Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » neustale pada ph uz nevim co stim
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Hydroponie neustale pada ph uz nevim co stim Příspěvek č. 1

mam namichanou vodu s ro 50% na 50% s vodou z radu a neudrzim ph

Old Post 10-04-2014 v 00:43 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 2

jak dlouho necht odstat nevim uz jsem zoufalej litato jako prase

jinak ec z vody z radu 0.67

Old Post 10-04-2014 v 00:44 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 3

zkus jen vodu z vodovodu.. já mám EC 0.6 a bezproblému sem jel hydroton drip, jak ty a taky NFT..

Old Post 10-04-2014 v 07:39 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Re: neustale pada ph uz nevim co stim Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od rodney8
mam namichanou vodu s ro 50% na 50% s vodou z radu a neudrzim ph


Co mas za hnojiva,nemuze to byt tim?



Old Post 10-04-2014 v 07:52 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 5

Dávám tam od gh ten komplet series grow blom a micro hard water

Old Post 10-04-2014 v 08:09 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6

Do 50 litrů vody 50% na 50% z rev osmozou naleju hnojky upravil ec na 1,1 a pak doladim ph na 5,8 a za 6 hodin to padne 5,2 a potom 4,8 nevím co sto vodou jak dlouhou jse necháva odstat,??? Jak to redit a jak dlouho nechat odstat??

Old Post 10-04-2014 v 14:35 PM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 7

nech tu vodu odstat alespon tyden aby se chemicky stabilizovala...

Old Post 10-04-2014 v 16:13 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

Zdarec, sám zkušenosti nemám a tak ti tady akorát tak můžu naházet pár podobných případů, kdy tady zahradníci řešili pokles pH v roztoku:

pH i EC dolů, bubbler, Metrop

Den 21/9 PH na houpačce

kolísání pH

Držím palce a měj se

Old Post 10-04-2014 v 17:25 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 9

hele a jake mas medium? mas to dobre na puvrovane?



Old Post 10-04-2014 v 20:02 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 10

dam ph 5.8 ec 1.06 a za 7 hodin to padne na ph 5.1 ec 1.16 tak nevim co se tam deje ????

Old Post 11-04-2014 v 07:52 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 11

Zdar, ked chces aby ti ludia poradili, napis viac info, kludne vsetko co ta napadne, niekedy nevies aka drobnost by mohla pomoct pri hladani priciny problemu.
Prvy prispevok... no comment, o hnojivach sa zmienis az v piatom , ked sa ta na to niekto opyta. lol. Bez urazky. Rozumies mi, co ja chapem?
Ten vykyv je fakt dost velky za kratky cas.
System, hnojky, medium, kvet /rast (den), zdroj vody, komponenty v styku s roztokom, pripadne chemky co si pouzival, ci na cistenie, ci na hocico ine, system ides prvykrat, alebo si ho siel aj predtym , boli s nim nejake problemy, co s azmenilo oproti poslednemu kolu......atd atd atd.
Na prvy prispevok ti mozem odpisat iba tak : Skusil si to vypnut a zapnut ?

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 11-04-2014 v 08:27 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 12

ok takze jedu to po 1. dutch pot hydro od gh od teto firmy mam i hnojiva
series grow blom a micro hard water, ph- od hesi rust. jsem na 12 dnu rustu celej system mam v hydrotonu ktery jsem proplach od prachu prvni kolo jsem v tomto systemu uplne posral a kytky vyhodil pak jsem koupil dalsi a ty uz slapou dobre jenom mne sere proste to ph jak lita mam i rev osmozu tu ted vubec nepouzivam nechal jem jenom vodu z radu ktera ma ph 7.5 a ec 0.67 tu ted prave mam v systemu upravenou a odstatou... Vodu z RO jsem míchal 50 na 50 z vodu z radu
a PH litalo jeste vic .... meřím Hana combo ktere kalibruju jednou za 7 dni a sondu mam v udržovacím roztoku . teplota v mistnosti 25 C vlhkost 70% a teplota vody do 25 C

Old Post 11-04-2014 v 08:45 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 13

jo a jeste jsem predtim pridaval peroxid 30% na 10l - 5ml
ted už to tam nedavam

Old Post 11-04-2014 v 08:47 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 14

mozna bych zkusil jinou pripravek na snizeni ph, klidne kup kyselinu fosforecnou v nejaké větší koncentraci. Ten hydroton si napufroval?? to znamena, macel si ho , alespon 24 hodin v upravene vode? Kdyz namichás hnojivo nechas ten roztok poradne promichat?? nejlepe malym cerpadilkem .

Old Post 11-04-2014 v 16:56 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od rodney8
ok takze jedu to po 1. dutch pot hydro od gh od teto firmy mam i hnojiva
series grow blom a micro hard water, ph- od hesi rust. jsem na 12 dnu rustu celej system mam v hydrotonu ktery jsem proplach od prachu prvni kolo jsem v tomto systemu uplne posral a kytky vyhodil pak jsem koupil dalsi a ty uz slapou dobre jenom mne sere proste to ph jak lita mam i rev osmozu tu ted vubec nepouzivam nechal jem jenom vodu z radu ktera ma ph 7.5 a ec 0.67 tu ted prave mam v systemu upravenou a odstatou... Vodu z RO jsem míchal 50 na 50 z vodu z radu
a PH litalo jeste vic .... meřím Hana combo ktere kalibruju jednou za 7 dni a sondu mam v udržovacím roztoku . teplota v mistnosti 25 C vlhkost 70% a teplota vody do 25 C


Nejsem znalec hydrotonu ale nema se taky napufrovat jako treba keramzit. tam bych videl mozny problem



Naposledy upravil yabasta 11-04-2014 v 18:57 PM

Old Post 11-04-2014 v 17:41 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 16

Stoprocentne ma, jinak ja jsem mel treba problem s pripravkem ph - od AH .

Old Post 11-04-2014 v 18:24 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5748580 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív