Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » neustale pada ph uz nevim co stim
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 17

mozna je to picovina co napisu ale co kdys dotoho pridam kokos v nakym pomneru da se to udelat nebo ne ??? fakt nevim proc to nedrzi

Old Post 11-04-2014 v 20:46 PM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 18

Co udelat, no prolivat to tak dlouho okyselenu vodu az na vystupu bude to co na vstupu.

Old Post 11-04-2014 v 22:19 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 19

Tak ten hydroton by to zvedal. Zkus tam nalejt jenom vodu z upraveným ph na 6,5 a uvidíš co to udělá.Já jsem pH-od hesi přestal používat protože to dlouho stahovalo.jestli víš kolik ml tam leješ toho pH- tak tam dej jenom polovinu.Já si to vždycky odkapkuju.

Old Post 12-04-2014 v 06:25 AM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od hardiron
Co udelat, no prolivat to tak dlouho okyselenu vodu az na vystupu bude to co na vstupu.

Tak jemu to ph jde dolu tak asi kyselina nebude to pravé ořechové.

Old Post 12-04-2014 v 06:27 AM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od rodney8
mozna je to picovina co napisu ale co kdys dotoho pridam kokos v nakym pomneru da se to udelat nebo ne ??? fakt nevim proc to nedrzi

Tak to ti moc nepomůže.Nařeď si to co máš v nádrži vodou bez hnojek na ph 6,5 a pak tam dolej hnojky na Ec 1,2-1,4 a za pár hodin to změř a uvidíš že to bude lepší.Hlavně už tam nelej kyselinu.

Old Post 12-04-2014 v 06:52 AM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 22

ahoj prosimte a od koho pouzivas ph -??

Old Post 12-04-2014 v 17:26 PM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 23

vstane ty jsi me nepochopil , myslel jsem to tak, aby vymenil prostredek , kterym srazi ph.

Old Post 12-04-2014 v 21:45 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 24

zdar hoši tak je asi konecne uz po problemu neveril bych tomu ze GHE a jejich hnojiva stojej tak za hovno a Rozhazou ph vcera jsem jsi koupil hnojky a od Atami B cuzz Hydro A+B a pecka PH drzi i ve vode normal i vode z ro .. akorat jeste jak psal v VSTANE poradte naky dobry ph - fakt u hesi to strasne dlouho trva nez to snizi??? JO a jinak diky vsem za rady

Old Post 13-04-2014 v 09:29 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 25

já teď používám DutchPro.
Před tím jsem jel komplet od Jungle inda Box.
Ty věci od DutchPro obědnávám na www.shopaa.cz/‎
Posílají super rychle.

Old Post 13-04-2014 v 15:47 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 26

ok supr diky

Old Post 13-04-2014 v 20:23 PM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rodney8
Stálý Člen

Karma uživatele rodney8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 27

Objednal jsem si ph - růst i květ.. a musel jsem tam dnes dolit čistou vodu poladit na 6,5 ph a nahnojil jsem na 1,4 ec tak uvidím co to udělá, asi jsem to zase prekyselil to ph - od hesi je fakt na nic tak to snad bude ok

Old Post 14-04-2014 v 07:18 AM
rodney8 je offline   Profil uživatele rodney8   Find more posts by rodney8   Foto galerie člena rodney8   Click here to Send rodney8 a Private Message   Add rodney8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 28

vstane proc si presel od JDB k DutchPro??

Old Post 14-04-2014 v 17:39 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 29

Tak jsem chtěl zkusit něco jiného a tohle mi doporučil kámoš co to jede dlouho a spokojenost.JDB jsou dobrý,ale DutchPro mi vyhovuje víc.Z JDB jsem mněl v létě někdy problemi s roztokem a s DP se mi to neprojevuje.

Old Post 14-04-2014 v 19:46 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 30

idem JIB a mam presne opacny problem - namiesam ph 5,8 a dalsi den mam v nadrzy 6,2 az 6,4. idem drip kokos.

este ma napadlo, ako miesas roztok a ako dlho robis meranie po tom, ako si domiesal roztok.

dalsia vec je, aku teplotu ma roztok pri prvom merani (predpokladam, ze merias tesne po namiesani) a aku ma teplotu pri opakovanom merani, kedy si zaznamenal vykyv.

mne napriklad brutalne skakalo PH, ked som pouzival studenu vodu z vodovodu. ako som pri 15l vody 2l vody zohrial do bodu varu, tak PH meter prestal skakat.

taktiez som si vsimol, ze pri slabych baterkach mi vyrazne skakalo PH. odvtedy uz meriam len na adaptere.

Old Post 14-04-2014 v 22:41 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vstane
Stálý Člen

Karma uživatele vstane - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 31

teplotu roztoku by jsi mněl mít stejnou jako máš v nádrži a vodu určitě odstátou alespoň 24hodin.Ty JinDB to pH drží celkem dobře.Míchej to dokuď se ti hodnota neustálí na jedné hodnotě.Já to dělám tak že namíchám a pak tam dám malé čerpadlo a změřím to za půl hodiny a pak zase tak za 20 minut.

Old Post 14-04-2014 v 23:26 PM
vstane je offline   Profil uživatele vstane   Find more posts by vstane   Foto galerie člena vstane   Click here to Send vstane a Private Message   Add vstane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Saaho
Stálý Člen

Karma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% PěstitelskáKarma uživatele Saaho - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 32

- taky jedu JIDB, drip, kokos ...
- vždycky michám zálivku cca 70 litrů
- den předem naplním kalfas, přidám akvarijní topítko a počkám až se voda vyhřeje (většinou přes noc), no a potom namíchám hnoje podle tabulky od JIDB, přidám ph minus ( canna) a míchám kuchyňský mixérem minimálně 10 minut ( v tomhle je podle mě zakopanej pes ... michat michat michat )
- až takhle docílím hodnoty kterou chci (ph i ec) tak se mi zatim nikdy nestalo že by mi hodnoty nějak habrovaly ..

Saaho´s 400w GiB Extreme - nedokončený thread

Saaho´s 600w GiB Extreme- 557g

Old Post 15-04-2014 v 11:45 AM
Saaho je offline   Profil uživatele Saaho   Find more posts by Saaho   Foto galerie člena Saaho   Click here to Send Saaho a Private Message   Add Saaho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1129000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív