Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Aby bylo na rybách co dělat.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
kawi
Stálý Člen

Karma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% PěstitelskáKarma uživatele kawi - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 17

to mi chces rict zes mel na kytce pres 35g?to asi nee...

Old Post 01-12-2014 v 16:56 PM
kawi je offline   Profil uživatele kawi   Find more posts by kawi   Foto galerie člena kawi   Click here to Send kawi a Private Message   Add kawi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breakbeat
Stálý Člen

Karma uživatele breakbeat - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 18

asi to vazil nedoschnuty, fotky tomu neodpovidaj

Old Post 02-12-2014 v 21:38 PM
breakbeat je offline   Profil uživatele breakbeat   Find more posts by breakbeat   Foto galerie člena breakbeat   Click here to Send breakbeat a Private Message   Add breakbeat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 19

ano to co vidíte, nemám proč si vymýšlet a nebo si z vás střílet. Byla i kytka co na sobě měla 46g. breakbeat ty budeš hodně velký odborník podle toho co píšeš

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 03-12-2014 v 04:26 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 20

Prosím tě nedělej tady z lidí blbce to ti nikdo nežere ale nikdo ti to zase nebere

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 03-12-2014 v 06:07 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr_paradox69
Stálý Člen

Karma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% PěstitelskáKarma uživatele Dr_paradox69 - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 387  

Příspěvek č. 21

nechtel sem byt prvni kdo to sem napise ze se me to nezda pine...tos vazil celou kytku i se stonkem a listim aby mela 50g?neverim ze v 3 litrovym kvetinacu udela kytka vic jak 20g,ja budu stastnej kdyz to budu met na trech kytkach a to je mam v sestilitrech(tech 46g)...ale klidne nam tu val kliny...

Old Post 03-12-2014 v 07:02 AM
Dr_paradox69 je offline   Profil uživatele Dr_paradox69   Find more posts by Dr_paradox69   Foto galerie člena Dr_paradox69   Click here to Send Dr_paradox69 a Private Message   Add Dr_paradox69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 22



jen pro představu, takhle vypadá 740g na kytkách (120x120; 20x 6,5l, 400-660W MH a HPS, odtah 460m3/h, 4x hurricane ofuk, jungle in da box + atami coco bloom booster), na první pohled je jasnej rozdíl .... o dvojnásobný velikosti květináče nemluvě....

Nevim, co tě vede k tomu tu z lidí dělat pitomce, ale buď si to blbě zvážil a je čas uznat chybu a převážit to nebo si tu honíš svoje virtuální mini pérko, který tu stejně nikoho nezajímá.

Old Post 03-12-2014 v 09:55 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 23

nemám fakt proč kecat, dost mi to přerostlo a největší měla 81cm od půdy ke hlavnímu vrcholu. Měl jsem to zaštíplé a těch vrcholů tam bylo dost, kytky jsem pro zajímavost zalíval každý den byly hned vyschlý. Nechci teď kecat ale myslím že vždy vsákly do sebe 26l. Měl jsem s tím dost práce nebylo to zadarmo. Kdybyste to četli a hned jste měli zájem tak udělám i foto jak to celé dopadlo. Možná jsem trochu přestřelil už je to taky nějaký den ale vím že přes 700 to bylo a ještě jsem se sám dost divil protože moje maximum bylo cca vždy kolem 600+-

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 03-12-2014 v 17:34 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.PlchCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.PlchCZ - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mr.PlchCZ - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 24

A to co má znamenat že do sebe vsákly 26l. To jako že jedna rostlina vypila 26 l vody? Tak to bys musel mět nádobu tak 100l aby ti vypila 26l vody.

Old Post 05-12-2014 v 09:02 AM
Mr.PlchCZ je offline   Profil uživatele Mr.PlchCZ   Find more posts by Mr.PlchCZ   Foto galerie člena Mr.PlchCZ   Click here to Send Mr.PlchCZ a Private Message   Add Mr.PlchCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 25

Myslel ze cela runda zalivani. HOsi taky u toho premyslejte. Nevim proc ho pranyrujete zvazil to trosku mokrejsi a vy tu z neho hnedka delate nejakyho hajzla jako by to neco ovlivnilo krom jeho sklizne jestli sklidil pul kila nebo kilo D. Neni to zadna soutez. Treba i udelal nekde chybu a nevsiml si toho... Bych chtel mit vase starosti by byl krasnej zivot

Kvalita predevsim!

Old Post 05-12-2014 v 10:09 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 26

Jo život je krásnej což o to a krásnější by byl kdyby na světě nežili blbci.)

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Myslel ze cela runda zalivani. HOsi taky u toho premyslejte. Nevim proc ho pranyrujete zvazil to trosku mokrejsi a vy tu z neho hnedka delate nejakyho hajzla jako by to neco ovlivnilo krom jeho sklizne jestli sklidil pul kila nebo kilo D. Neni to zadna soutez. Treba i udelal nekde chybu a nevsiml si toho... Bych chtel mit vase starosti by byl krasnej zivot

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-12-2014 v 10:16 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 27

Prostor 100/100 nebo kolik a 740g celkova vaha, to asi nebude o trosku mokrejsi, navic, kdyz se podivam na fotku, tak bych si tipnul 400g. 450 bych jeste moooozna veril, ale vic ani tuk. Kdo dal nekdy 600g pod 6kouli, tak vi. Na prostoru 100x100 by to muselo byt kruty, sam si myslim, ze to na tehle plose dat ani nejde.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 05-12-2014 v 10:31 AM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od MocnyOkurek
Myslel ze cela runda zalivani. HOsi taky u toho premyslejte. Nevim proc ho pranyrujete zvazil to trosku mokrejsi a vy tu z neho hnedka delate nejakyho hajzla jako by to neco ovlivnilo krom jeho sklizne jestli sklidil pul kila nebo kilo D. Neni to zadna soutez. Treba i udelal nekde chybu a nevsiml si toho... Bych chtel mit vase starosti by byl krasnej zivot


A o to de, když udělal chybu tak neni nic jednoduššího než říct sorry udělal sem to blbě, opravit to a je to vyřešený.
Nikdo tu o něm netvrdí že je hajzl, sám se přiklánim spíš k tomu, že to zvážil neusušený (a podle kytek/váhy to zvážil asi snad hned co to zkosil ) ). Kdyby si tu každej psal co chtěl, tak je tu za chvíli neskutečnej bordel a nikdo už by se v ničem nevyznal.

Jinak grow podařenej, kytky vypadaj pěkně. Na výnosu bych tipoval něco okolo 300g bez spodků.

Old Post 05-12-2014 v 14:46 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX
Jo život je krásnej což o to a krásnější by byl kdyby na světě nežili blbci.)



tímhle mě označuješ jako za blbce? Hm to jsi teda dost milej chytrolíne, děkuji ti.

benjichaouat ty jsi kde dočetl 100x100?

Abych pravdu řekl tak mi to je jedno a zjistil jsem že tu nemá cenu něco přidávat. Určitě jsem sem došel dělat machra a psát žvásty. To určitě chlapy. Děkuji všem za krásné příspěvky a vaši pozornost. Jak jednoduché je jí u vás získat tím že napíšu podle vás blábol jak prase. To je už pak jasný proč jsou lidi na tomhle světě tak nepříjemní a blbý.

Jo a pro ty chytrý píši že všechny kytky vypily cca dohromady 26l.

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 05-12-2014 v 14:50 PM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 30

No to mas recht a ja to vyjadril expresivne sem takovy prirozeny hulvat takze sem nemyslel doslova hajzla. Kazdopadne to co pises uz je na pinovi.

Kvalita predevsim!

Old Post 05-12-2014 v 16:05 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 31

Hele ja sem neměl v úmyslu te urazit.Nepsal sem o tobě, že si blbec já napsal, aby si nedělalz lidí pitomce...a neurazes se vždyť o to nejde kolik čeho a tom to je tak nevidím důvod proc mlzit..já spíš rád poradím a nerejpu a štve mi že sem reagoval.

A teď nastal chaozz...

1. grow GWS

2. grow POG

3. grow MAZAR

4. grow CM

Old Post 05-12-2014 v 16:17 PM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pine
Stálý Člen

Karma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% PěstitelskáKarma uživatele Pine - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 32

škoda něco ještě psát asi bych to ukončil a myslete si třeba že jsem pitomec Já. Je mi to fuk, nepotřebuji si tu něco dokazovat. Já vím co jsem měl a vím jaký to bylo a i moji kamarádi. Děkuji pár lidem za karmu a jejich podporu. Užívejte a neřešte nesmysly

Můj první Grow 2010

Sezóna 2011

Old Post 06-12-2014 v 11:02 AM
Pine je offline   Profil uživatele Pine   Find more posts by Pine   Foto galerie člena Pine   Click here to Send Pine a Private Message   Add Pine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9159640 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív