začnou kvést,takže času dost
Semínek se nedočkáš,semínka se tvoří na samičí rostlině po opylení samčí rostlinou... Ty máš jenom samce,takže ti nemaj kde růst Já bych to sekl a uvařil mlíko

Old Post 05-07-2014 v 18:27 PM
Fedor je offline   Profil uživatele Fedor   Find more posts by Fedor   Foto galerie člena Fedor   Click here to Send Fedor a Private Message   Add Fedor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 16


citace:
Původní příspěvek od Fedor
Oprcat ti je může až teprv když začnou kvést,takže času dost
Semínek se nedočkáš,semínka se tvoří na samičí rostlině po opylení samčí rostlinou... Ty máš jenom samce,takže ti nemaj kde růst Já bych to sekl a uvařil mlíko


mléko co to je a jak nato a k čemu to je 8-)
a co všechno jde udělat ze samce?

ok seknu co už byla to testovací, hodil sem semínko do Hliny a ono rostlo a rostlo a byl to shit koupeny, ale staral jsem se oní hezky 8-)
teď mám kvalitnější semínka tak snad vyrostou

teď na ní celkem prdím věnuji se novým mladým tak mi začala žloutnout od spodku a ani jí už nehnojím, jen zalívám,
fotil sem jí v noci tak je taková povislá měří cca 180 cm stonek má ve stonku v nejtlustějším bodě 2.5cm

Naposledy upravil zelenysatan 05-07-2014 v 22:48 PM

Old Post 05-07-2014 v 22:34 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5188570 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív