Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » MiniGrow 200w CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Hlína MiniGrow 200w CFL Příspěvek č. 1






Zdravím Growers...

Začal som taký mini pestík.Je to fakt mikro.Šírka skrine je iba 25cm,
výška 60 cm.Je to vlastne kancelársky stolík,nič vačšie a hlučnejšie si nemôžem dovoliť.

Môj mini setup:

Elektrox 200w red
Pritah pasívny
Odtah PC ventilátor 12 cm
Obsadenie 2x Great White Shark od Fair Seeds, 2x Special Queen#1 od Royal Queen Seeds (všetko feminizované)
Hnojky mám z minulého kola Biobizz Fishmix,Bio-Bloom,Bio Heaven.
Substrát mám z Baumaxu Agro 25L, predhnojený na 6 týždňov s humusom, ph 5-7, + perlit
Vodu mám odstátu z vodovodu

Rastlinky mám od lampy oddelené plexisklom kvôli teplote,pc vetrák zatial stíha v pohode,teplota je 25-29 st., bez plexiskla 35-40 , neviem čo bude až začnú rásť do výšky,ale uvidím, každopádne mi nejde o výnos a podobne, chcem len niečo skromne pestovať

Zasadené 1.5.14

Naposledy upravil marekSVK 03-05-2014 v 15:01 PM

Old Post 03-05-2014 v 13:28 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 2

Ahoj.. 4 holky se mě zdají hodně moc.. měl sis tam dát 2 a zakroutit je tam a vyplnit prostor.. jinak na Královnu můžeš kouknout ke mě.. teď jí dojíždim..

Hele ten molitan a polystyren bych dal pryč a dal bych tam černobílou folii.. izoluje ti to víc tepla než ta folie a budeš mít větší odraz světla.. a určitě bych přidal ještě jeden PC větrák na ofuk CFLka.. pak ti to bude hodně pálit a kytky usažíš..

Hodně štěstí.. budu sledovat mikrooo..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 03-05-2014 v 18:36 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 3





Tomsio dik, prajem Ti veľa štastia v dalšom kole

Ahojte,kto sleduje.
Mám nejaký up z 10teho dňa.

Som skôr smutný ako veselý,GWS rastú akokeby umierali,královne celkom fajn,až na jednu,ktorá rastie dokriva. Neviem prečo,umiestnenie v boxe som nijako nemenil,ani som s nimi velmi nehýbal.

Žraloky majú dosť tenkú stonku,možno sa mi to len zdá,neviem posúdte sami.Listy sú zvesené dole.Týmto by som Vás chcel poprosiť o nejakú reakciu,či mal niekto podobnú skúsenosť,ďakujem vopred aj ked príčina može byť hocikde.Možno slabá genetika,zlé PH,tažko polemizovať
PH nemeriam,nemám ako,vlhkosť 60%, teplota max 29, v noci 18.Zalievam podla vlhkosti substrátu,zhruba každý 2 až 3 deň.
Pridal som ofuk(pc vent. 12cm).
Pripadá mi akokoeby niekoré listy boli zdeformované,najma pri GWS.

Verím že sa ešte pozbierajú a všetko bude dobre

GWS 1

GWS 2








Královna,krorá rastie dokriva

Naposledy upravil marekSVK 11-05-2014 v 20:46 PM

Old Post 11-05-2014 v 19:53 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 4




Zdravím Growers,
Mám nejaké foto zo 17.teho dňa.

Rastlinky podrástli ale niečo ich trápi. Neviem čo to môže byť, na listoch mám hnedé fleky,spodné listy žltnú,sú aj dierky tipoval by som asi svilušky.Pátral som po fóre,našiel som podobné prípady,vačšinou to užívatelia len ťažko zachránili - tipovali nejaký druh plesne.No neviem,dúfam že to neskončí podobne

Vlhkosť mám 60 %,teplota medzi 20-25 st.Prihnojil som 0.5 ml fish mix na liter vody.Už nestriekam rozprašovačom.List zo spodu neviem posúdiť,ale nepripadá mi žeby tam niečo bolo,no snád to pržijú,chcel by som tam nechať dve,uvdím...













Naposledy upravil marekSVK 18-05-2014 v 09:59 AM

Old Post 18-05-2014 v 09:45 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erko3188
Nový Člen

Karma uživatele Erko3188 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

Vieš čo oplatí sa ti zainvestovať do nejakého PH metru aspoň to by si si mal kúpiť a tie predhnojené substráty sú niekedy až veľmi prehnojené hlavne tie Baumax, Kaufland a podobne prelej to čistou vodou ale nie zas tak aby z toho nebolo blato

Old Post 19-05-2014 v 16:35 PM
Erko3188 je offline   Profil uživatele Erko3188   Find more posts by Erko3188   Foto galerie člena Erko3188   Click here to Send Erko3188 a Private Message   Add Erko3188 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

čau, už som to prepláchol skôr,naposledy čo som polieval, tak 2x iba čistou vodou.Dnes som kúpil Kristalon start,skúsim tretinovú dávku,ide mi hlavne o tie mikroživiny čo to obsahuje.Snád pomôže...

Old Post 19-05-2014 v 18:14 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erko3188
Nový Člen

Karma uživatele Erko3188 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7

Ak už nechceš investovať do PH metru skoč do Akvaristiky a požiadaj o tie testre PH to sú také papieriky a zmeraj snimy vodu ktorá ti zostane na spodku kvetináča aspoň mne to tak zo začiatku pomohlo

Old Post 19-05-2014 v 21:50 PM
Erko3188 je offline   Profil uživatele Erko3188   Find more posts by Erko3188   Foto galerie člena Erko3188   Click here to Send Erko3188 a Private Message   Add Erko3188 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 8

Kup si kapky papirky jsou na hovn...o



Old Post 19-05-2014 v 22:17 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9





čauko, kúpil som tie kvapky s ampulkou,dal som vodu z výtoku,5 kvapiek a výsledná farba mi ukázala ph 6,8 tak by to malo byť v pohode,
inak máme 21 deň,rastlinky rastú,spodné listy sú stále žlté,použil som kristalon 1/2 dávky+0.5ml Fish mix zatial žiadna zmena.

Chcel by som Vám ešte predstaviť dve restlinky,sú v boxe odzačiatku,nezmienil som sa o nich,v bielom kvetináči je tretia S.Queen a tá druhá je no Name,zajtra pojdu out,chcem si v boxe nechať dve alebo tri,neviem sa ešte rozhodnúť ktoré.
Tie ktoré si nechám, chcem zajtra presadiť a štipnúť vršky,mám 4 poschodie a o pár dní potom prepnuť.Tak snáď sa všetko podarí

Old Post 22-05-2014 v 15:10 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erko3188
Nový Člen

Karma uživatele Erko3188 - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 10

Tak ako dostali sa z toho holky ??

Old Post 05-06-2014 v 18:20 PM
Erko3188 je offline   Profil uživatele Erko3188   Find more posts by Erko3188   Foto galerie člena Erko3188   Click here to Send Erko3188 a Private Message   Add Erko3188 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardiak
Stálý Člen

Karma uživatele cardiak - 88% PěstitelskáKarma uživatele cardiak - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 11

podle mně to bylo moc velký horko na ně Já sem je měl v podobném prostoru 44w a bylo tam vedro Když tam svítíš 200 tak by to chtělo kur** dobrou cirkulaci vzduchu takhle v zavřeném prostoru se to pc větrákem neuchladi, možná jo ale kytkám to moc neprospívá vykut tam přívod vzduchu

prvni pest 20g sklizen
you set the grade , we play the field

Old Post 06-06-2014 v 16:45 PM
cardiak je offline   Profil uživatele cardiak   Find more posts by cardiak   Foto galerie člena cardiak   Click here to Send cardiak a Private Message   Add cardiak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cardiak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 12

Zdar.

Nie nedostali deň po presadení začali pomaly umierať,začali strašne žltnúť a pomaly ovísať a slabnúť.Asi zlý substrát,fakt neviem čo som pokazil,bohužiaľ už sa to nedalo zachrániť,takže konštatujem neúspech a ponaučenie už žiaden Baumax substrát a podobne...dnes som zasadil dve nové holky tak snáď sa už zadarí

inak v boxe mám 30 st,podla mna to je v poho...prívod je pasiv,otvor asi 3x3cm...čus

Old Post 07-06-2014 v 21:14 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 13






Zdar Growers...

Tak po minulom neúspechu som sa rozhodol to skúsiť znova.
Rozhodol som sa pre White Widow od Fair Seeds,Klíčenie bolo dosť zdlhavé, 4 dni som čakal na klíčky a potom ďalších 5 dní, kým vyšli zpod zeme.Prvé dni som mal zasa problém z hnedými flakmi na listoch a pokrútenými špičkami, potom som začal tráviť pol hodiny pred zalievaním úpravou ph vody.Zistil som že som zalieval s ph 7,4 takže som to zmenil na 6,5, ono to fakt funguje Na nových lístkoch žiadne flaky, tak snáď to už výjde.

Substrát Biobizz Light Mix
Hniojky Biobizz Grow,Bloom,Heaven
Teplota 28/20 st., vlhkosť 30/60 %
















Tak kočky momentálne 11 deň, troška sú zabrzdené, ale nevadí, to dobehnú, zatial nehnojené...

Old Post 23-06-2014 v 11:21 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 14






Zdravím všetkých...

Tak dnes 16. deň,včera som prvýkrát prihnoijil 2ml bio-grow/1,5 l vody,kočky podrástli,myslím, že sa im vcelku darí. Zalievam každý 2/3 deň, podlľa potreby, ph sa snažím držať na 6.5.Teplota cez deň 28-31, v noci okolo 20.Vlhkosť cca 40 %

Jedna bola zaštipnutá nad tretím poschodím, tá vačšia, druhú štipnem za pár dní.Mám obmedzenu výšku tak nechcem,aby mi to tam prerástlo.Tak o týždeň by som chcel presadiť a potom prepnúť... tak sa zatial majte














































Tak dnes snád úspešne štipnutý aj druhý vršok

Naposledy upravil marekSVK 29-06-2014 v 11:48 AM

Old Post 28-06-2014 v 10:07 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15






Zdravím...V mojom mini boxíku to zasa troška podrástlo,tak hodím nejaké foto.

20. deň

V pondelok som presadil do vačších kvetináčov,mal som ich asi dať do nižších,ale nevadí.Prišlo moje prvé ohýbanie,tak sa prosím nesmejte,všetko je niekedy prvýkrát použil som klasickú niť asi 1mm,ktorú som upevnil do dierok v kvetináči.Upevnil som 6 výhonkov na každej rastlinke,tak uvidím ako to bude rásť.Hnojím 3ml Bio Grow každú druhú zálievku,PH 6,5.

Mám rezervu 15 cm myslíte žeby som už mal prepnuť?Či ešte ich nechať pár dní na rastu?uvítam každý názor,dík

Old Post 02-07-2014 v 16:14 PM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marekSVK
Stálý Člen

Karma uživatele marekSVK - 4% PěstitelskáKarma uživatele marekSVK - 4% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 16






Zdravím všetkých...

Nebol som pár dní doma kvoli práci, tak sa mi o moje holky starala priatelka.No ked som prišiel domov, tak ma čakalo nepríjemné prekvpaenie.Nitky s ktorými som ohýbal sa mi zarástli do stonký a dve výhonky to nevydržali a zlomili sa ešte jeden je načatý,nitka je už v stonke neviem či to ešte zvládne,myslím že je odpísaný .Tak človek sa učí na sebe, ostatné nitky som postrihal, dúfam že sa mi už nič nezlomíííí musím dnes zasa odcestovať, kočkám nemožem venovať tolko času akoby potrebovali, snád ich to velmi nevystresuje tie ulomené výhonky a bude to v cajku.

Nitky sú fakt k hovnu... ked sa vrátim skúsim to s cu drotikmi.

Kočky som prepol 4.7 tak dnes 5.deň od prepnutia.Mám teraz dosť problémy s teplotou, niekedy až 33 st. musím nechať poootvorené dvierka a vytiahol som naspäť plexisklo, s ním je to krásnych 25, neskor budem musieť vymyslieť lepší odtah,snád to týžden ešte vydržia a potom mám dovolenku tak im venujem všetku svoju lásku,dúfam že mi to tam neprerastie tak držte palce nech to výjde čus

Naposledy upravil marekSVK 09-07-2014 v 11:06 AM

Old Post 09-07-2014 v 09:38 AM
marekSVK je offline   Profil uživatele marekSVK   Find more posts by marekSVK   Foto galerie člena marekSVK   Click here to Send marekSVK a Private Message   Add marekSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-05-2021 - microgrow 40x60x80 cfl - 97 odpovědí
30-09-2014 - microgrow 40x60x80 cfl - 2 odpovědí
20-02-2019 - Prvni grow 300W CFL RED - 43 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4465070 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív