Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » NFT / Flo-Gro 600w + 400w Recon + NL, OB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 17

Zdravím všechny co sledují a žádám o radu

Tak z toho PH jsem teda už v pasti!!!
Ph mě lítá jako blázen sem a tam už nevím co s tím. Dva dny stoupalo jak píšu výše až na 6,3 pak jsem ho srazil na 5,8 a dva dny se tak pohybovalo +-0,05 a dnes Kleslo na 5,27 !
Tak já fakt už nevím proč, přitom v tom Flo gro je dnes ještě stále na 5,8 a v bubbleru kde je ta Amnesia ne dokvetení drží od začátku na 5,8 při použití stejného hnojiva a to Bio-g-power.
Přitom rostou krásně a zdravě, jen to Ph? ale zase proč jen v NFT
Před tím teda i ve FG?
Měl by někdo nějaký tip? Krom výměny hnojiva, nechce se mi po koupi nového zase kupovat jiné.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 18-02-2013 v 22:52 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 18

Ahoj

Hnojivem to určitě tak moc nebude. Určitě to taky ovlivňuje, ale jak jsi psal, v FG a bubleru se ti drží stabilně. Do toho NFT ti natekla voda z bojlera... a bojler to je taky velká sfině, nevím jakou vložku v bojleru máte a jakou máte doma vodu, ale uvnitř bojleru může byt určitě vodní kámen, budou tam různe usazeniny apod. Jestli ti to pořád teče, zkus odkapat vodu z toho bojleru a změřit, jaké to bude mít hodnoty .
Každopádně rozdíl mezi 6,3 a 5,27 je docela veliký, to je třeba vyřešit, u mojich kytek jsem to taky zanedbal a budu rád, jak to přežijou ....

Ta voda z bojleru ti tam udělala nepořádek možná více než si myslíš ... No já jsem se s tím taky pral, hold někdy to prostě nechce držet, proto nepoužívám nic, co by mi vodu mohlo ovlivnit... Pěstuji normálně jen v košičkách bez keramzitu nebo hydrotonu, jen řízek v RW a šup do košičku, pak na košiček přijde odrazová folie a nic víc a rostou si spokojeně no ... Keramzit a hydroton docela to PH upravuji, je třeba to převařovat apod... No zkus to pár dní fakt hlídat. Já jsem to hlídal 2 dny v kuse, že jsem tam chodil každou chvíli a PH mi taky hodně kolisalo dokonce od 4,9 - 7,3 což je o dost více než tobě... a taky jsem teď na stabilní hodnotě ... Kamarád třeba upravoval PH skoro celý pěst, protože mu to nechtělo držet... Sleduj to a uvidíš no Já si myslím, že se to zase ustálí. No a měl jsi všecko provařene dobře ? A vodou s upravenym PH? ... a dobře napufrovane? ( RW )..

No opravdu nevím co to může být, jak to tak čtu tak největší problémy začly právě až po tom, co se ti smíchal ten roztok s bojlerem. Jinak psal jsi tam, že teplota roztoku 27°C ???? To je na kytky moc... ja udržuji stabilni teplotu roztoku 21°C.. ma se udržovat od 20°C - 22°C .. No zkus to ještě chvíli vydržet u te upravy PH, mělo by se to určitě srovnat ,-) Hodně štěstíí ! S pozdravem K.

Old Post 19-02-2013 v 00:40 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 19

Zdárec mirage, no taky je to jedna možnost ale nemyslím si že by to ted nějak mělo ovlivnit to PH, myslím ten neštastný boiler, nálev byl od té doby 2x vyměněný a kostky by asi taky měly být 100x propláchnuté.
Ta voda 27 stupnů měla jen chvíli a to v den toho prolití tím boilerem. Jinak ji mám od 18 do 21 C. Každý den chodím měřit PH a teplotu a EC a když se mi něco nezdá tak hned řeším. Když to kolísá tak nejdéle jsou kytky bez kontroly po dobu co jsem v práci a to max 16 hod.
Já bych to asi fakt přikládal k těm hnojkám ale jistý si nejsem.
Každopádně ten boiler vychcal do jednoho systému a nikam jinam a PH mě lítalo i v tom druhém. Uvidím co naměřím až příjdu dnes z práce.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 16:07 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 20






Den 21/9 PH na houpačce

Tak i 16 hodin o samotě stačí holkám aby zlobily.
PH 4,51 krásný překvápko co se dá stihnout za pár hodin.
Tak jsem dolil pouze odstátou vodu s PH které tady mám 6,88 ale teď mi to pomůže, jinak úprava stojí o pár kapek víc a srovnal na 5,95.
Zítra komplet vypustím a budu je dva dny čistit, pak dám nový nálev a uvidím. Jinak si to neumím vysvětlit.
Ale teď se přikláním k názoru "mirage"ho že za to může ten neštastný boiler který mě to tady celé kazí!!

Jinak holkám se daří dobře až na ten list na fotu 2. kdy se projevuje ten PH blázinec. Ale rostou a vypadají zpokojeně

Dnes jsem je naposledy trošku poškádlil síťí a protahováním a teď už je nechám růst, předpokládám že se vytáhnou ještě tak 30 - 40cm

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 19-02-2013 v 22:47 PM

Old Post 19-02-2013 v 22:28 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 21

Ještě foto po roztažení po síťi.


Jej nějak to blblo, mohl by jste to někdo smáznout, díky moc

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 20-02-2013 v 08:38 AM

Old Post 19-02-2013 v 22:49 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 22


Ještě foto po roztažení po síťi. Vyrostli dnes docela dost, některé a je o strach je teď strkat pod síť a směrovat. Možná si s tím ještě chvíli pohraju.

A za žluté a pruhaté foto se vážně omlouvám, fotím tel. a v noci mu to moc nejde

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 19-02-2013 v 22:51 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 23

Ahoj

Jedna otazečka, jak velké oka v síti jsou nejlepší ? Taky chci síť, zatím sice nevím kde koupit, ale hlavně jak velké oka ? Dík... a to PH mě taky lítalo hodně, vyměnil jsem roztok a drží stabilně hmmm.... někdy to jsou asi i kouzla a čáry jinak si to neumím představit. Měj se

Old Post 19-02-2013 v 23:12 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 24

zdarev Hope, Nevím jak s tím ph. Ale jak píše kolega tak v boileru bude spíš větší ph počítal bych, že bude zvyšovat. Zkus průplach a zvednou EC. Si psal že máš 0,9 ? Dej 1,1-1,2

Old Post 20-02-2013 v 05:27 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 25

Zdárec

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX
zdarev Hope, Nevím jak s tím ph. Ale jak píše kolega tak v boileru bude spíš větší ph počítal bych, že bude zvyšovat. Zkus průplach a zvednou EC. Si psal že máš 0,9 ? Dej 1,1-1,2


Díky za sledování a rady,
Vypadá to ale jako bych to měl do teď v té vodě z boileru, což tomu tak není. Od toho neštastného dne je voda už 2x měněná, zrovna v tom NFT je o jednou víckrát než mají výměnu ostatní.
Dnes se na to chystám zase, už po třetí.
Velice nešikovně se s tím manipuluje, mám tam vypouštěcí ventil který ale nevypustí vodu úplně celou, vždy něco zbyde, tipnul bych tak 5 litrů.
Když jsem měnil naposledy byly kytky menší a nebyly ještě tak vrostlé do sítě takže jsem si mohl NFT povytáhnout a naklonit, takže voda byla všechna pryč, obzvláště ta z boileru ale ted to už naklonit nepůjde. Čerpadlem taky neodčerpám.
A k tomu EC, včera jsem tam nalil odstátou vodu abych zvýšil to špatné PH což se povedlo a dával jsem jí bez hnojiv, když dnes budu měnit nálev, takže kleslo ale to jsem neměřil,jak moc kleslo, zdá se mi to ted nedůležité. Každopádně to EC chci dát trošku víc ale nemá to nic společného s problémama s PH natož jeho ustálením, nýbrž normální zvýšení hnojiv v tomto jejich vegetativním období. Dá se předpokládat že budou mít teď hlad když tak pěkně rostou. A nechci zbytečně přehnojovat. Zatím jim stačilo to co jsem držel kolem té 0,95 - 1,05 nijak výrazně nestoupalo ani neklesalo, takže papaly i bumbaly vyváženě.

mirage: a k té síti, oka mají asi 6cm ale radil bych udělat si sám, alespoň jí budeš mít velikou jak sám budeš chtít, zabralo mě to asi hodinku času s tím proplétáním provázku.
4 laťky, 8 šroubků, hodně malých hřebíčků a daly by se ušetřit i ty, navrtat dírky a protahovat provázek laťkou, provázek a je hotovo!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 20-02-2013 v 08:34 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 26

Mam ten samej probem, vdycky zbyde nejaka ta voda v rezervatoru. Resim to tak, ze co neodcerpam podlozim nadrz a snazim se maximálně ještě něco odčerpat. Tu trošku nechám. Já Těd mam ec 1,8 a jsem na třetím týdnu květu. Kdybych dal mín musel bych EC dorovnávat každou chvíli. Ale je pravda, že když kytky mají hlad poznáš to na barvě listů. Zprva jsem jim dávál málo ph mi lítalo, ale bylo vidět na kytkách že mají hlad.Když jsem přida na ecl ph se srovnalo. Nevím čím to přesně bylo. Jestli je tam zbytek vody z boileru zkus to zas vyměnit.Poprípadě nařed vodou ten zbytek co neodčepáš a zas ho odčerpej, aby si to aspoň zředil.

Old Post 20-02-2013 v 08:46 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 27

Abych pravdu řekl už bych byl moc rád aby se to ustálilo na nějaké rozumné hodnotě protože tohle věčné hopsání kolem PH a snižování a zvyšování mě fakt už nebaví a nedokážu si představit tohle dělat až do konce.
Jinak na slečnách žádná podvýživa vidět není, spíš naopak, jestli takhle porostou tak nakonec budu mít problém s lampou. Abych jí měl kam zvedat. Místa je dost ale ještě jí zvednu tak max 40cm až bude třeba a potom tam je menší překážka takže by se světla zase musely nějak natočit aby se vešly.
A ta voda byla naposledy celá pryč a to 2x, to to ještě šlo až ted tam budu muset trošku už nechat.
To EC jsem dřív taky takhle solil co ty ale teď to chci zkusit fakt s minimem, lépe řečeno nepřehnojovat, jen jim dát to o co si řeknou a zatím neremcají až na to PH. Řekl bych že to hnojivo je celkem dobré, kytky si fakt nestěžujou a jestli to PH není způsobené tím hnojivem tak bych řekl že je super. Vitalita, zdraví a růst jsou úžasné
Kdyby něco písni do PM

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 20-02-2013 v 09:05 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 28






Den 21/10

Zdravím,
dnes jsem vyměnil roztok v NFT který neustále dělal problémy. Snažil jsem se vypustit úplně všechnu vodu co byla v nádrži a povedlo se s menším nakloněním, zbyl tam s bídou litr.
Nový nálev:
Pouze voda s biozymem, nechám jí dva dny a pak znova hnojivo
Biozym v poměru 16ml/10l PH 5,55

Dnes jsem je potrápil ještě trošku protahováním sítí, protože růst je teď opravdu monstrózní a teď už budu hlídat jen PH a EC a nechám je pěkně růst a sledovat co na to holky.


Foto 1. 21/9 jeden z vrcholků před koncem dne,
2. Síť před ukončením dne 21/9
3 a 4. hned po rozsvícení 21/10
5. Všechny holky po začátku dne 21/10































Tady měla být jiná fotka, nějak to zlobí, seká se to a nejde s tím nic udělat.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Naposledy upravil Hopík44 21-02-2013 v 11:01 AM

Old Post 20-02-2013 v 23:46 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 29

Tak znova, všechny holky po začátku dne 21/10
Celek

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 21-02-2013 v 00:00 AM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 30



Tak zkusím dnes dodat konečně to foto, nějak to zlobilo!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 21-02-2013 v 20:52 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 31






Den 21/14

Den 21/14 (21dní růstu/14dní květu)

Takhle dnes vypadají







Všechny.
Jedna lampa svítí a druhá ještě ne, chytl jsem to při rozvěcení na nový den a to 21/14
Asi 3 modely bude problém a to hlavně s výškou.
Recon- dere se dravěji výš než OB a NL
Jinak všechny by měly být zralé zhruba stejně a to 9-10 týdnů, viděl bych to tak na 65 dnů určitě. U NL uvádějí 45-50 dnú ale? Vím že tomuto modelu stačí 60 dní a je akorátní.





Orange Bud











Northern Lights












Recon

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 24-02-2013 v 21:55 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 32




Den 21/18 Příčina neznámá

Zdravím všechny kdo sledují,

před třemi dny jsem začal holkám trochu přitápět topením s termostatem a ten první den jsem ho měl na židli a namířený na kytky asi z 1,5m, vypínalo při 19 C, teplota v noci klesala i k 14 C ve spodu kytek a tudíž i chladla voda v nádrži na oněch 14 C, Teď mám topení namířené od spodu mezi nádrže aby ohřívalo vodu v nich. Teď je teplota zálivky zhruba 18-19 C.
Přikláněl jsem se i ke spálení světlem a tak jsem dal lampu výš. Teplota u vrcholku se nepohybule výš jak 27,6 C ale to je taky nesmysl.
Nebo výkyvy teplot? Studená zálivka?
Nebo to topení namířené jeden den na kytky? Tím to začalo.
Nebo ty věčné výkyvy PH? I když teď se mi ho daří držet alespoň v hodnotách 5,6-5,9 a těmi výkyvy uzamčení příjmu prvků?
Zálivka: BgP A+B 16ml/10l BIO2 5ml/10l a Biozym 20ml/10l
Teplota v noci teď neklesá pod 17,5 C u spodku kytek, zálivka to samé.
Je to pouze v jedné části a to kde nejvíce proudí přisávaný vzduch, který bývá i 11 C ale to je fakt nejmíň. Tím topením to teď reguluju.
A je to jen v NFT na OB, takže je to druhem nebo vylosovaly špatné místo a trpí tou teplotou?
Postihuje to na každé kytce tak dva tři listy a to vrchní a největší, ostetní v poho. Vypadá to ani že nijak nestrádají jen to není hezké a znervóznuje mě to že neumím určit a odstranit příčinu. Nebo už se třeba stalo, protože náprav jsem udělal dost, ale ta příčina proč??

Poraďte prosím zkušenější

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 01-03-2013 v 15:14 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8771590 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív